دولت جمهوری نماینده در تنسی با صدور یک قطعنامه به “افتخار و تبریک” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را برای تبرئه در واکنش به استیضاح محاکمه.

تنسی ایران دولت نماینده اندرو هولت گذراند سه صفحه خانه مشترک قطعنامه که ارائه احساساتی ستایش از رئیس جمهور و لیست کردن ده ها تن از دستاوردهای ارزشمند از پیام تبریک. HJR 885 که به درسدن, تنسی, نماینده مجلس واصل شده در فوریه 13, خواهد شد در نظر گرفته شده توسط مجلس نمایندگان این پنج شنبه که به دنبال آن به “افتخار” مغلوب ساختن پیشی جستن فوریه 5 سنا تبرئه هر دو مقاله از استیضاح. هولت شده است ardently آوازی حامی از مغلوب ساختن پیشی جستن در مرز جنوبی دیوار و به طور معمول قهرمانان رئيس جمهور در صحبت کردن امتیاز خود را در صفحات رسانه های اجتماعی.

“می شود آن را حل و فصل توسط مجلس نمایندگان از یک صد یازدهمین مجمع عمومی ایالت تنسی سنا concurring که ما افتخار و تبریک رئیس جمهور Donald J. Trump را تبرئه در دو مقاله از استیضاح و ستایش رئیس جمهور تهمت برای دستاوردهای خود را به عنوان ملت ما چهل و پنجمین رئیس جمهور” می خواند هولت خانه مشترک قطعنامه 885.

در یک تماس را به Holt تلفن همراه سهشنبه دولت نماینده نیوزویک او می خواهم دریافت چندین ناسزا رنگ و لعاب تماس در طول روز است. دفتر کار خود را بلافاصله در پاسخ به درخواست رسمی نظر پنج شنبه بعد از ظهر.

هولت با تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر راه حل کاهش بیکاری “برای جانبازان, زنان, جوانان, آفریقایی, آمریکایی, اسپانیایی آمریکایی ها, آمریکایی های آسیایی تبار و کسانی که بدون داشتن دیپلم دبیرستان.” او همچنین در ستایش هر دو حزب جمهوریخواه تنسی سناتور – مارشا بلکبرن و لامار الکساندر – برای رای دادن به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در هر دو مقاله از استیضاح.

روز ولنتاین-مضمون Facebook پست از هولت در هفته گذشته نشان داد مجموعه خود را از “ایستاده با مغلوب ساختن پیشی جستن” قلب آب نبات.

تهمت بود تبرئه توسط مجلس سنا رای 52-48 در خانه سوء استفاده از قدرت مسئول و رای 53-47 در انسداد عدالت نماید. اکثریت جمهوریخواه رای به تبرئه رئیس جمهور بدون شنیدن شهادت شهود و یا شواهد جدید که آمده بود به نور پس خانه را تصویب مقالات از استیضاح.

“رئیس جمهور تهمت آیا چنین کار شگفت انگیز ارائه #SOTU. من نمی تواند بیشتر به او افتخار! این زمان برای پایان دادن به انسداد در واشنگتن و حکومت!” هولت نوشت: در Facebook که در همان هفته. “چه کس دیگری در حال برنامه ریزی برای نشان دادن حمایت خود را برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ، شما می دانم که من هستم…”

هولت سه صفحه خانه تصمیم مشترک در لیستهای متعدد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نقاط صحبت کردن در مورد موفقیت در تقویت ایالات متحده تولید نفت خروج از پاریس آب و هوا توافق و لغو قدرت تمیز طرح است. “صادرات زغال سنگ افزایش یافته 60 درصد و ایالات متحده تولید نفت رسیده است و تمام زمان بالا; کشور است و خالص گاز طبیعی صادر کننده برای اولین بار از سال 1957.”

HJR 885 می رود به ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن برای تامین امنیت 2028 بازی های المپیک تابستانی و برای تخصیص مقادیر عظیم مالیات دهندگان دلار در سال-به-سال بودجه پیشنهاد سمت های نظامی و دفاعی هزینه می شود. Holt در وب سایت کمپین متهم سابق باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا از ایجاد شرکت های “فرار از امریکا است.”

هولت که یک کشاورز برای اولین بار انتخاب به منطقه 76 صندلی در سال 2010 و دوباره برنده انتخابات مجدد در ماه نوامبر سال 2018 است.

andy holt tennessee republican trump
تنسی ایران دولت نماینده اندرو هولت گذراند سه صفحه خانه مشترک قطعنامه که ارائه احساساتی ستایش از رئیس جمهور و لیست کردن ده ها تن از دستاوردهای ارزشمند از پیام تبریک.
تصویر: اندی هالت | Facebook

جمهوری خواهان در حال حاضر کنترل یک “trifecta” در سیاست در دولت با داشتن اکثریت در هر دو مجلس وزارت امور خارجه و مجلس سنا و همچنین لایحه لی نشستن در دفتر فرماندار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im