حزب جمهوری خواه و سناتور لامار الکساندر تنسی گفت: در اواخر روز پنجشنبه که او باور ندارد قانونگذاران نیاز به شواهد بیشتری برای رسیدن به نتیجه در استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه آن تقریبا مشخص است که حزب او رای کافی برای جلوگیری از یک آینده تلاش دموکرات ها برای احضار شهود.

“وجود دارد بدون نیاز به شواهد بیشتری برای اثبات چیزی است که در حال حاضر ثابت شده است که برآورده نمی کند, قانون اساسی ایالات متحده را در نوار بالا برای یک impeachable جرم” سوم-ترم سناتور در بیانیه ای گفت.

یک شکست خورده رای به حکم شهود و اسناد و مدارک است که انتظار می رود جمعه كم تا سریع و خاص تبرئه برای رئیس جمهور توسط GOP-کنترل اتاق به عنوان اوایل به عنوان آن شب. یک بحث طولانی بیش از شاهدان انتظار می رود که رخ می دهد در بعد از ظهر.

الکساندر که دوره به پایان می رسد در ماه ژانویه سال 2021 است و نه به دنبال انتخاب مجدد توضیح داد در طولانی بیانیه ای که مغلوب ساختن پیشی جستن خودداری از کمک نظامی به اوکراین, در حالی که فشار خارجی قدرت برای انجام تحقیقات به یک حریف سیاسی بود “نامناسب” و “تضعیف اصل عدالت مساوی تحت قانون است.”

او گفت: در آن ایجاد شده است در آزمایشی که تهمت تلاش به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسرش, شکارچی, بررسی نمی افزایش به اتهام سوء استفاده از قدرت خود را و مانع کنگره است.

“سوال آن است که آیا رئیس جمهور آن را انجام داد اما اینکه آیا این کشور ایالات متحده آمریکا و یا مردم آمریکا باید تصمیم بگیرید که چه باید بکنید در مورد آنچه او” الکساندر شفافی. “من باور دارم که قانون اساسی را فراهم می کند که مردم باید تصمیم گیری را که در انتخابات ریاست جمهوری آغاز می شود که در آیووا در روز دوشنبه.”

Lamar Alexander witnesses trump impeachment trial
سناتور. لامار الکساندر (R-TN) سر به سوی سنا مجلسی قبل از شروع جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه در کنگره 21 ژانویه در واشنگتن ،
عکس از تراشه Somodevilla/گتی

او همچنین به شدت به انتقاد آمریکا برای انجام آنچه که او به نام “کم عمق با عجله و کاملا حزبی استیضاح.” اگر موفق الکساندر گفت: آن را “پاره کردن کشور از هم جدا ریختن بنزین بر آتش اختلافات فرهنگی که در حال حاضر وجود دارد.”

اگر چه یک متحد از رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.), الکساندر در میان تعداد انگشت شماری از جمهوریخواهان در نظر گرفته نویسه عام که آن را به شهود و تهمت گناه. تصمیم خود آمد و در پایان روز دوم از پرسش و پاسخ بخشی از محاکمه.

اسکندر مخالفت با شواهد بیشتر به این معنی است که دموکرات ها را تقریبا به طور قطع عدم رای به حکم شهادت را از مردم مانند سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون و اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney.

سناتور. سوزان کالینز (R-مین) تایید او رای خواهد داد برای شهود و میت رامنی (R-یوتا) است و نشانه های او را نیز ساخت آنها تنها خواهان است که از پنج شنبه شب برنامه ریزی شده برای عبور از راهرو و حمایت دموکراتها تلاش است.

که محاسبه خواهد ترک یک رای برای شاهدان دو کوتاه است. آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه آمریکا به مردم ایران ، لیزا Murkowski (R-آلاسکا) که خود را برگزار کارت, طرح برای رای دادن. اگر Murkowski پشتیبانی از شاهدان, قاضی جان رابرتز می تواند کراوات که نتیجه. بعید است او را به عنوان عدالت گرفته یک دست بیشتر رویکرد در حالی که ریاست دادگاه.

“من اعتقاد دارم که شنیدن برخی از شاهدان را به هر طرف این فرصت را به طور کامل و منصفانه خود را در مورد حل و فصل هر گونه ابهامات و ارائه اضافی وضوح” کالینز در بیانیه ای گفت.

دموکرات ها گفته اند که محاکمه بدون شهود را به مقدار یک “پوشش” و خواهد بود “ناعادلانه” و بی سابقه بنابراین ساخت یک تبرئه تهمت “بی معنی است.”

“محاکمه و بدون حق و بدون کلید شواهد بدون شهود و اسناد و مدارک ارائه خواهد رئیس جمهور تبرئه بی معنی های غول پیکر, ستاره بعدی به این دلیل محاکمه شد و پس از تقلب به نفع خود” رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) گفت: پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im