پدربزرگ و مادربزرگ برگزاری عروسی بیش از زوم

Alvin Lee 90 و دوروتی Driskell, 85, برنامه ریزی برای ازدواج در یک مراسم بزرگ در این بهار. اما زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس از خط خارج برنامه های خود آنها را خلاق و تصمیم به برگزاری یک عروسی از طریق زوم لی نوه گفت: CBS News.

لی از دست همسرش راشل 11 سال پیش و Driskell شوهرش را از دست داده و دو سال پیش. اما در سال 2019 آنها ملاقات یکدیگر در یک مرکز عقب نشینی در نیویورک در بر داشت و عشق دوباره.

اگر چه آنها در نیویورک ملاقات کرد و هر دو اتفاق می افتد به از اوهایو — Lee زندگی در جرمنتاون و Driskell است که از حدود دو ساعت دور در وسترویل لی گفت: نوه جنیفر ویتاکر.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“آنها شد سریع دوستان و شروع به رانندگی به عقب و جلو بین شهرستانها خود را به دیدن هر یک از دیگر” ویتاکر گفت.

این جفت ارز به سرعت متوجه آنها مشترک زیادی Whitaker اضافه شده است. هر دو همسران خود را از دست داده بودند و پدربزرگ و مادربزرگ – Lee چهار نوه و یکی بزرگ و نوه و Driskell یک نوه.

لی پیشنهاد به Driskell در سینسیناتی سمفونی در ژانویه Whitaker گفت. “آنها برنامه ریزی شده در یک عروسی بزرگ در این بهار اما تا به حال به لغو به دلیل coronavirus,” او اضافه شده است.

screen-shot-2020-04-10-at-4-06-55-pm.png
آلوین و دوروتی Driskell رو ران با بار برگزار شد و عروسی خود را از طریق یک زوم ویدئو کنفرانس. جنیفر Whitaker

پس اجتماعی فاصله دستورالعمل و اقامت در خانه سفارشات جلوگیری از افراد مختلف خانواده ها از دیدن یکدیگر لی خانواده خلاق خود را برای 90 جشن تولد. آنها به او انداخت تعجب, پارتی, در, زوم یک ویدئو کنفرانس نرم افزار است که دارای محبوبیت در میان همه گیر.

“آن برانگیخته ایده خود را به نگه داشتن یک زوم عروسی” ویتاکر گفت.

“عروسی در محل آلوین خانه در روز جمعه. بیست و اعضای خانواده و دوستان پیوست زوم تماس” ویتاکر و افزود: “این کشیش اول زوم عروسی!”

ویتاکر مشترک تصویری از پدر بزرگ او قرائت ساده سنتی پاکستان برای عشق خود را. او وعده داده شده برای به اشتراک گذاشتن زندگی خود را با او “از طریق شادی و غم و اندوه” برای تا زمانی که آنها هر دو باید زندگی می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de