دولت ممنوعیت Huawei از 5G شبکه های

دولت دستور داده است تا ارتباطات کسب و کار به حذف تمام Huawei تجهیزات از انگلستان شبکه های 5G تا پایان 2027 راه اندازی مجدد برخورد با پکن است.

نخست وزیر ریاست جلسه شورای امنیت ملی (NSC) صبح امروز که به این نتیجه رسیدند که دولت باید در پایان هر گونه دخالت این شرکت در ساختمان 5G سیستم.

شورای امنیت ملی بررسی نتایج یک اورژانس گزارش به آینده آمریکا انجام شده توسط National Cyber Security Centre (NCSC).

این گزارش به این نتیجه رسیدند که آمریکا تحریم های مجموعه به معرفی در سپتامبر خطر ایجاد شکاف در منابع از اجزای حیاتی از هواوی.

فرهنگ, منشی, Oliver Dowden گفت که NCSC هشدار داده بود که آمریکا “به طور قابل توجهی تغییر خود را ارزیابی امنیتی از Huawei حضور در 5G.”

“بریتانیا دیگر نمی تواند اعتماد به نفس است که از آن خواهد شد قادر به تضمین Huawei 5G تجهیزات,” او اضافه شده است. “به روشنی از پایان سال جاری اپراتورهای مخابراتی باید خرید هر 5G تجهیزات از Huawei.”

این NCSC در حال حاضر نوشته شده به کشور بزرگترین اپراتورهای ترغیب آنها برای ساخت یک مخزن Huawei کیت در مورد تحریم ها باعث شدید محدودیت عرضه.
نخست وزیر ریاست جلسه شورای امنیت ملی امروز صبح که به این نتیجه رسیدند که دولت باید در پایان هر گونه دخالت توسط Huawei در ساختمان شبکه 5G


اعتبار: بهبهان/بهبهان

هواوی تایید کرد صبح روز سه شنبه که در آن انگلستان رئیس خداوند براون استعفا از سمت خود در این شرکت که او برگزار کرده است پس از 2015. لرد براون هشدار داد در هفته گذشته که دولت تصمیم به ممنوعیت Huawei از 5G شبکه می تواند به طور جدی آسیب روابط با چین است.

تصمیم زیر فشار شدید از هر دو دولت آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و backbench حزب محافظه نمایندگان مجلس – علائم عمده U-نوبه خود توسط دولت است.

روز دوشنبه آقای جانسون بود با ارسال نامه ای توسط 60 حزب محافظه طلبان از جمله حزب سابق رهبر آقا ایان دانکن اسمیت او اخطار کرد که او باید در پایان Huawei دخالت در شبکه تلفن همراه “بدون تاخیر غیر معقولی” با ارشد اعضای حزب هل دادن برای یک ممنوعیت جدید Huawei تجهیزات در اوایل سال آینده.

اگر شورشیان نمی تواند راه خود را, آنها را به اصلاح و آینده ارتباطات راه دور امنیت لایحه ای که معرفی خواهد شد بعد از این سال. وجود دارد بیش از اندازه کافی شورشیان برای سرنگونی آقای جانسون 80-صندلی اکثریت و به طور موثر دیکته کردن سیاست به او تحمیل یک شکست بیش از این لایحه.

در ماه ژانویه وزیران اعلام Huawei می تواند یک نقش محدود در شبکه 5G با وجود هشدارهای که تجهیزات آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد توسط چین برای جاسوسی و یا به اخلال در انگلستان بحرانی ملی زیرساخت ها است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را متهم Huawei داشتن یک رابطه نزدیک با دولت چین و ارتش آن هشدار داده است می تواند معنی است که تجهیزات آن توسط شرکت تصمیم گرفتند برای جاسوسی هدف.

Huawei مدیران باید رد این ادعا ارائه شده و به امضای “هیچ جاسوسی” توافق با دولت ها در سراسر جهان است.

امروز اعلام خواهد ماشه یک سال-ملی در تلاش برای حذف عملکرد 4G و 5G تجهیزات ساخته شده توسط Huawei. هزینه به اپراتورها حذف شده است و تخمین زده می شود تا £2bn توسط اندرز تجزیه و تحلیل.

BT و وودافون بزرگترین اپراتورها به استفاده از Huawei کیت هشدار داده اند که حذف از تجهیزات چینی می تواند سیگنال خاموشی و همچنین تاخیر به ادامه رول از 5G در سراسر کشور است.

ارتباطات کسب و کار خود را به لابی دولت برای جبران بسته است که ممکن است شامل پرداخت غرامت مالی برای از بین بردن Huawei تجهیزات و همچنین مزایای دیگری از جمله کاهش قیمت در Ofcom آینده طیف حراج و ارزان تر سالانه مجوز هزینه برای استفاده از آنها از کشور 5G طیف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de