دولت به بریده بریده کمک بودجه حدود £3bn در میان رکود اقتصادی

دولت به بریده بریده آن کمک بودجه £2.9 میلیارد دلار در این سال در میان یک “شدید رکود اقتصادی” به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بودجه تنظیم شده در £15.8 میلیارد دلار قبل از Covid-19 آمار در حال کاهش به دلیل آن است که ثابت به درآمد ناخالص ملی (GNI) است که انتظار می رود به رها کردن در میان سقوط-از این بیماری همه گیر.

با این حال وزیر امور خارجه Dominic Raab گفته است که بریتانیا ادامه خواهد داد برای دیدار با تعهد خود را به صرف 0.7 درصد از GNI در توسعه بین المللی.

با این حال برخی از فعالان نظر گرفته شده عقب به اندازه بودجه را کاهش دهد.

منابع دولتی گفته است که “خط به خط” بررسی پروژه های کمک های انجام گرفته و آنچه در نظر گرفته شد “40 آسیب پذیرترین کشورها” بودند همگانی برای خارج از کشور کمک های توسعه (ODA). جزئیات بیشتر در مورد که برنامه ها را با تبر منتشر شده است.

در نامه ای به سارا قهرمان مرجعیت و عوام بین المللی توسعه, کمیته, آقای Raab گفت که “بریتانیا دچار یک رکود شدید اقتصادی به عنوان یک نتیجه از Covid-19 همه گیر”.

او گفت که پول صرف شده در این تقویم سال “باقی می ماند همگانی در کاهش فقر برای ‘پایین میلیارد'” و همچنین مقابله با تغییر آب و هوا, مبارزه دختران آموزش و پرورش بریتانیا رهبری در واکنش جهانی به Covid-19 و مبارزه در مسائلی مانند آزادی رسانه ها و آزادی عقاید مذهبی.

“به طوری که ما می تواند واکنش نشان می دهند به پتانسیل انقباض در اقتصاد ما و در نتیجه کاهش ارزش 0.7 درصد تعهد (که بر اساس انگلستان GNI) ما را شناسایی کرده اند £2.9 میلیارد دلار بسته کاهش در دولت برنامه ریزی شده ODA صرف بنابراین ما می توانید اقدام محتاطانه باقی مانده از سال 2020” آقای Raab نوشت.

“آن را به دیدن برخی از کاهش در حال حاضر با ترتیبات در محل به خیاط هزینه های بیشتر در طول ماه های باقی مانده به عنوان ما شروع به دست آوردن واضح تر اقتصادی تصویر,” او گفت:.

اما Ms قهرمان گفت: اعلام “پرسش بیش از آن پاسخ”.

“در این نامه صحبت می کند و به تاخیر انداختن فعالیت و توقف برخی از هزینه های – چه زمانبندی در این مورد ؟ اگر آن را با اثر فوری, انجام پروژه می دانید و یا می شود آنها را پیدا کردن از طریق رسانه ها ؟ ” او گفت:.

“واضح است مشاوره اما به انتشار این اخبار به معنای واقعی کلمه به عنوان مجلس افزایش می یابد بنابراین می توان بدون بررسی توسط نمایندگان مجلس است ضعیف عمل” Ms قهرمان اضافه شده است.

فعالان را نگران کرده است و در مورد کمک های بودجه برای برخی از زمان هر دو به دلیل احتمال رکود اقتصادی و قریب الوقوع ادغام وزارت توسعه بین المللی و خارجی ،

آنها هشدار داده اند که تمرکز سنتی بر کاهش فقر ممکن است از دست رفته در یک عجله به اطمینان حاصل شود که کمک های صرف شده در خط با انگلستان داخلی در اولویت است.

ادارات دولتی که صرف ODA خواسته شده بود برای شناسایی صرفه جویی حدود 30 درصد در پیشبرد آقای Raab اعلام.

در اوایل این ماه کمپین یک گروه مشخص در اطراف £1.6 میلیارد دلار ارزش “جعلی کمک” که در آن گفت: نه کمک به فقیرترین مردم و یا ارائه ارزش برای پول مالیات دهندگان انگلستان.

تیم Cole, مدیر اجرایی برای اروپا در یک کمپین گفت: “این بی سابقه فشارهای اقتصادی ایجاد شده توسط Covid-19 همه گیر به معنی آن درست است که دولت تجدید نظر چگونه آن را با استفاده از کمک بودجه و کاهش اجتناب ناپذیر بودند با توجه به 0.7 صرف تعهد است.

“با این حال مقیاس کاهش پیشنهادی امروز به مراتب بیش از آنچه که تصور می شود لازم است و اگر بد انجام می شود می تواند به طور جدی آسیب انگلستان پشتیبانی به جهان فقیرترین و آسیب پذیرترین مردم است.”

استفانی دراپر مدیر عامل پیوند انگلستان شبکه برای سازمان های غیر دولتی اضافه شده است که دولت باید نگاه به “قطع برنامه های که یافت شده اند نه برای ارائه به جهان فقیرترین مردم”.

“در زمانی که ما در مواجهه با بزرگترین سلامت و بحران انسانی از طول عمر ما, ما می خواهیم دولت به حلقه حصار کمک رفتن به سمت جهانی ما Covid-19 پاسخ به هر گونه کمک است که پشتیبانی از به حاشیه رانده مردم رو به فقر و نابرابری و بیماری و جنگ و تغییر آب و هوا” او گفت:.

آقای Raab اعلام می آید پس از سازمان ملل متحد هفته گذشته خواست کشورهای ثروتمند به “step up در حال حاضر و یا پرداخت قیمت بعد” هشدار داد که coronavirus بحران را “ویران” در کشورهای در حال توسعه.

روز پنج شنبه سازمان ملل متحد راه اندازی فاز سوم آن جهانی انسان دوستانه پاسخ طرح (GHRP) جذاب برای $10.3 میلیارد دلار (حدود £8.2 میلیارد دلار) برای حمایت از 63 آسیب پذیر کشور در این سال است. اما از آنجا که GHRP برای اولین بار در ماه مارس راه اندازی سازمان ملل دریافت کرده است فقط $1.7 میلیارد دلار از بودجه.

“این طرح فقط به عنوان موثر به عنوان بودجه آن را دریافت” مارک Lowcock سازمان ملل متحد تحت-وزیر برای امور انسان دوستانه گفت: هفته گذشته است.

او در نامه آقای Raab گفت: انگلستان در حال حاضر “چرخد” £769 میلیون دلار به “جلوگیری از گسترش این ویروس در سراسر جهان پیدا کردن واکسن و صرفه جویی در زندگی می کند”.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im