آنچه در آن است ؟

این است که در سال 2020 بزرگ ملی معروف ترین جهش های مسابقه در جهان است که می بیند حداکثر 40 دونده از تلاش 30 از سخت ترین موانع در چهار مایل-دو-فورلانگ ماراتن در اطراف Aintree.

زمانی که در آن است ؟

این سال را به مسابقه می گیرد در شنبه 4 آوریل سال 2020 است.

چه ساعتی مسابقه شروع کنم ؟

آن آغاز خواهد شد در آن در حال حاضر سنتی زمان شروع از ساعت 5.15 (انگلیسی زمان تابستان).

جایی که در آن است ؟

Aintree دور مسابقه که به میزبانی این مسابقه پس از سال 1839. دور مسابقه واقع شده است در حدود شش مایل در خارج از لیورپول.

چه کانال تلویزیون است ؟

داشتن در اطراف نقل مکان کرد بی بی سی و کانال 4 در سال های اخیر بزرگ ملی را یک بار دیگر نشان داده شود در ITV. شما همچنین قادر خواهد بود به دنبال این اقدام در تلگراف ورزشی وبلاگ زندگی می کنند.

که اسب در حال اجرا هستند ؟

نهایی رشته از 40 دونده است و در عین حال انتخاب شود و نمی شود تایید کرد که تا چند روز قبل از مسابقه که در آن نقطه چهار ذخایر رسمی را نیز انتخاب شود در صورت هر گونه برداشت دیر است.

گام اول در کم کردن این رشته به 40 می آید در فوریه 11 که Horseracing اقتدار handicapper اختصاص وزن به تمام 105 اسب که نگه مطالب برای مسابقه.

نقص سیستم طراحی شده است برای ایجاد به عنوان یک مسابقه به عنوان امکان پذیر است. اساسا بهتر است اسب حمل ترین وزن و غیر خودی حمل حداقل. هر اسب یک یا (official امتیاز) و این تا حد زیادی تعیین وزن آنها ادامه می دهند. در نظریه نقص سیستم با هدف ایجاد تساوی بین همه 40 اسب. تصور کنید که.

بین وزن اختصاص داده شده و این هفته از مسابقه صاحبان و مربیان این شانس را به برداشت مطالب اگر آنها ناراضی هستند با وزن اختصاص داده شده و یا نمی خواهید اسب خود را به اجرا در مسابقه به هر دلیلی.

سپس در روز پنج شنبه قبل از بزرگ ملی – آوریل 2 – نهایی 40-دونده زمینه (به علاوه چهار ذخایر) خواهد شد.

که در حال رفتن را به نفع خود ؟

یک نام را تسلط رسیدگی: ببر رول. در این سال مسابقه همه چیز در مورد اسب که در سال گذشته شد برای اولین بار به نفع خود back-to-back Grand اتباع پس از قرمز رم در 1970s.

باید مشارکت خود را تضمین ببر رول بدون شک رفتن به عنوان یکی از کوتاه ترین قیمت علاقه مندی ها در تاریخ اخیر. و با همین دلیل خوب. Gordon Elliott-آموزش اسب 4/1 برنده سال گذشته با داشتن پیروزی در 10/1 سال قبل.

اگر شما به دنبال برای یکی دیگر از اسب به اوایل شیرجه رفتن شما می تواند بدتر از به دنبال در سال گذشته ایرلندی بزرگ ملی برنده لانه سنت مغرور سابق طلا برنده جام بومی رودخانه و یا سحر و جادو از نور که به پایان رسید دوم در بیست سال گذشته در عظیم شانس 66/1.

آیا این آخرین شانس است ؟

شانس را در نوسان بین در حال حاضر و در این لحظه رقابت در انتخابات عراق در مارس 4. اما از صبح روز 11 فوریه (قبل از وزنه اختصاص داده شد) رهبران بازار شد:

  • ببر رول – 5/1
  • لانه سنت بومی رودخانه سحر و جادو از نور – 16/1
  • Kimberlite هستند آب نبات پیاده روی در آسیاب Le Breuil – 20/1
  • ظریف فرار سفالگران گوشه یالا انکی – 25/1

چه هستند برخی از معروف نرده ها ؟

این Aintree نرده ها نه کاملا به عنوان خطرناک به عنوان آنها یک بار پس از یک زمان پس از یک سری تغییرات. اما آنها هنوز هم بدنام ترین موانع در کسب و کار و به اندازه کافی به کف هر سوارکار اسب دوانی شدن عرق.

