دولت و مقامات بهداشت به نوبه خود به افراد مشهور و ورزشکاران برای کمک به گسترش Coronavirus آگاهی

نیوزویک | No comments

به عنوان رمان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان بسیاری از دولت های محلی و مقامات بهداشتی را در بر داشت راه های جدید برای هشدار دادن به مردم در مورد شیوع بیماری از جمله استفاده از افراد مشهور و ورزشکاران است.

در حالی که اطلاعیه های خدمات عمومی تبدیل شده اند بسیار محبوب در سراسر گیر با استفاده از این سیستم عامل قابل توجهی است که افراد مشهور و ورزشکاران باید برای گسترش آگاهی در مورد این ویروس تبدیل شده است بیشتر شایع طی چند روز گذشته.

فرماندار نیویورک اندرو کومو یکی از اولین به استفاده از بازیگران شناخته شده مانند, Ben Stiller, Danny DeVito و رابرت دنیرو به عنوان به خوبی به عنوان لا لا آنتونی شخصیت تلویزیون و همسر بازیکن NBA کارملو آنتونی.

در مربوطه ارتباط هر یک از آنها ارائه برخی از کمدی امداد در حالی که اصرار نیویورکی به ماندن در خانه برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus با استفاده از #NewYorkStateStrongerTogether. نیویورک در حال حاضر دولت ایالات متحده با بیشترین موارد تایید شده از این ویروس وجود دارد و بیشتر موارد در شهر نیویورک به تنهایی از همه از کره جنوبی. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب وجود دارد که بیش از 20 ، 000 موارد در ایالت نیویورک و حداقل 152 مرگ و میر.

بیشتر بیمارستان نیویورک انجمن نیز ارسال شده مشابه تصویری در توییتر با دیگر افراد مشهور اصرار نیویورکی در خانه بمانند و آن را با تشکر از کارکنان مراقبت های بهداشتی برای شجاعت خود را در طول این زمان نیاز است. تصویری تلفیقی از مشاهیر متعدد از جمله همیلتون مدیر Lin-مانوئل میراندا اواخر شب نشان می دهد تلویزیون میزبان جیمی فالون و برنده جایزه آکادمی فیلمساز Ron Howard.

از یک زاویه کمی متفاوت سازمان بهداشت جهانی با همکاری فیفا فوتبال بین المللی حاکم بر بدن به استفاده از تعدادی از ستاره های فوتبال به گسترش آگاهی در مورد چگونگی مبارزه با این ویروس گسترش یافته است.

“برای اولین بار ما به تمام جهان هستند, تمام بازی در همین تیم گفت:” ویدیو راوی بازنشسته کامرون بازیکن فوتبال ساموئل اتوئو. “حریف ما یک بیماری است. ما نیاز به عزم و نظم و انضباط و کار گروهی به ضرب و شتم coronavirus.”

سپس با استفاده از محبوب فوتبال ستاره مانند کارلی لوید, لیونل مسی و دیگران به طرح پنج مرحله کلیدی برای کمک به مبارزه با کروناویروس. آنها با تمرکز بر شستن دست خود را, سرفه یا عطسه به آرنج خود را برای جلوگیری از دست زدن صورت خود را عمل اجتماعی فاصله و اصرار کسانی که احساس بیمار در خانه بمانند.

ایالات متحده جراح عمومی جروم آدامز نیز به رسمیت می شناسد عمده پلت فرم است که برخی از مشاهیر و اخیرا خواسته Kylie Jenner برای کمک به گسترش آگاهی.

“ما نیاز به Kylie Jenner و اثرگذارندهها رسانه های اجتماعی وجود دارد خارج وجود دارد در کمک به مردمی را در درک که, نگاه, این, جدی, این کاملا جدی است. مردم در حال مرگ هستند” آدامز گفت: در ABC Good Morning America.

مدت کوتاهی پس از Jenner ارسال شده در داستان به Instagram ترغیب مردم به ماندن در داخل.

“هی بچه ها, شاد, self-قرنطینه” Jenner گفت: در ویدئو های خود را. “من می دانم که من در حال حاضر انجام شده است من یادآوری روزانه در مورد چقدر مهم است که در حال حاضر به تمرین های اجتماعی فاصله و خود قرنطینه. من قصد دارم در روز نهم. Coronavirus یک چیز واقعی است. من گوش به جراح عمومی امروز صبح…. او قطعا من را تشویق به آمدن اینجا و صحبت کردن با شما بچه ها.”

حتی با آگاهی بیشتر ناشی از چنین تلاش های ورزشکاران و مشاهیر این ویروس همچنان به آلوده کردن مردم در سراسر جهان است. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب وجود دارد بیش از 367,450 موارد در سراسر جهان و حداقل 41,511 در ایالات متحده با بیش از 16 ، 000 مرگ و میر در سطح جهان است.

Coronavirus in U.S.
در خارج از خوابگاه در واشنگتن گشت آتش آکادمی آموزش ثبت نام به یاد مردم را به شستن دست های خود را برای محافظت از خود در برابر coronavirus.
Jason ردموند/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>