فرماندار نرتهم تاخیر بازگشایی در شمال ویرجینیا به عنوان دولت می بیند بیش از 2000 مورد در هفته گذشته

نیوزویک | No comments

در روز سه شنبه ویرجینیا فرماندار رالف نرتهم یک فرمان اجرایی را امضا تاخیر در شمال ویرجینیا بازگشایی به عنوان دولت دیده می شود بیش از 2000 coronavirus موارد در هفته گذشته.

“فرماندار رالف نرتهم امروز با صدور فرمان اجرایی شصت و دو اجازه می دهد خاص محلات در شمال ویرجینیا به تاخیر در ورود به فاز یک, از جلو, ویرجینیا,’ طرح برای سهولت در اعمال محدودیت بر برخی از عملیات کسب و کار است که در جای خود قرار گرفتند در پاسخ به این رمان coronavirus یا COVID-19,” نرتهم دفتر گفت: در آزادی مطبوعات.

در اخیر کنفرانس مطبوعاتی نرتهم اشاره کرد که ویرجینیا به عنوان یک کل ممکن است وارد فاز یکی از بازگشایی در مارس 15, اما خود فرمان اجرایی مناطق مجاز در شمال ویرجینیا به “تاخیر در اجرای فاز یک تا نیمه شب روز شنبه, مارس 28.” با توجه به نرتهم را آزادی مطبوعات تاخیر اجازه خواهد داد که این مناطق برای دیدار با کلید سلامت معیارهای مورد نیاز برای بودن بازگشایی روند.

فاز یک اجازه می دهد تا برخی از کسب و کار خرده فروشی به بازگشایی با ظرفیت محدود. سواحل و ورزشگاه بسته باقی خواهد ماند و رستوران ها محدود به خدمات.

“به من گفته اند این مهم است که کشورهای مشترک المنافع به عنوان یک کل می تواند در دیدار با کلید سلامت معیارهای قبل از حرکت به مرحله” گفت: Northam. “فاز یک سیاست یک کف و یک سقف. در حالی که داده ها نشان می دهد ویرجینیا به عنوان یک کل است که آماده هستند به آرامی و به عمد کاهش برخی محدودیت آن است که بیش از حد به زودی برای ویرجینیای شمالی. من حمایت از درخواست از محلات در این منطقه برای به تاخیر انداختن اجرای فاز یک به محافظت از سلامت عمومی است.”

برخی از مناطق در دولت است که تاخیر در بازگشایی شامل آرلینگتون کانتی فیرفکس کانتی, Loudoun County, و, Prince William County است. نظم همچنین شامل برخی از شهرستانها و شهرهای کوچک در غرب ویرجینیا مانند اسکندریه, Fairfax, Falls Church, منسس پارک, Dumfries, هرندون و وین.

Coronavirus in U.S.
معترضان تجمع به عنوان آنها تماس بگیرید برای دولت به لغو اقامت در خانه سفارشات و بازگشایی اقتصاد در مرکز شهر ریچموند ویرجینیا در نزدیکی وزارت امور خارجه کنگره پیچیده در مه 6 سال 2020 است.
درو Angerer/گتی

نرتهم تصمیم می آید را به عنوان دولت دیده می شود تعداد زیادی از coronavirus موارد در هفته گذشته. با توجه به دولت در وزارت بهداشت وجود داشته است حداقل 2,189 coronavirus موارد در هفت روز گذشته, آوردن ویرجینیا مجموع به حداقل 25,800 مورد تأیید و حداقل 891 مرگ و میر.

بسیاری از این موارد در سراسر کشور باید ریشه از مناطق شمالی که ذکر شده در نرتهم اجرایی سفارش. با توجه به ویرجینیا وزارت بهداشت وجود دارد حداقل 6,470 موارد و 253 مرگ و میر در Fairfax County 3,078 موارد و 58 مرگ و میر در, Prince William County, 1,416 موارد و 66 مرگ و میر در آرلینگتون کانتی و 1,210 موارد و 35 مرگ و میر در Loudoun County است.

کانتی فیرفکس گزارش شده اکثر موارد و مرگ و میر در سراسر ویرجینیا به دنبال Prince William County است.

جدید کروناویروس که باعث بیماری تنفسی COVID-19 همچنان به گسترش در سراسر آمریکا است که باقی مانده است این ویروس را کانون. با توجه به یک ردیاب ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز در حال حاضر وجود دارد بیش از 1.3 میلیون نفر در سراسر ایالات متحده و همچنین به عنوان حداقل 81,076 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>