بدون از دست دادن آسان است برای گرفتن دست کم از یکی که شاخه های خود را در المپیک رویا. اما یکی وجود دارد نهایی مالش نمک به زخم برای بریتانیا را پریشان بازیکنان روز یکشنبه در پی خود 79-69 شکست اسپانیا.

به جای سرعت خروج از بازی arena, آنها تا به حال به تماشای به عنوان رقبای اسپانیایی خود و همچنین کره جنوبی – فاتحان بیش از انگلیس در روز شنبه محوری clash اما از چپ به عرق در صلاحیت نهایی نقطه پس از آن از دست دادن 100-60 به چین روز گذشته در اولین بازی – با عجله بر روی دادگاه خود را جشن تصاویر گرفته شده با اندازه مقوا بلیط که مدلول توکیو نقطه ایشان بود.

انگلیسی عذاب در بلگراد به پایان نمی وجود دارد یا به عنوان مقامات اقدام به اعلام همه ستاره پنج. بریتانیا توتم یک بازیکن Temi Fagbenle شد به درستی در میان آنها اما او بی علاقه بیان صورت و سرعت که در آن او تلاش برای بازگشت به تیم او قبل از اینکه مجبور به عقب به صورت کلی MVP اطلاعیه – که برای رفتن به Meng Li – چین نشان داد که او می خواست تا حد زیادی به جاهای دیگر.

دو برابر بیش از آخر هفته بریتانیا که از دست رفته به چین اول تا به حال خود را در المپیک سرنوشت در دست خود را در دست یافتنی تر چشم انداز پیروزی بر کره جنوبی به دنبال گذشته خود را-شانس-سالن بازی با قهرمانان اروپا اسپانیا.

اواخر تهدید از باز گشت در برابر کره جنوبی در کنار بریتانیا تلاش برای وضع جدی دستکش در مخالفان خود را. در سراسر 80 دقیقه بازی در این دو بازی از آنها منجر به مجموع 2mins13 ثانیه و در برابر اسپانیا خیره طولانی مدت در دو رقم کسری بودجه خود را ثابت کرد نقص.

“بازی در برابر چین و اسپانیا, ما یک کار بزرگ انجام داد اما از آن سخت بود برای ما چرا که آنها بهتر از تیم” سر مربی Chema Buceta اعلام کرد پس از آن. “اما در برابر کره جنوبی, ما قادر به درک بازی و… بودند استثنایی بازی تیر اندازی, سه اشاره گر. ما قادر به واکنش نشان می دهند. است که تفاوت بین دانستن و انجام است.”

آیا اثر از تیم خستگی یا خیابان-saviness اسپانیا — به احتمال زیاد ترکیبی از هر دو – بریتانیا نمی تواند جمع اوری جرقه شما انتظار می رود از چنین ریسک بالا بازی ها. Fagbenle که نقش برای باشگاه اسپانیایی Perfumerias Avenida قرار داده و در یک تلاش بزرگ تخلیه 21 امتیاز در حالی که خستگی ناپذیر جو Leedham-Warner 15 به ثمر رساند و در زمان 12 ریباند.
Temi Fagbenle 21 امتیاز نمی تواند متوقف گیگابایت از دست دادن به اسپانیا


اعتبار: گتی ایماژ

هر بازیکن خواهد شد که داستان های خود را در مورد فداکاری برای بازی ساخته شده برای یک برنامه است که به آن بودجه قرعه کشی کشیده پس از المپیک 2012 لندن. شده اند وجود دارد اوج – کشورهای مشترک المنافع بازی مدال نقره برای انگلیسی, بازیکنان, بهترین تا کنون چهارم-پایان محل در سال گذشته EuroBasket که به دست آورده و آنها را به یک شات در المپیک صلاحیت. اما تلفات گرفته شده است نامرئی.

بلافاصله پس از آن Leedham-Warner اذعان او ممکن است بازی آخرین بازی در یک جلیقه. آن را نمی خواهد تعجب اگر بازیکنان دیگر با توجه به همان. کاریزماتیک Buceta که مربی بومی خود اسپانیا یک رکورد 177 موارد از جمله در بازی های المپیک 1992 بارسلونا نیز عظیم از دست دادن اگر او را ترک.

“ما باید به آینده نگاه,” او گفت:. “آنچه در این تیم ثابت کرده است که ممکن است برای انجام کارهای بزرگ. بسکتبال زنان در بریتانیا نیاز به حمایت و سازمان را به حرکت به جلو. شاید نه در زمان من به همین دلیل من نمی دانم زمانی که آن را به پایان برساند.”

تحت فشار قرار دادند و دوباره در مورد اینکه آیا او می ماند در آینده EuroBasket 2021 مقدماتی برای بریتانیا است که در یک مسابقه مقابل لهستان در نوامبر – Buceta یک درخواست مهیجی به ورزش کلید تصمیم گیرندگان.

“این مهم است که بدانید آنچه که ممکن است پروژه ما می تواند انجام دهد” او پاسخ داد. “ما باید بلند پروازانه مانند ما [است]. و سپس ما نیاز به این پروژه به ما این امکان را به بالا باشد. هر چیز دیگری خواهد بود فقط در منطقه راحتی… من نمی خواهم که.

“در حال حاضر که در ادامه مهم نیست. آنچه مهم است به عنوان مثال ما نشان داده اند به انجام بلند پروازانه که اگر ما واقعا باور خودمان و قرار دادن تمام استعداد در دادگاه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de