آلاسکا سناتور لیزا Murkowski گفت: سنا دوشنبه در استیضاح دادگاه رسیدگی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که او نمی خواهد رای به محکوم کردن تهمت اگر چه او مخالف با هر دو رئيس جمهور در رفتار و چه جمهوریخواهان به کار گرفته شده در این مورد.

سناتور در حال انتظار برای تصمیم گیری در یکشنبه اینکه آیا یا نه به تبرئه رئیس جمهور در دو مقاله از استیضاح.

“من نمی توانم رای به محکوم” Murkowski گفت: آمریکا هستند. “این قانون فراهم می کند برای استیضاح نمی کند ولی تقاضای آن در همه موارد.”

“رئیس جمهور نام در رای گیری که در حال حاضر شده است بازیگران” Murkowski ادامه داد. “رای دهندگان را تولید کند حکم در نه ماه و ما باید اعتماد خود قضاوت کنند.”

Murkowski همچنین گفت که او معتقد است از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر خواهد برابر به “سیاسی مجازات اعدام.”

نیوزویک رسیده به Murkowski نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

“خانه شکست خورده در آن مسئولیت” Murkowski گفت: “سنا باید شرمنده با رتبه تعصب است که بر روی صفحه نمایش در اینجا.”

“خانه عجله از طریق آنچه باید یکی از جدی ترین متعاقب تعهدات از قوه مقننه به سادگی به دیدار مصنوعی خودخواسته مهلت” Murkowski اضافه شده است.

lisa murkowski
سناتور لیزا Murkowski پیاده روی را از طریق مجلس سنا مترو در کنگره در تاریخ 3 فوریه سال 2020 در واشنگتن, DC.
سارا Silbiger/گتی

در طول استیضاح محاکمه Murkowski دیده می شد به عنوان به طور بالقوه در حال نوسان رای دهندگان برای او باز بودن نسبت به شنیدن جدید شهادت شهود. با این حال در بیانیه صادر شده در ژانویه Murkowski نشان داد که او را برابر رای اضافی شهود و اسناد و مدارک.

“من به دقت در نظر گرفته شود نیاز به اضافی شهود و اسناد و مدارک برای درمان کاستی های آن روند اما در نهایت تصمیم گرفت که من را برابر رای با توجه به حرکت به حکم,” Murkowski نوشت.

“با توجه به حزبی بودن این استیضاح از همان ابتدا و در طول, من به این نتیجه رسیده اند که وجود خواهد داشت بدون محاکمه عادلانه در سنا” Murkowski ادامه داد. “من باور نمی کنم ادامه این روند تغییر خواهد کرد هر چیزی. این غم انگیز است برای من به اعتراف است که به عنوان یک نهاد کنگره شکست خورده است.”

Murkowski و تنسی سناتور لامار الکساندر رای دادند برای جلوگیری از حرکت های اضافی برای شهود و شهادت در حالی که سناتور یوتا میت رامنی و مین سناتور سوزان کالینز رای به اعتراف آنها را در یک ایدئولوژیک با دیگر آمریکا.

جمهوری خواه الکساندر گفت: در ماه ژانویه در بیانیه ای که او نمی خواهد رای برای شهود.

“وجود دارد بدون نیاز به شواهد بیشتری برای نتیجه گیری کرد که رئیس جمهور نکردن ایالات متحده کمک های اولیه حداقل در بخشی به فشار اوکراین به بررسی Bidens; خانه مدیران ثابت کرده اند که این با آنچه به آنها تماس بگیرید ‘کوه از شواهد,'” الکساندر گفت. “ما اسناد بنیانگذاری ارائه بموقع برای انتخاب رئیس جمهور که در خدمت با رضایت اداره,’ نه در لذت بردن از کنگره ایالات متحده. اجازه دهید مردم تصمیم بگیرد.”

الکساندر, اما, باور نمی کند که تهمت اقدامات درست شد.

“آن را نامناسب برای رئیس جمهور بپرسید خارجی رهبر به بررسی حریف سیاسی و خودداری ایالات متحده کمک به تشویق که تحقیقات” الکساندر گفت. “هنگامی که مقامات منتخب نامناسب تداخل با تحقیقات از جمله آن تضعیف اصل عدالت مساوی تحت قانون است.

رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه می رود که رخ می دهد در روز چهارشنبه, روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده است برای ارائه دولت از آدرس اتحادیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de