ریشه چمن ورزشی رو به بدتر شدن بحران با توجه به ضعیف رزین با زنان و دختران انتظار می رود که سخت ترین ضربه

تلگراف | No comments

ورزشی و مقامات دولتی شده اند خواست به بدتر شدن ریشه های چمن امکانات بحران پس از coronavirus پس از تحقیقات جدید دریافتند که 1.4 میلیون بیشتر کودکان می تواند بازی و ورزش به طور منظم اگر موجود رزین بهبود یافته بودند.

این گزارش توسط این اساس مدیریت انجمن نیز یافت می شود که زنان و دختران خواهد بود به طور نامتناسبی تحت تاثیر کاهش و هر بیشتر عدم سرمایه گذاری در زمین چمن.

با وجود این محبوبیت رو به رشد از زنان و دختران تیم های ورزشی این دلیل بود که بالغ تیم های مردان به طور کلی دارای اولویت بیش از اغلب امکانات محدود. بیش از نیمی از دختران بین سنین هفت و 18 و بیش از یک چهارم از زنان گفت که بازی بیشتر در تیم های ورزشی با بیشتر در دسترس است.

این GMA نیز امیدوار به تنوع ورزش groundskeeping نگرانی در “تیک تاک timebomb” از پیری بخش هر دو در میان حرفه ای ها و داوطلبان. Coronavirus مستند است به دنبال یکی از مرطوب زمستان در سال های اخیر – معنی برخی از تیم های فوتبال بازی نیست پس قبل از کریسمس – و بسیاری از groundstaff نیز furloughed.

در دراز مدت نگرانی وجود دارد که چگونه بودجه کاهش, در, فوتبال, انجمن, England & Wales هیات کریکت و راگبی اتحادیه فوتبال و همچنین فشارهای مالی که مقامات محلی ناچار خواهد شد در زیر می تواند تاثیر بر مردمی امکانات ورزشی است. “پس از یک فصل بدون, ورزش, در حال حاضر زمان برای اطمینان از زمین قابل پخش در هنگام بازی از سرگیری گفت:” جف روزنامه های GMA ارشد اجرایی است.

“ما می دانیم که اگر ما بخواهیم در حال حاضر ما می تواند به نوبه خود جزر و مد و حتی بهبود دسترسی به محلی در زمین چمن. اما فوری و بدون سرمایه گذاری بلند مدت و مراقبت های بزرگ مزایای ورزش برای سلامت جسمی و روانی جامعه انسجام و اقتصاد خواهد بود از دست داد به میلیون ها نفر در هر سال است.”

وجود دارد 56,891 راگبی فوتبال و کریکت زمین در انگلستان امروز اما GMA معتقد است که وجود دارد بسیاری از دیگر پتانسیل فضاهای و در دسترس بودن کیفیت زمین می تواند تبدیل نسبتا محدود آموزش و سرمایه گذاری است. “شما می توانید به نوبه خود زمین را از فقیر به خوبی برای حدود £2,500 یک فصل گفت:” Webb. این GMA گزارش یافت که 1.4 میلیون بیشتر کودکان می تواند بازی فوتبال و راگبی در هر هفته موجود در زمین چمن و بیشتر 489,859 بیشتر کودکان می تواند بازی کریکت در هر فصل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>