اجرایی عمارت در آلبانی نیویورک, شده است, در میان دیگران, استیفن گراور کلیولند, تئودور روزولت فرانکلین روزولت و برای نه سال گذشته اندرو کومو.

“آیا شما می دانید آن را به یک خانه دوست داشتنی, اما آن را راحت واسوده. کجا راحت واسوده ؟ ” خواسته “صبح یکشنبه” میزبان Jane Pauley.

“وجود دارد هیچ راحت واسوده بخش” گفت: فرماندار کومو. “ما زندگی می کنند بیشتر در طبقه دوم. آن است که کمی بیشتر گاه به گاه.”

و آشنا. پدرش ماریو کومو که در سال 2015 شد سه واژه فرماندار نیویورک. “من می توانید ببینید که او نشسته سمت راست در آن گوشه تماشای یک مسابقه با شماره تلفن” گفت: اندرو. “و او هرگز بیش از ده فوت دور از تلفن.”

andrew-cuomo-jane-pauley-executive-mansion-620.jpg
رژیم صهیونیستی. اندرو کومو با “صبح یکشنبه” میزبان Jane Pauley در اجرایی عمارت در آلبانی, n. y. ایسنا

امروز کومو است که با داشتن لحظه ای خود را با وجود نیویورک در حال جهانی کانون این COVID بحران این بهار و رنج سرسام آور مرگ و میر 25,000. نیویورکی به خود فرماندار تصویب امتیاز نزدیک به 80 درصد است.

COVID وارد با یک مورد تایید شده در مارس 1. سه هفته بعد از عفونت در حال حاضر در هزاران Cuomo, تعطیل دولت (برخی می گویند به زودی به اندازه کافی) و او marshaled نیویورکی به نبرد “منحنی.” چه بالا و چه شیب دار را در دست خود بود.

Pauley پرسید: “شما باید یک سیاسی جوجیتسو. شما و تعداد انگشت شماری از دیگر فرمانداران خواسته مردم را به انجام سخت همه چیز و بیشتر محبوب است.”

“به شکل!” کومو خندید. “این ترسناک دوره است. مردم از ترس برای زندگی خود را به معنای واقعی کلمه. ‘چگونه می توانم نگه داشتن پدر و مادر مسن و بی خطر است؟'”

“شما؟”

“من احساس کردم که همچنین. و من می خواستم برای ارتباط با مردم صحبت می کردم.”

و صحبت کردن با او. از 2 مارس تا فقط جمعه گذشته 111 روزانه جلسات نگه داشته نیویورک مطلع شده و پرچ (“شما انتخاب 26,000 افرادی که در حال رفتن برای مردن!”) – در حالی که تماشای منحنی افزایش است.

دولت نیاز به کمک از دولت فدرال است. کومو به نام روی دیگر نیویورکر: رئیس جمهور تهمت نیز از ملکه. برخی می گویند که در پایان شباهت.

کومو به یاد می آورد گفت: “من به رئیس جمهور ‘تنها یک حقیقت وجود دارد. دولت من به کمک نیاز دارد. هر دولت نیاز به کمک دارد. این یک فدرال بحران است. و اگر شما شانه خالی کردن خود فدرال مسئولیت من می گویند که. و من درست بود که. رئیس جمهور فرستاده شده در سپاه مهندسان ارتش. ما ساخته شده است به طور موقت بیمارستان ها در سراسر دولت است. او فرستاده می شود تا نیروی دریایی آمریکا کشتی آسایش به ارائه اضطراری پشتیبان تخت. او که.”

اما در کومو را مشاهده جمهور تهمت می تواند — و باید — بیشتر انجام می شود. “این یک بحران ملی,” کومو گفت. “دولت فدرال باید گام در شدت و خود آن است. در دولت من متعلق به این وضعیت است.”

“برای بهتر یا بدتر” Pauley گفت.

“برای بهتر یا بدتر. همیشه وجود دارد یک بیماری اسکیزوفرنی از دولت فدرال است. آنها کمک خواهد کرد زمانی که تحت فشار قرار دادند برای کمک به. وجود دارد و صداهایی که همیشه می خواستم برای به حداقل رساندن آن: “این فقط آنفولانزا.’ ‘آن را به تصویب.’ و پس از آن وجود دارد تمایل به بازگشایی, بازگشایی, بازگشایی. و شما می دانید که در آن ما در حال حاضر ؟ داو جونز بلغزد دوباره ترس از موج دوم. که چه اتفاقی می افتد زمانی که شما بازگشایی و شما آن را انجام نمی هوشمندانه شما آن را انجام دهید سیاسی است.”

پس از رسیدن به اوج در اوایل ماه آوریل در نیویورک شروع به پهن کردن منحنی و ممکن است آن را شروع به خم شدن. در ماه ژوئن دولت گزارش داد که کمترين ميزان عفونت در کشور است.

cuomo-covid-briefing-620.jpg
رژیم صهیونیستی. اندرو کومو می دهد یک جلسه مطبوعاتی در مورد وضعیت COVID موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در ایالت نیویورک است. ایسنا

اما در چنین هزینه بزرگ است تعجب پس از آن که مردم خسته و مشتاق به حرکت می کند ؟ با وجود COVID موارد افزایش بیش از 20 متحده رئیس جمهور است که در حالت مبارزات انتخاباتی و برگزاری تظاهرات و کاهش به پوشیدن ماسک. (“من می پوشند اگر من فکر کردم آن را مهم بود گفت:” رئیس جمهور ماسک-کمتر است.)

“ماسک شد در مورد ایدئولوژی” گفت: Pauley.

“بله و این یک اشتباه بود” کومو گفت.

“چه کسی ساخته شده که اشتباه است ؟ آن رئیس جمهور؟”

“کتاب های تاریخ تو باید تصمیم بگیرند.”

“چگونه تاریخچه رکورد شما در پاسخ به این سوال؟”

“من پاسخ را برای اعمال و پس از آن تاریخ تصمیم می گیرید” کومو گفت.

تاریخچه در زمان هایی از این. در جانشینی سریع, سه زمین لرزه: جهانی همه گیر اقتصادی پس لرزه و پس از آن در روز یادبود هشت دقیقه و چهل و شش ثانیه است که گالوانیزه جهان است.

Pauley پرسید: “در این جنبش اجتماعی در مقابل 400 سال از نژادپرستی در این کشور وجود دارد یک لحظه. چگونه می توانم به شما گرفتن آن ؟ چگونه می توانم آن را به شما را بکشد؟”

“آقای فلوید قتل که یکی در یک لیست طولانی از شرایط وحشتناک گفت:” کومو. “شما می توانید به بازگشت به رادنی کینگ 30 سال پیش; Amadou دیللو, عینک. اریک گارنر در نیویورک کشته شد همان راه شش سال پیش از آن. خشم و انزجار اما نه ملی و بین المللی خشم.

“من فکر می کنم دلیل آن را همان لحظه بین COVID و آقای فلوید را قتل است. ما یکی هستند. ما متصل می شوند. هنگامی که شما کشته شدن آقای فلوید شما کشته برادر من من عضو خانواده است.”

همانطور که میلیون ها نفر از خانواده های آمریکایی را تماشا سابقه آشکار در خانه هم طوری است که کومو خانواده بزرگ خانه که در آن قدیمی و جدید خاطرات دیدار خواهد کرد.

استاندار عمارت کومو گفت: “همه خانواده تعطیلات اینجا بودند. مادرم نوسازی کل عمارت. من مادر می تواند راه رفتن را به یک اتاق در حال حاضر او به شما بگویم دقیقا هر قطعه از مبلمان هر قطعه از پارچه. وجود دارد مقدار زیادی از خاطرات بزرگ است.”

andrew-cuomo-with-parents-matilda-and-mario-cuomo-620.jpg
یک عکسي از اندرو کومو با پدر و مادر ماتیلدا و ماریو کومو. ایسنا

نیویورک بانوی اول سابق ماتیلدا کومو دیده نشده و خانه — و یا پسر خود را — به تازگی.

“اوه شکسته قلب من” گفت: اندرو. “من را دیده اند او پس از این آغاز شده است. من خودم را در بسیاری از موقعیت های که در آن من ممکن است در معرض. مادرم هنوز جوان است اما او در یک دسته بندی که در آن او در معرض خطر است. بنابراین من به معنای واقعی کلمه دیده نمی شود او پس از این آغاز شده است.”

اما فرماندار نیست برای عدم شرکت — COVID مستند خود را به ارمغان آورد و سه دختر به خانه است. “این یک هدیه است. این هرگز دوباره اتفاق می افتد,” او گفت:. “در هر ثانیه من من صرف زمان با آنها.”

“و دوست پسر?” Pauley پرسید.

“و پسر اینجا بود. دوست پسر است که در حال حاضر از بین رفته اند. نه … او هنوز هم در تصویر کلی گفت:” پدر.

کومو ازدواج کرده بود برای 15 سال به, کری کندی دختر رابرت اف کندی و تا سال گذشته در رابطه با نویسنده و تلویزیون آشپز ساندرا لی. اما او را ازاد کن.

“شما لیسانس,” Pauley گفت. “شما باید یک خانه خوب در اینجا! و داشتن یک لحظه و شما نمی توانید چیزی را انجام دهد با آن است. این است که زندگی اجتماعی خود را در یک فاز یک رابطه احتمالا? این است که مجموعه تاسف از شرایطی ؟ چون من می دانم که شما در حال کارشناسی است. من می دانم که شما صحبت در مورد در دسترس بودن.”

“آره. اولین خانه نیست مال من است. مراسم آشتی ترتیب دادند مانند اجاره!” کومو خندید. “من به حرکت یک روز است. من می توانم بازگشایی اقتصاد است. اما آشنایی که کاملا متفاوت از چیزی فراتر از کنترل من!”

“حیف نیست؟”

“آره!” او خندید.

Pauley گفت: “من آن را واقعا سخت به قبول است که پس از چند دهه در دولت شما لازم نیست که یک برنامه سیاسی در آینده خود را که در پشت ذهن خود را. چهار سال از هم اکنون هر دو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اجرا کنید برای انتخاب مجدد و یا جو بایدن خواهد بود 82 و احتمالا وجود خواهد داشت جستجو برای یک نامزد دموکرات. و من نمی توانم بر این باورند که اندرو کومو نمی تواند در آن مرحله است.”

“جو بایدن در حال رفتن به رئیس جمهور ایالات متحده بر این باورند که” کومو گفت. “من معتقدم که جو بایدن اجرا خواهد شد برای یک دوره دوم.”

“در 82?”

“بله. و من امیدوارم که به فرماندار ایالت نیویورک. من معتقدم که من باید چیزی به کمک. این خانه من است. من آن را دوست دارم. و من خوشحال هستم.”

“آنچه در آن است با Cuomos پرسید:” Pauley. “این واقعیت است که پدر خود را هرگز زد برای رئیس جمهور است که هنوز هم شما می دانید یکی از اسرار بزرگ زندگی سیاسی. چه مادر خود را می گویند؟”

“ما تا به حال نشده که مکالمه!” اندرو خندید. “واقعا!”

       
برای اطلاعات بیشتر:

         
داستان های تولید شده توسط گابریل شاهین. ویرایشگر: اد Givnish.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de