گویا چهره خواستار تحریم پس از مدیر عامل میاد تهمت


US-POLITICS-MINORITIES
رئیس جمهور گویا غذاهای رابرت Unanue (L) فلوریدا ستوان فرماندار جانت Nunez (2R) و لورد آگور (R) به ما گوش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کنند قبل از امضای یک فرمان اجرایی در کاخ سفید اسپانیایی رفاه ابتکار در 9 ژوئیه سال 2020 است. جیم واتسون

گویا که ادعا می شود بزرگترین اسپانیایی متعلق به شرکت مواد غذایی در ایالات متحده با آن مواجه است یک واکنش پس از مدیر عامل شرکت رابرت Unanue ستایش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک شنبه رویداد در کاخ سفید است. “همه ما واقعا خوش شانس در همان زمان به یک رهبر مانند رئیس جمهور تهمت است که یک سازنده” Unanue گفت.

Unanue که از تبار یکی از تعداد انگشت شماری از اسپانیایی حامیان در دست به عنوان رئیس جمهور امضا گسترش “اسپانیایی رفاه ابتکار.” منظور اجرایی است که به منظور “بهبود دسترسی اسپانیایی آمریکایی به آموزشی و فرصت های اقتصادی” با توجه به کاخ سفید آزادی مطبوعات.

تماس به #BoycottGoya به سرعت گسترش یافته و در رسانه های اجتماعی با هشتگ از جمله #Goyaway همچنین روند. سابق مسکن و توسعه شهری وزیر جولیان کاسترو توییتی مخالفت خود را از این شرکت ترغیب مصرف کنندگان به “فکر می کنم دو بار قبل از خرید محصولات خود را.”

یک حساب توییتر برای ایالات کارگران مزرعه با صدور بیانیه ای در پاسخ به Unanue اظهارات این برنامه شامل صوتی از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 انتخابات ریاست جمهوری اعلام, که در آن او ادعا کرد که بسیاری از مکزیکی ها از مهاجرت به ایالات متحده بودند جنایتکاران و تجاوزگران.

مهاجر گروه حمایت ایران ما رویای ایجاد یک درخواست برای تحریم گویا تماس Unanue نظرات “غیر قابل قبول است.”

گویا هنوز به موضوع پاسخ به واکنش.

Unanue نظرات در خط با تاریخ خود را از کمک های مالی سیاسی. با توجه به کمیسیون انتخابات فدرال پایگاه داده برای کمک های فردی Unanue اخیرا اهدا $3,000 به کمیته ملی حزب جمهوری خواه و $3,000 به WinRed سال گذشته است. WinRed است یک کمک مالی پلت فرم تایید شده توسط RNC و مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im