خواه پنسیلوانیا, نماینده مجلس, مقایسه فرماندار تام ولف را از دست داده و Coronavirus به حزب نازی

یک ایالتی پنسیلوانیا نماینده را محکوم کرد پس از مقایسه آنچه که او را دیدم به عنوان فرماندار تام گرگ عدم شفافیت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به هیتلر نازی ها.

تشکر. Cris Dush یک جمهوریخواه خدمت Jefferson County توصیف گرگ آشکار خودداری از اطلاعاتی مانند میزان بازیابی به مطبوعات به عنوان یادآور “سوسیالیستی راهکار” در یک خانه دولت جلسه کمیته.

“مطبوعات شده است داشتن یک زمان بسیار دشوار انجام مسئولیت های خود را به گرفتن اطلاعات از آنجا که این فرماندار بارها حاضر تمام انواع اطلاعات” Dush گفت.

“بیشتر و بیشتر من بازگشت به آلمان دموکراتیک ملی حزب سوسیالیست حزب نازی. من به اتحاد شوروی سوسیالیستی و جمهوری های اتحاد جماهیر شوروی. این است که یک سوسیالیست راهکار است.”

Dush شد و سپس قطع با تشکر. کوین بویل که در توصیف این مقایسه به عنوان “ظالمانه است.”

Dush در دفاع از اظهارات خود به عنوان صرفا با اشاره به سابقه است. “هنگامی که شما شروع به پنهان کردن مسائل از زمانی که شما شروع به پنهان کردن همه چیز از مطبوعات و نه اجازه می دهد آن را به آمده وجود دارد واقعی است دلیلی برای نگرانی است.

“من می خواهم گفت و آن را یک سوسیالیست راهکار,” Dush اضافه شده است. “این مهم است که مردم از این دولت شروع به داشتن دسترسی به اطلاعات به جای داشتن آن را کنار بگذارند و به صورت یک دستور کار است.”

بویل بیشتر به انتقاد از نظرات از Dush بعد از آن در کمیته طبقه.

“من کاملا کاملا محکوم Dush نظرات. من شده است در قوه مقننه این است که من 10 سال است و این اولین مرجع نازیسم که من شنیده ام در کمیته و یا در خانه طبقه,” او گفت:.

“تضاد بین رویکرد گرگ دولت و حزب نازی نمی تواند روشن تر. گرگ دولت شده است تصویب سیاست برای حفاظت از زندگی انسان است. حزب نازی بود که مسئول قتل دست کم شش میلیون یهودی.

“بعلاوه من بسیار نا امید که هیچ دموکرات بلافاصله chimed در محکوم Dush نظرات.”

Dush بعد عذرخواهی کرد برای سخنرانی اش در مجلس نمایندگان است.

در بیانیه ای تشکر. دن فرانکل گفت: او “وحشت” توسط نازی ها مقایسه.

“این حزب و رهبران آن به طور سیستماتیک به قتل بیش از شش میلیون یهودی و بسیاری دیگر در تلاش برای ایجاد یک تسلط مسابقه است.”

“هر گونه تلاش برای گل آلود که تاریخ بیحرمت تمام زندگی بی گناه از دست داده و آن را رک و پوست کنده اس زشت تجدید حیات نفرت مبتنی بر گروه هستند که به طور فعال با استفاده از COVID-19 به دامن زدن به پیام خود را از عدم تحمل در سراسر کشور,” او گفت:.

“من درک که نماینده Dush اذعان کرد اشتباه خود را, اما هیچ مقدار از عقب واسطه تغییرات این واقعیت است که وجود دارد بسیار فعال و خطرناک گروه های ضد سامی وجود دارد که خواندن نظرات خود را به عنوان تشویق.”

در بیانیه ای گرگ سخنگوی Lyndsay Kensinger گفت: پن زندگی می کنند: “در چند روز گذشته آمریکا به اشتراک گذاشته اند جعلی بازگشایی برنامه های آنلاین و رتبه و فایل های عضو است و در مقایسه با دولت به نازی ها در حالی که دموکرات به صرف زمان در حال حرکت قانون برای بازگشایی باغ وحش در جهانی همه گیر و بسیج با فعالان ساخته اند که در برابر تهدیدات فرماندار.

“ما به شدت نیاز به همکاران در قوه مقننه خواهد شد که چالش قبل از آنها به طور جدی به جای استفاده از آن برای تقسیم کشورهای مشترک المنافع.”

Dush و پنسیلوانیا خانه جمهوریخواه حزبی شده اند تماس برای نظر.

wolf
پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام گرگ صحبت می کند در مرحله طول Geisinger ملی سمپوزیوم “از بحران به درمان: احیای امریکا سیستم بهداشت و درمان” در 9 نوامبر 2017 در Danville, Pennsylvania. تشکر. Cris Dush شده است را محکوم کرد برای مقایسه گرگ عدم شفافیت در طول coronavirus pandemc به رژیم نازی.
گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im