فرماندار کومو نشان می دهد تعداد نیویورک COVID-19 انداختن مرگ و میر بیش از چند روز گذشته

نیویورک گزارش شده کمتر مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان از COVID-19 بيمار در روز یکشنبه فرماندار اندرو کومو به اشتراک گذاشته شده در آوریل 5 coronavirus به روز رسانی.

طی چند روز گذشته “تعداد مرگ و میر حذف شده است برای اولین بار” کومو گفت: افتتاح آخرین تلویزیونی کنفرانس مطبوعاتی با دولت جدید ترین COVID-19 آمار. او اذعان کرد که نظارت بیشتر مورد نیاز خواهد بود برای تعیین اینکه آیا اخیر رکود بود فقط یک “تصویری بر روی صفحه رادار” و یا نشان دهنده یک آینده الگوی.

نیویورک در نظر گرفته شده است کانون این کشور شیوع هفته با بیش از 122,031 coronavirus موارد و بیش از 4,159 مرگ و میر ثبت شده در سطح ایالت که از صبح روز یکشنبه تا از 3,565 در روز شنبه. بیش از نیمی از این ایالت موارد تشخیص داده شده اند در شهر نیویورک با 67,551 کل موارد را تایید کرد.

در طول پنج شنبه جلسه کومو گفت: 594 جدید مرگ و میر رخ داده بود ایالتی پس از روز گذشته دلالت کوچک کاهش در مرگ و میر بیش از یک دوره 24 ساعته نسبت به 630 جدید مرگ و میر گزارش شده در روز شنبه. روز جمعه 562 جدید مرگ و میر گزارش شده است. نیویورک نیز گزارش شده کمتر از بستری شدن در بیمارستان در روز شنبه از آن بود که در روز قبل با 574 جدید پذیرش در دانشگاه های گزارش شده در مارس 4. به عنوان کومو بررسی در شروع روز یکشنبه آدرس وجود دارد 1,095 جدید بستری شدن در بیمارستان در روز جمعه و 1,427 در روز پنج شنبه.

“شما می توانید استدلال می کنند که شما در حال دیدن اندکی plateauing اطلاعات” کومو گفت: هر چند او ذکر یک جدول زمانی برای وقوع محتمل apex—که فرماندار اتحاد مورد بحث در گذشته جلسات—باقی مانده مشخص نیست.

“ما می تواند بسیار نزدیکی apex و یا apex می تواند فلات و ما می تواند در این فلات در حال حاضر,” او توضیح داد و اشاره کرد که طرح های مختلف مدل ها را به همراه داشت طیف وسیعی از نتایج.

Governor Andrew Cuomo
فرماندار نیویورک اندرو کومو دارای روزانه جلسات مطبوعاتی به اشتراک گذاری اخیر COVID-19 روز رسانی. در آوریل 5, کنفرانس کومو در مورد احتمال یک “جزئی” فلات در شیوع این مسیر است.
Noam Galai/گتی

در طول روز coronavirus جلسه کومو ابراز نا امیدی در مورد تغییرات در راس طرح مدل به خصوص با توجه به وضعیت محدود منابع در میان همه گیر. “ما در حال نزدیک شدن [به اوج] بسته که مدل شما نگاه. آنها می گویند, چهار, پنج, شش, هفت روز است. برخی از افراد از رفتن 14 روز,” او گفت:. “اما ما خواندن از پیش بینی این است که ما در جایی در هفت روز, محدوده, چهار, پنج, شش, هفت, هشت روز محدوده. هیچ کس نمی تواند به شما یک شماره خاص است که باعث می شود آن را بسیار خسته کننده به برنامه ریزی.”

با وجود بیش از 16,000 زمان COVID-19 بستری شدن در بیمارستان, یکشنبه, Cuomo, بود, خوش بینانه در مورد افزایش تعداد ترشحات گزارش از شنبه. هر چند او برآورد دولت نمی خواهد نیاز به عنوان بسیاری از اضافی تخت بیمارستان همانطور که قبلا پیشنهاد فرماندار هنوز هم تاکید کرد که منابع اضافی خواهد بود لازم برای نیویورک سیستم بهداشت و درمان برای مدیریت شیوع.

“تعداد تخت واقعا مهم نیست هر بیشتر,” او گفت. “ما تخت. این هواکش و سپس آن را کارکنان.”

حداقل 1.2 میلیون نفر تشخیص داده شده است با COVID-19 پس از ویروس’ اولیه کشف دسامبر گذشته با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز جهانی ردیاب. روز یکشنبه از موارد شناسایی شده در ایالات متحده اختصاص حدود 25 درصد از بازار جهانی در مجموع با بیش از 312,200 تست مثبت گزارش—بیشتر قابل حاشیه از هر کشور در سراسر جهان. از کسانی که قرارداد این بیماری بیش از 8,500 ساکنان ایالات متحده کشته شده اند در حالی که 15000 نفر بهبود یافته اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im