اوباما سناتور تام پنبه نشان می دهد Coronavirus می تواند آمده ام از ووهان ‘سوپر آزمایشگاه, نیست, غذاهای دریایی, بازار: چین هنوز هم دروغ گفتن امروز

سناتور جمهوری خواه تام پنبه از آرکانزاس روز یکشنبه متهم چین از دروغ گفتن در مورد شدت از شیوع کروناویروس و پیشنهاد کرد که این بیماری ممکن است نشات گرفته از یک ایمنی زیستی فوق العاده آزمایشگاهی در ووهان.

صحبت کردن در فاکس نیوز’ صبح روز یکشنبه آتیپنبه ادعای خود را تکرار کرد که دولت چین شده است “دروغ از آغاز و آنها هنوز هم دروغ گفتن امروز” در مورد گرانش ویروس و شاید حتی ریشه های آن است.

“وضعیت بسیار قبر در بخشی به دلیل … چین دراز کشیده بود از ابتدا و آنها هنوز هم دروغ گفتن امروز” سناتور گفت. “و نیز از آنجا که بسیاری از ناشناختهها در مورد این ویروس. برای مثال چگونه بسیاری از مردم یک فرد می تواند آلوده هنگامی که آنها به ویروس؟”

پنبه در ادامه به ستایش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او برای اجرای ممنوعیت سفر در پروازهای چین حاوی ویروس است.

“یک اونس پیشگیری از ارزش پوند نیم کیلو درمان به قول بنجامین فرانکلین و به همین دلیل رئیس جمهور بود به طوری هوشمند برای ممنوعیت سفر به آینده از چین فقط یک زن و شوهر هفته پیش بنابراین ما نمی باید بیش از 20 ، 000 مردم فرود در کشور ما هر روز از سرزمین اصلی چین,” او گفت: قبل از این ادعا که “ویروس نمی سرچشمه در ووهان بازار حیوانات.”

“اپیدیولوژی که به طور گسترده ای مورد احترام از چین منتشر شده که مطالعه … نشان داده اند که بسیاری از موارد اصلی نیست هر گونه تماس با این مواد غذایی بازار” پنبه گفت. “ویروس رفت که بازار مواد غذایی قبل از آن بیرون آمد.”

سناتور سپس پیشنهاد کرد که coronavirus ممکن است نشات گرفته از یک چینی فوق العاده آزمایشگاهی واقع “فقط چند مایل دورتر از آن بازار مواد غذایی.”

“ما لازم نیست که شواهدی وجود دارد که این بیماری سرچشمه وجود دارد اما از آنجا که چین دورویی و عدم صداقت از ابتدا ما نیاز به حداقل سوال بپرسید,” او توضیح داد.

پنبه قبلا صادر اتهامات مشابه علیه دولت چین. در اوایل این ماه به او پیشنهاد کرد که coronavirus ممکن است منشأ در یک سوپر آزمایشگاهی و متهم چین از کم اهمیت جلوه دادن جدیت از وقوع.

با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری های ووهان ملی ایمنی زیستی آزمایشگاه از آکادمی علوم چین اول ایمنی زیستی سطح 4 آزمایشگاه تحقیقات “خطرناک ترین بیماری زا است.”

پنبه سخنان آمد در میان گسترش تئوری های توطئه های مختلف اطراف coronavirus’ ریشه که یکی از آنها نشان می دهد این ممکن است از یک آزمایشگاه به پکن biowarfare برنامه. در پاسخ Facebook و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی را سرکوب در رسیدن به پست های که تداوم این اتهامات بی اساس.

مقامات چینی را تایید کرد 2,641 موارد جدیدی از کروناویروس در شنبه, آوردن تعداد کل تشخیص داده شده در سراسر سرزمین اصلی به حدود 66,000 با مرگ و میر در 1,523.

Tom Cotton
سناتور تام پنبه (R-AR) وارد یک سناتور تنها آسانسور قبل از حضور هفتگی مجلس سنا سیاست ناهار در 25 ژوئن 2019 در کاپیتول هیل در واشنگتن, DC.
تام برنر/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im