دولت ‘قطره تعهد برای تست همه در مراقبت از خانه برای coronavirus’

دولت را رها کرده است تعهد به طور منظم تست همه مردم در خانه های مراقبت از آن گزارش شده است.

در یادداشت ارسالی به مقامات محلی مدیران ارشد در روز جمعه و در گزارش ساندی تایمز دولت بزرگسالان مراقبت اجتماعی تست مدیر گفت: وعده داده بود کاهش یافته است.

“قبلا توصیه می شود جدول زمانی برای نورد کردن به طور منظم تست در مراقبت از خانه” بود که قربانی به دلیل “غیر منتظره تاخیر” پروفسور جین کامینگز گفت.

این تصمیم که پرتاب به هرج و مرج دولت را تست و ردیابی سیستم به نظر می رسد به عقب در یک وعده به طور منظم تست نزدیک به دو میلیون خانه مراقبت ساکنان و کارکنان. تست شد برنامه ریزی برای شروع در جولای 6, اما به تعویق افتاد و پروفسور کامینگز گفت که اولین تاریخ که در آن از آن خواهد رسیدن به همه مراقبت از خانه بود و در حال حاضر 7 سپتامبر.

مراقبت از خانه قادر به سفارش کیت های آزمایش از دولت در اوت 31, اما پروفسور کامینگز اذعان کرد که سیستم برای ضبط آزمون بود “بی ارزش غم انگیز”.

این روزنامه همچنین گزارش می دهد که یکی دیگر از یادداشت های ارسال شده به مقامات بهداشت در هفته گذشته گفت که نزدیک به دو سوم از مراقبت از خانه تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تا به حال یک دور بدون علامت تست و تنها حدود یک سوم از خانه ها فرستاده شده بود تجهیزات تست.
مت Hancock قول داده بود تست از همه مراقبت از ساکنان خانه در ژوئیه 6


اعتبار: PA

هفته گذشته تلگراف گزارش داد که کارکنان در مراقبت UK, بریتانیا, بزرگترین اجتماعی مستقل ارائه دهنده مراقبت های دیگر می تواند به طور منظم آزمایش Covid-19 زیر را به یاد بیاورید از کیت. هفتگی تست از کارکنان مراقبت و ماهانه تست از ساکنان را مجبور به متوقف حداقل به مدت پنج هفته در اکثر مراقبت بریتانیا 114 خانه و مدیر اجرایی آن گفت.

ماه گذشته یک کاغذ توسط مراقبت از خانه های زیر گروهی که ارائه شد به علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم گلی) در بر داشت که تخلیه بیمارستان بیماران را به مراقبت از خانه بود که یک “منبع مهم” عفونت است.

Serco و Sitel دو برون سپاری شرکت های پرداخت £192 میلیون دلار برای اجرای تماس با ردیابی طرح تنها در تماس با 52 درصد از تماس به نام آلوده بیماران ساندی تایمز ادعا می کند. پروفسور شیلا, پرنده, معاون سابق رئيس جمهور از انجمن سلطنتی آماری گفت: این اعداد و ارقام “فوق العاده ای”.

آنجلا Rayner کار معاون رهبر گفت: تصمیم یک “مطلق رسوایی”.

یک سخنگوی دولت گفت: “ترکیبی از عوامل موجب شده است که بیشتر تعداد محدودی از تست کیت عمدتا مورد استفاده در مراقبت از خانه در حال حاضر در دسترس به صورت بدون علامت مجدد و ما در حال کار دور ساعت برای بازگرداندن ظرفیت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر