گوتلیب نگران “عمیقا نگران کننده” بیماری مرموز در میان کودکان و نوجوانان

سی بی اس آمریکا | No comments

واشنگتن — دکتر اسکات Gottlieb رئیس سابق سازمان غذا و دارو به نام گزارش های اخیر از یک بیماری مرموز ظاهر می شود در کودکان است که ممکن است همراه با کروناویروس “عمیقا نگران.”

“به نظر می رسد برخی از نوع پست-ویروسی سندرم های مرتبط با این ویروس. WHO و CDC در حال حاضر پا به جلو و گفت: آنها در ارتباط با این ویروس اگر چه این خبر قطعی نیست علی رابطه” گوتلیب گفت: در “رویارویی با ملت است.” “به نظر می رسد به نوعی از پس ویروسی ایمنی نوع پدیده. ما این را در دیگر انواع ویروس ها. چه ما نمی دانیم این است که مخرج.”

گوتلیب گفت: آن ناشناخته باقی می ماند که چگونه بسیاری از کودکان که در ابتدا تصور می شود تا حد زیادی در امان از coronavirus علائم آلوده شده اند و هشدار داد که اگر به عنوان بسیاری از 20 میلیون آمریکایی که تا به حال بیماری, بسیاری از کودکان به احتمال زیاد به عنوان به خوبی.

“ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از کودکان و نوجوانان که در واقع تا به حال ویروس. آن است که صدها هزار یا میلیون ها نفر از کودکان است که تا به حال ویروس و ما از دیدن شما می دانید شاید 100 یا 200 از این موارد ؟ ” او گفت:. “یا باید تنها هزاران نفر از کودکان و نوجوانان تا به حال ویروس و ما شاهد صدها موارد ؟ است که می تواند عمیقا در مورد اگر بروز این بود که بالا است.”

مراقبت های بهداشتی حرفه ای در 20 ایالت و ناحیه کلمبیا در حال بررسی حداقل 200 مورد از این بیماری مرموز شناخته شده به عنوان کودکان multisystem التهابی سندرم ظاهر می شود در کودکان است. این موارد برای اولین بار شناسایی شده توسط پزشکان در انگلستان در اواخر مارس اما خوشه گرفته اند گزارش شده در ایالات متحده و ایتالیا.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در روز پنج شنبه صادر شده جدید ارشاد خواستار ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به گزارش جوان مبتلا به multisystem التهابی سندرم به دولت و ادارات بهداشت محلی.

CDC آمده است تحت بررسی برای دست زدن به آن از coronavirus تست در اوایل روز از شیوع و کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو گفت: یکشنبه آژانس “اجازه دهید این کشور پایین” در مورد تست.

گوتلیب مخالف هر چند او گفت: CDC می تواند یک کار بهتر در جمع آوری و انتشار اطلاعات از پزشکان که درمان بیماران مبتلا به کوروناویروس.

“ما دیده نمی شود واقعا قطعی نظام حسابداری از جمع آوری تجربه بالینی با آن دسته از بیماران و نتایج خود را و آنچه مداخلات استفاده شده در آنها,” او گفت:. “این چیزی است که CDC می کند: قرار می دهد از این اطلاعات در تنظیمات بهداشت عمومی اورژانس پس از آن می توانید اطلاع آنچه که ما در حال انجام است.”

شده اند وجود دارد بیش از 1.4 میلیون نفر تایید coronavirus موارد در ایالات متحده و نزدیک به 90,000 مرگ و میر و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از راه اندازی عملیات در پیچ و تاب سرعت یک مشارکت عمومی-خصوصی طراحی شده برای سرعت بخشیدن به توسعه و استقرار یک واکسن.

در حالی که رئیس جمهور تهمت و بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر باید هدف از 300 میلیون دوز از واکسن آماده ژانویه Gottlieb گفت: تعدادی از آمریکایی ها که بهره مند خواهد بود به احتمال زیاد به نصف می شود, به عنوان بسیاری از مردم ممکن است نیاز به دو دوز.

“هر چه ما عرضه کرده است که احتمالا به اندازه کافی برای در واقع دوز و تلقیح حدود نیمی از این تعداد از مردم را,” او گفت:. “من فکر می کنم انتظار ما باید این باشد که ما در حال رفتن به میلیون دوز واکسن در دسترس است در پاییز برای انجام فاز بزرگ-سه بالینی شاید کم 10s میلیون دوز اگر تولید کنندگان مختلف آن را از طریق فاز یک و فاز دو مطالعات. و ما ممکن است آنها را در دسترس تحت اضطراری با استفاده از مجوز اگر ما شیوع بیماری و یا یک بیماری همه گیر در سقوط برای برخی از گروه های در معرض خطر.”

گوتلیب گفت که به دلیل این مشکل به مقیاس تولید یک واکسن برای افزایش حجم جدول زمانی برای inoculating کل جمعیت خواهد شد به احتمال زیاد طولانی تر از پیش بینی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. هنوز Gottlieb گفت که او انتظار دارد که یک واکسن در دسترس خواهد بود در پاییز به “حلقه حصار” فرضی شیوع در یک شهر بزرگ.

“من می گویند که احتمالا بیشتر احتمال 2021 صورتی که ما قصد داریم این واکسن در دسترس در مقادیر کافی برای توده تلقیح جمعیت,” او گفت:. “و به یاد داشته باشید وجود دارد ممکن است 200 میلیون نفر از مردم که می خواهند این واکسن که واجد شرایط برای آن است. که ممکن است 400 میلیون دوز. و پس از آن احتمالا یک 2021 رویداد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>