اوباما سناتور دفاع ‘چینی ویروس’ نام می گوید آن را نژادپرستانه چون چین است که در آن ‘این ویروس ها نشأت گرفته از’

نیوزویک | No comments

سناتور. John Cornyn (R-تگزاس) رد پیشنهادات است که سرزنش چین برای COVID-19 coronavirus همه گیر نژادپرست است و اصرار این کشور است که در گسل به دلیل آن است که یک “فرهنگ که در آن مردم خوردن خفاش و مار و سگ.”

Cornyn اظهارات به خبرنگاران روز چهارشنبه پس از اینکه در مورد خواسته های اخیر انتقاد های وضع شده در جمهوری خواهان از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای تماس COVID-19 “چینی ویروس” و با تاکید بر پاتوژن خارجی ریشه.

“من فکر می کنم چین مقصر است چرا که این فرهنگ که در آن مردم خوردن خفاش و مار و سگ و چیزهایی مثل این که این ویروس ها در حال انتقال از حیوان به مردم” Cornyn گفت. “و به همین دلیل چین شده است منبع بسیاری از این ویروس شبیه به سارس مانند MERS به آنفولانزای خوکی و در حال حاضر coronavirus.”

“من فکر می کنم آنها یک مشکل اساسی و من نمی شی به لحاظ جغرافیایی شناسایی که در آن آن را در آینده از,” او اضافه شده است.

اگر چه گمراه کننده الگوهای رفتاری است که گردش آنلاین نشان می دهد در غیر این صورت دانشمندان نیست به این نتیجه رسیدند که این ویروس برای اولین بار قرارداد توسط انسان به دلیل خوردن یکی از حیوانات Cornyn اشاره.

Cornyn خواسته شد در مورد اینکه آیا جمهوری خواهان فریم ویروس به عنوان “چینی” می تواند نژادپرستانه و بیگانه نسبت به آمریکایی های آسیایی تبار.

“من مخالف” اصرار Cornyn. “ما در حال صحبت کردن در مورد سکس. ما در حال صحبت کردن در مورد چین که این ویروس ها ناشى از و که ایجاد این بیماری همه گیر.”

تهمت نیز در دفاع از خصوصیات شنبه وقتی پرسیده شد که در یک کنفرانس مطبوعاتی که آیا اختصاص یک قومیت به این ویروس می تواند الهام بخش حملات نژادپرستانه.

“آن را نژادپرستانه در همه. نه همه” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن. “آن را از چین می آید. به همین دلیل من می خواهم به طور دقیق… من عشق بزرگ برای همه مردم از کشور ما است.”

Sen. John Cornyn
سناتور. John Cornyn (R-تگزاس) گفت که فرهنگ چینی را تشویق می کند مردم را به “خوردن خفاش و مار و سگ” در حالی که اصرار دارد که چین به سرزنش مداوم COVID-19 coronavirus بیماری همه گیر.
ژاک گیبسون/گتی

رئیس جمهور همچنین ادعا کرد که آمریکایی های آسیایی تبار را تایید انتخاب خود را از کلمات در حالی که رد سوال خبرنگار در مورد ناشناس مقام کاخ سفید ظاهرا دوبله ویروس “کونگ آنفولانزا.”

“من فکر می کنم آنها احتمالا با آن موافق [تماس با COVID-19 “چینی ویروس”] 100 درصد” نسبت ناروا گفت. “آن را از چین می آید وجود دارد هیچ چیز به توافق برسند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و خواهان اتخاذ قومی moniker برای ویروس لقب گرفته است بیگانه و مضر نسبت به آسیایی ها توسط تعدادی از طرفداران و کارشناسان از گروه ها از جمله سازمان بهداشت جهانی است.

“ویروس ها می دانم که هیچ مرز و آنها اهمیتی نمی دهند در مورد قومیت و رنگ پوست خود را و یا چه مقدار پول شما در بانک” گفت که در شرایط اضطراری متخصص دکتر مایک رایان در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی. “این واقعا مهم است که ما مراقب باشید در زبان ما استفاده مبادا آن منجر به پروفایل افراد در ارتباط با ویروس.”

Cornyn قبلا جلب انتقاد پس از به اشتراک گذاری یک تصویر از یک تاج آبجو به توییتر همراه با یک پیام گفتن مردم به “وحشت” فقط به عنوان ویروس بود شروع به مارپیچی خارج از کنترل در ایالات متحده است.

“هوشمند; نشوید. ما خواهد شد و ما از طریق این #coronavirus ایم” Cornyn شنبه.

نیوزویک رسیده به Cornyn نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>