Becher را بروک: ششم و 22 حصار در این مسابقه ممکن است بزرگترین, اما آن را مشکل می آید از این واقعیت فرود طرف شش تا 10 اینچ پایین تر از take-off طرف. پس از نام کاپیتان مارتین Becher یک سوارکار اسب دوانی شدن سقوط کرد که در این مرحله و پنهان در بروک برای جلوگیری از آسیب.

Foinavon: یکی از کوچکترین و در دوره هفتم و 23 حصار است که پس از 100/1 شات که فاجعه شمع-تا اینجا در سال 1967 و رفت و در را به نفع خود.

کانال نوبه خود: هشتم و 24 حصار نیاز به اسب را تیز 90 درجه به نوبه خود پس از فرود بیش از 5ft مانع است. Aintree اسطوره نشان می دهد که اسب که حاضر به نوبه خود مورد استفاده قرار گیرد برای پایان دادن به در لیدز و لیورپول کانال.

ولنتاین بروک: نهم و 25 حصار است که پس از یک اسب است که گفته می شود شروع به پریدن کرد و آن را به عقب در سال 1840. به احتمال زیاد این اسب به اطراف چرخید در هوا به ایجاد توهم نوری است که پاهای عقبی آن فرود آمد ،

صندلی: شروع به پریدن کرد و تنها یک بار 15 حصار بلندترین در این دوره است. آن می ایستد در 5ft 2in است و قبل از آن توسط یک 6ft گسترده خندق.
اسب را باید تیز به سمت چپ بعد از پرش کانال به نوبه خود


اعتبار: گتی ایماژ

آنچه اتفاق افتاده در طول سال گذشته مسابقه ؟

2019 بزرگ ملی را دیدم ببر رول حفظ تروفی او برنده یک سال قبل از آن ضرب و شتم سحر و جادو از نور به تاریخ به عنوان یک بازگشت به عقب قهرمان.

شما می توانید به خواندن تلگراف مسابقه خبرنگار مارکوس Armytage کامل 2019 گزارش در اینجا و در زیر یک قطعه:

روح قرمز رم بازگشت و به Aintree در روز شنبه هنگامی که ببر رول 4-1 مورد علاقه اول شد و اسب را به 45 سال به نفع خود Randox سلامت بزرگ ملی دو سال پی در پی dildo به دو و سه ربع طول پیروزی در آفتاب بهار در Aintree.

172nd بزرگ ملی را در Aintree فرهنگ عامه به عنوان یکی از هنگامی که ببر رول مسابقه را rockstar بستری شد به یکی از منحصر به فرد ترین باشگاه ها در ورزش: دو بار برنده از جهان بزرگترین مسابقه.

Abd-El-Kader این سرهنگ بره و مانیفست برنده دو بار در 19th century هنگامی که وجود دارد به طور سنتی کوچکتر زمینه اما تنها Reynoldstown در سال 1935 و 1936 اتحاد پیوست که باشگاه در 100 سال گذشته و ببر رول در حال حاضر می تواند دوباره در 12 ماه زمان به سعی کنید چیزی حتی قرمز رم نمی تواند مدیریت; سه در یک ردیف.

آیا بلیط باقی مانده است ؟

اکثر مناطق به فروش می رسد اما هنوز هم وجود دارد بلیط های موجود در باغ باشگاه, جشنواره, منطقه و خاکریزی. مهمان نوازی بسته نیز موجود است.

چه کلیدی دیگر تاریخ ؟

بزرگ ملی به عنوان نقطه اوج سه روز از طبقه بالا مسابقه در Aintree. بانوان روز طول می کشد محل در جمعه 3 آوریل در حالی که پنج شنبه, آوریل 2 لیورپول در روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im