گوتلیب: “شکی” تظاهرات خواهد سوخت coronavirus گسترش

واشنگتن — به عنوان ده ها هزار نفر از تظاهرکنندگان راهپیمایی در شهرهای مختلف این کشور خواستار پایان دادن به خشونت پلیس دکتر اسکات Gottlieb, رئیس سابق سازمان غذا و داروی آمریکا هشدار داد در یکشنبه وجود دارد “هیچ سوال” تظاهرات منجر به افزایش عفونت کروناویروس.

“ما مطمئنا به دیدن انتقال بیرون آمدن از این تجمعات. هیچ سوالی وجود دارد که در مورد” گوتلیب گفت: “چهره ملت” و اضافه کرد که در ایالات متحده شيوع عفونت کرونا ويروسی است که در حدود یک در هر 200 نفر است. “من فکر می کنم این ایده از کاهش خطر از این اعتراضات یک مسئولیت مشترک است. وجود مراحل است که معترضان می توانید و شما می بینید بسیاری از آنها با پوشیدن ماسک در این اعتراضات و درک خطرات.”

این تظاهرات در واکنش به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس ماه گذشته آمده است در برابر پس زمینه از coronavirus همه گیر که ادعا کرده به زندگی نزدیک 110,000 نفر در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

تعداد coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان در حال کاهش است در بسیاری از مناطق و ایالات متحده را آغاز کرده اند که مرحله به مرحله بازگشایی اقتصاد خود را, اجازه می دهد تا خرده فروشان و رستوران ها و سالن شروع به پذیرش مشتریان یک بار دیگر. اما Gottlieb گفت: در مکان هایی مانند شهر نیویورک است که گزارش کاهش قابل توجهی در بستری شدن در بیمارستان وجود دارد به احتمال زیاد خواهد بود سنبله در coronavirus موارد برانگیخته توسط تظاهرات.

“ما به احتمال زیاد برای دیدن موارد بالا برود. من فکر می کنم تلاش برای اذیت کردن چه سهم است از تظاهرات در مقابل سهم فقط کلی بازگشایی رفتن به سخت خواهد بود,” او گفت: با توجه به آن خواهد شد چند هفته قبل از اثرات روشن شده.

گوتلیب وجود دارد گفت: اقدامات احتیاطی که هر دو اجرای قانون و تظاهرکنندگان می توانید برای محافظت از خود را از آلوده شدن و گسترش این ویروس به دیگران از جمله پوشیدن ماسک تمرین های اجتماعی فاصله زمانی که آنها می توانید و اجتناب از تماس با افراد مسن و یا دیگر جمعیت های آسیب پذیر.

“معترضان درک خطرات بسیاری آنها,” او گفت:. “من فکر می کنم که نشان از این واقعیت است که آنها تن ماسک و آنها ساخته شده است یک حکم است که آنها ارزش خطر از نظر بیرون رفتن و اعتراض چه قانونی اساسی نارضایتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de