پروژه انرژی گرانش برای تولید برق با فرو رفتن وزنه های سنگین پایین شفت معدن disused

یک پروژه انرژی که قدرت الکتریکی را با استفاده از گرانش تولید خواهد کرد، با بالا بردن و پایین آوردن وزنه های سنگین پایین شفت های معدن، می تواند سال آینده جرقه بزند.

گرانش مستقر در Gravitricity بریتانیا در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که طرح آن برای ذخیره و انتشار انرژی پاک با بالا بردن و فرو بردن وزنه ها به پایین شفت های نزدیک به ۵۰۰۰ فوت عمق در حال حاضر به تبدیل شدن به یک واقعیت نزدیک تر است، چرا که ساخت یک نمونه اولیه در ماه اوت آغاز شده است.

در تئوری، پس از تکمیل سیستم وزن تا 12،000 تن با استفاده از کابل ها و وینچ در شفت تعلیق. بالا بردن وزن هزینه های سیستم, در حالی که رها کردن آن تخلیه برق به شبکه برق, به طور موثر اقدام به عنوان یک ژنراتور.

اشتراک نیوزویک ارائه می دهد >

هر چه وزن سنگین تر باشد می توان انرژی بیشتری ذخیره کرد و با توجه به گرانش، یک سیستم معمولی قادر خواهد بود به مدت دو ساعت ۱۳٬۰۰۰ خانه را قدرت دهد. متناوبا، ارسال وزن به پایین سریع تر می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تولید پشت سر هم کوتاه از انرژی بالا است.

این شرکت در ویدئویی که فناوری خود را توصیف می کند، گفت: «فناوری ما زمان پاسخ سریع باتری های یون لیتیوم را دارد اما بر خلاف باتری ها می توان آن را بارها و بارها شارژ و تخلیه کرد، بارها در روز برای بیش از ۲۵ سال بدون از دست دادن عملکرد.»

در پایان ماه گذشته، Gravitricity اعلام کرد Huisman که تولیدکننده وینچ هلندی هویسمن کار بر روی یک نمونه اولیه ۲۵۰ کیلووات را برای اثبات امکان پذیر بودن این سیستم آغاز کرده است.

قرار است کار در یک کارخانه هویسمن در جمهوری چک تا ماه دسامبر به پایان برسد. از آنجا چشمک ها و سیستم کنترل Leith به لیث در شهر ادینبورگ اسکاتلند بریتانیا فرستاده می شود و در یک سایت متصل به شبکه مونتاژ می شود.

اشتراک نیوزویک ارائه می دهد >

[محتوای جاسازی شده]

گرانش ادعا کرد که فناوری آن قادر خواهد بود در زیر یک ثانیه از صفر به قدرت کامل برود. این شرکت می گوید می توان آن را پیکربندی کرد تا بین یک تا ۲۰ مگاوات در اوج قدرت با مدت خروجی تا هشت ساعت تولید کند.

تست قرار است برای شروع “اوایل سال 2021،” با Gravitricity گفت : سیستم به طور بالقوه می تواند به هر دو معادن موجود و یا “هدف ساخته شده شفت” در سراسر جهان نورد. هدف آن ساخت یک نمونه اولیه تمام عیار در سال ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ در یک معدن منحل شده در بریتانیا است.

Gravitricity هنر مفهوم از یک سایت Gravitricity نشان می دهد که چگونه یک معدن disused و یا هدف ساخت شفت می تواند از سطح ظاهر می شود, burrowed عمیق به زمین. گرانش

“تظاهرکننده ما [نمونه اولیه] از دو وزن ۲۵ تنی معلق توسط کابل های فولادی استفاده خواهد کرد. در یک آزمون ما وزن با هم رها برای تولید قدرت کامل و بررسی سرعت ما از پاسخ، گفت: گرانش‘s مهندس سربمایلز فرانکلین.

او می گوید: «ما سپس آزمایش هایی را با دو وزن واحد اجرا خواهیم کرد و یکی پس از دیگری رها می کنیم تا خروجی انرژی صاف را در طول یک دوره طولانی تر، در کنار برنامه ای از آزمایش های دیگر برای نشان دادن و پالایش قابلیت های کامل سیستم تأیید کنیم.»

فرانکلین می گوید: «این برنامه آزمایشی دو ماهه مدل سازی ما را تأیید خواهد کرد و داده های ارزشمندی را برای اولین پروژه تمام عیار 4 مگاواتی ما که در سال 2021 آغاز خواهد شد، به ما خواهد داد.»

به گزارش گاردین، گزارشی که جزئیات سیستم پیشنهادی انجام شده توسط امپریال کالج لندن در سال گذشته The Guardian به این نتیجه رسید که می تواند کارآمدتر از باتری های لیتیوم یون در درازمدت باشد، گاردین با اشاره به گرانش بودن در بحث با صاحبان معدن در کشورهای متعدد از جمله بریتانیا، فنلاند، لهستان، جمهوری چک و آفریقای جنوبی بود. Gravitricity

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme