GPs و داروخانه ها برای باز کردن در تعطیلات بانک فشار بیمارستان

GP شیوه ها و داروخانه ها به باز ماندن بیش از این بانک در تعطیلات آخر هفته به سهولت فشار در بیمارستان برخورد با بیماران مبتلا به کوروناویروس.

خدمات NHS خواهد بود عامل به صورت عادی برای افرادی که نیاز به دکتر مراجعه کنید و یا جمع آوری نسخه از داروخانه جامعه در بخش هایی از بریتانیا است.

روسای سلامت در NHS انگلستان گفته اند محلی GPs به کار جمعه و دوشنبه عید پاک به آنها سفارش داروخانه های محلی برای باز کردن به مدت حداقل سه ساعت در هر روز.

مگر اینکه موضوع پزشکی ضروری است بیماران را ادامه خواهد داد به ارائه یک تلفن و یا تصویری مشاوره به جای فیزیکی انتصاب به کاهش خطر ابتلا به عفونت.

پزشکان تنها با دیدن هفت در هر 100 بيمار چهره به چهره به دلیل شیوع کروناویروس با توجه به کالج سلطنتی از GPs (RCGP).

اگر دیده می شود در فرد بيمار خواهد بود موضوع را به covid-19 قبل از غربالگری پرسشنامه قبل و حين انتصاب در برخی از شیوه های درمانی.

کنت, Norfolk , Warrington و نیویورک در میان مناطق انگلستان است که باید تایید GP خدمات باز باقی خواهد ماند برای کمک به از بین بردن فشار در خارج از ساعت خدمات.

دکتر نیکی Kanani مدیر مراقبت های اولیه برای NHS انگلستان و بیمه خدمات درمانی بهبود می گفت: “بیمه خدمات درمانی است که کمک به مردم با بزرگترین بحران بهداشت و درمان در تاریخ ما و در حالی که بیمه خدمات درمانی است که هنوز هم وجود دارد برای افرادی که به آن نیاز عمومی باید نقش خود را با پیروی از دولت مشاوره و ماندن در خانه.

“کارکنان بیمه خدمات درمانی در سراسر کشور در حال بیرون کشیدن تمام متوقف می شود به درمان و مراقبت از بیماران در طول شیوع کروناویروس – این متوقف نمی شود در طول تعطیلات آخر هفته. GP و کارکنان داروخانه در حال کار فوق العاده سخت به ارائه مشاوره و دارو به کسانی که به آن نیاز دارید.”

تعدادی از دکتران در ولز از جمله کسانی که در نیوپورت Torfaen و پویس نیز باز خواهد شد بیش از آخر هفته و همچنین به عنوان خدمات در سراسر اسکاتلند.

Jeane Freeman, اسکاتلند وزیر بهداشت گفت: “با توجه مداوم تقاضا در ما NHS من گرفته اند مرحله غیر معمول از درخواست GP شیوه و جامعه داروخانه ها به باز باقی می ماند در روز جمعه و دوشنبه عید پاک – اما تنها اگر آن را امن برای انجام این کار است.”

نگرانی ها شده اند ابراز شده توسط موسسات خیریه است که افرادی که دسترسی به کامپیوتر و یا گوشی های تلفن ممکن است خارج از خود را از دیدن GP.

سن بریتانیا خواست شیوه برای “فعال” در تماس با مردم در آنها ثبت است که شناخته شده به رنج می برند از شرایط بهداشتی اساسی.

این RCGP این هفته عذر خواهی کرد به “بسیار آسیب پذیر” بیمارانی که دریافت نمی کنند GPs’ نامه مشاوره آنها را به “سپر” در طول coronavirus بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im