دولت ‘terrorised’ انگلیسی به باور coronavirus را بکشند آنها می گوید: مشاور

دولت coronavirus هشدارهای باید “موثر terrorised” انگلیسی ها “به این باور است که این یک بیماری است که رفتن به شما را بکشند” حتی اگر بسیاری از کسانی که آلوده نمی شود به بیمارستان منتقل شد, یکی از آن مشاوران هشدار داده است.

پروفسور رابرت دینگولل همچنین گفت: امروز هلی کوپتر سیاست پادکست که شما می توانید گوش دادن به بر روی پلیر زیر کلیک کنید. که دولت باید اجازه دهید مردم می آیند در عرض 1.5 متر از یکدیگر در داخل و خارج به عنوان بخشی از اقدامات برای سهولت مستند.

مقامات دولتی در مواجهه با یک چالش واقعی در مدیریت مردم بریتانیا از سطح ترس و اضطراب است که مقامات خود را برای کمک به ایجاد خود را از طریق “خانه ماندن, محافظت, بیمه خدمات درمانی, صرفه جویی در زندگی” پیام.

پروفسور دینگولل مستقر در دانشگاه ناتینگهام ترنت و نشسته در دولت جدید و در حال ظهور تنفسی ویروس تهدید گروه مشورتی (Nervtag) که تغذیه به آن علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم گلی).

صحبت کردن در ظرفیت شخصی او گفت: “ما باید این پیام مهم است که به طور موثر terrorised مردم را به باور که این یک بیماری است که رفتن به شما را بکشند. و بیشتر از آن نیست.

“هشتاد درصد از افرادی که به این عفونت هرگز نیاز به نزدیکی یک بیمارستان است. آنهایی که به بیمارستان بروید زیرا آنها کاملا به طور جدی بیمار بیشتر از آنها خواهد آمد زنده – حتی کسانی که به مراقبت های ویژه.

“ما به طور کامل از دست داده دید که در وسواس با مرگ و میر انسان علاقه داستان در مورد مرگ و میر بین المللی مقایسه در مورد نرخ مرگ و فرصتها برای بی باک تلویزیون و روزنامه نگاران برای قرار دادن در بسیاری از PPE و رفتن به بالا و با تکنولوژی که در آن مردم در حال شدت بیمار است.

“همه که کمک می کند تا به ایجاد این فضای ترس و وحشت و من تعجب نیست که در یک حس است که دولت ممکن است و نه محتاط رویکرد سعی کنید به باز کردن قفل – به سادگی زیرا آنها واقعا عصبی می شود که اگر آنها را تحت فشار قرار دادند آن را بیش از حد به سرعت آن را می خواهم به یک حزب و هیچ کس نمی آمد.”

پروفسور دینگولل گفت: اجباری اجتماعی فاصله سطح در دو متر از آنجا که انگلیسی ها شده بود اعتماد به رعایت یک متر – و از آن می توان برش را به 1.5 متر است.

علمی گفت: هلی کوپتر سیاست پادکست: “وجود یک نمایشگاه درجه اجماع در حال حاضر در میان افرادی که بیشتر متخصص در این چیزها از من است که, هوای آزاد, انتقال ناچیز است…

“من شخصا فکر می کنم ما می تواند کاملا با خیال راحت رفتن به 1.5 متر و به نظر میرسد که در سطح بین المللی استاندارد قابل قبول در داخل و خارج.”

پروفسور دینگولل گفت: او گفته شده بود توسط ارشد بهداشت عمومی متخصص که “ما می دانستیم که آن یک متر است اما ما دو برابر آن را به دو دلیل ما فکر نمی کنم جمعیت بریتانیا خواهد درک آنچه یک متر بود و ما نمی تواند اعتماد آنها را به رعایت آن بنابراین ما دو برابر آن را به در سمت امن است”.

او گفت: “اگر شما فکر می کنم از آن به عنوان یک دایره در اطراف یک فرد است که شما در حال تلاش برای محافظت از آن است که اگر 2 متر که دایره 12 متر مربع 1.5 متر که دایره تقریبا 7 متر مربع اگر شما می آیند به 1 متر از آن است که سه و کمی متر مربع.

“شما بلافاصله می توانید ببینید که چه تفاوت است که باعث می شود به هر مغازه و هر تفریح یا خرده فروشی محل. به شما در کاهش فاصله منطقه است که سترون کاهش بسیار چشمگیری.”

وی افزود: “زودگذر تماس هستند واقعا بی ربط – اگر یک هل دهنده اجرا می شود در گذشته در این پارک این است که یک معامله بزرگ نیست.

“اگر شما در حال ایستاده در کنار کسی در سوپر مارکت و شما هر دو را به یک شیشه قهوه فوری همان قفسه و شما برسد و دست شما را لمس شما قرار داده و آن را در واگن برقی خود را و شما به نوبه خود به دور و بر خود را از مسیرهای جداگانه. که دوباره چیزی است که به دریافت بیش از حد کار می کرد تا در مورد.”

دیگر مهمانان امروز هلی کوپتر سیاست پادکست در حال آقا گراهام بردی رئیس 1922 کمیته backbench نمایندگان مجلس محافظه کار و مارتین سالتر سابق کار MP و در حال حاضر سر از سیاست در ماهیگیری اعتماد.

اشتراک تلگراف را سیاسی هفتگی پادکست هلی کوپتر را در سیاست به صورت رایگان در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر