دولت دستور داده است تا یک نظر به اینکه ویتامین D می تواند کمک به مبارزه با کروناویروس در حال رشد در میان شواهدی وجود دارد که افراد مبتلا به مزمن سطح پایین هستند بیشتر در معرض خطر است.

کمیته مشورتی علمی در مورد تغذیه (SACN) خواسته شده است به نگاهی به آخرین تحقیقات ارتباط کمبود ویتامین با نتایج ضعیف.

موسسه ملی سلامت و مراقبت تعالی (خوب) نیز انجام آن را نقد و بررسی با کمک از بهداشت عمومی انگلستان (PHE) برای کمک به پزشکان در تصمیم گیری بهترین دوره درمان.

یک سخنگوی خوب گفت: “من می توانم تایید می کنند که ما در حال حاضر در حال کار بر روی این نقد و بررسی. هدف ما از انتشار این سند در هفته های آینده.”

شده است وجود دارد رشد حدس و گمان است که یکی از دلایل چرا, در اقلیت قومی هستند بنابراین به طور نامتناسبی تحت تاثیر coronavirus است با توجه به بومی سطوح پایین ویتامین D در بام جمعیت.

این ویتامین به طور طبیعی تولید شده در بدن که پوست می آید در تماس با آفتاب و حیاتی برای سلامت استخوان و عضلات قوی و یک سیستم ایمنی خوب است. اما نه به همان اندازه نور خورشید نفوذ می کند و پوست تیره تر به معنی کمتر از این ویتامین تولید می شود.

بیمه خدمات درمانی در حال حاضر توصیه می کند مردم باید مکمل های ویتامین D در زمستان و در این ماه دولت اسکاتلند است و توصیه می شود مردم از بام گروه های با پوست تیره را مکمل.

محققان از Anglia Ruskin University به تازگی منتشر شده یک مطالعه نشان می دهد ارتباط معنی داری بین تعداد coronavirus موارد در مقایسه با جمعیت متوسط سطح ویتامین D.

ایتالیا و اسپانیا هر دو با تجربه نرخ مرگ و میر بالا و دانشمندان دو کشور را پایین تر از میانگین سطح ویتامین D.

تا حدودی به این دلیل مردم در جنوب اروپا و به خصوص افراد مسن جلوگیری از خورشید در حالی که خود تیره رنگ پوست را نیز کاهش می دهد توانایی بدن را برای تولید ویتامین D.

در مقابل بالاترین میانگین سطح ویتامین D در شمال اروپا با توجه به مصرف بالای روغن کبد ماهی و مکمل های ویتامین D و احتمالا کمتر از خورشید اجتناب.

اسکاندیناوی سازمان ملل در میان کشورهای با کمترین تعداد Covid-19 موارد و میزان مرگ و میر در هر رئیس جمعیت در اروپا است.

ویتامین D نشان داده شده است برای محافظت در برابر عفونت های حاد تنفسی. آن را نیز تنظیم پاسخ از سلول های سفید خون, جلوگیری از آنها را از انتشار بیش از حد بسیاری از سلول های التهابی که ممکن است متوقف بدن زیاده به ویروس.

یک مطالعه انجام شده توسط کالج ترینیتی دوبلین و دانشگاه لیورپول نشان داده است که ویتامین D کمک می کند تا کاهش عوارض جدی در coronavirus بیماران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de