فرماندار ریپ حزب خود را “مضر” ضد همجنسگرایان قطعنامه

داکوتای شمالی فرماندار جمهوری خواه روز پنج شنبه لعنتی ضد تجاوز قطعنامه ای که تصویب شد و صدها نفر از آن نمایندگان خواستار آن توهین و تفرقه. در این قطعنامه آمده است که بسیاری از “همجنسگرایان شیوه های ناسالم و خطرناک و گاهی به خطر انداختن و یا کوتاه شدن زندگی و گاهی اوقات با آلوده کردن جامعه.”

فرماندار داگ بورگوم با صدور بیانیه ای روز شنبه افشاگری در این قطعنامه که یکی از ده ها تن از حزب سیاست اظهارات گذشت بهار امسال توسط پست الکترونیکی-در رای گیری.

“به من بلند گفت: همه اهالی داکوتای شمالی سزاوار به درمان به همان اندازه و زنده رایگان از تبعیض” بورگوم گفت. “وجود دارد هیچ جایی برای مضر و شعارهای تفرقه در NDGOP قطعنامه.”

دولت روحانی در, مدیر اجرایی, Corby Kemmer بیانیه ای جمعه عذرخواهی برای این زبان در آن قطعنامه بود که برای اولین بار منتشر شده در توسط انجمن فارگو-مورهد در روز چهارشنبه.

“قطعنامه های ارائه شده برای بالا و یا پایین رای و هیچ یک از قطعنامه رای دادند به صورت جداگانه” Kemmer گفت.

“هدف از نمایندگان بود به ایستادن برای فردی مذهبی و آزادی و متاسفانه این زبان می افتد محزون می خوانی کوتاه از این هدف است. ما تاسف هر جرم این ممکن است باعث شود و ما دوباره این قطعنامه در جلسه آینده به آن را بیشتر در خط با آنچه نمایندگان در تلاش بودند برای برقراری ارتباط,” او گفت:.

Kemmer به اسوشیتد پرس گفت که این بسته بندی از قطعنامه تصویب شد 621-139 در مارس پست الکترونیکی-در رای گیری که برگزار شد پس از این حزب برنامه ریزی کنوانسیون لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

معلوم نیست زمانی که این قطعنامه ممکن است تجدید نظر شود. سابق کنگره ایالات متحده ریک برگ, دولت, روحانی, رئیس, آیا بلافاصله پاسخ به شنبه پیام های تلفن به دنبال نظر.

دولت Rep. جاش Boschee یک فارگو دموکرات است که در داکوتای شمالی خانه رهبر اقلیت و تنها همجنسگرا عضو قوه مقننه گفت: ایران با قطعنامه حاوی “آشکار نهفته است.”

“این است که هیچ چیز به کمک تصویر از داکوتای شمالی” Boschee گفت. “این فقط یک فروشي به دیدن آنها را تایید زبان شبیه به این.”

داکوتای شمالی خواهان اداره فمن کنترل در قوه مقننه و نگه دارید در هر ایالت ، قوه مقننه را شکست داد تا به اقدامات چندین بار در سال های گذشته است که باید ممنوع تبعیض بر اساس گرایش جنسی در, مسکن, دولت, خدمات عمومی و محل کار.

هر چند داکوتای شمالی اتحاد مبارزه در برابر حفاظت, گی, همجنسگرا, مردم, دیوان عالی ایالات متحده حکم ماه گذشته که نقطه عطفی 1964 حقوق مدنی قانون محافظت از آنها را از تبعیض در استخدام در یک پیروزی چشمگیر برای دفاع از حقوق همجنسگرایان از یک محافظه کار دادگاه است.

بورگوم شده است در انتقاد از اوباما-چراغ قوه مقننه موضع در مورد مسائل اجتماعی از جمله اینکه صریح در آن شکست به تصویب قانون ضد تبعیض لایحه. بورگوم حمایت این قانون سال گذشته است.

جمهوریخواه فرماندار سابق جک Dalrymple chided قانونگذاران زمانی که آنها به کشته شدن یک لایحه مشابه در سال 2017, گفتن آنها در یک بیانیه آنها تا به حال فرصت از دست رفته برای محافظت از همجنسگرایان زن و مرد از تبعیض است.

رئیس جمهوری برگزار شد و دولت خود را در جلسه کمیته Medora در روز جمعه و شنبه با وجود coronavirus تهدید و روز چهارشنبه دولت در بخش بهداشت و درمان با ارسال نامه ای به کسانی که حضور آنها گفتن که کسی که در آنجا بود تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و هشدار آنها را به اقدامات احتیاطی.

بورگوم و چند تن دیگر داکوتای شمالی قانونگذاران در میان حدود 80 شرکت کنندگان. بورگوم سخنگوی مایک Nowatzki گفت: فرماندار آزمایش منفی برای این ویروس روز شنبه پس از اطلاع مقامات وزارت بهداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de