زمانی که بریتانیا چپ دادگاه در بلگراد روز پنجشنبه پس از شکست در افتتاحیه المپیک مقدماتی به چین وجود دارد ناامیدی اچ در چهره خود احساسات بیش از حد روشن داشتن تحت فشار قرار دادند جهان هیچ 8 جانبی سخت است. اما در واقعیت GB تیم می دانست که خود را بزرگترین لحظه بود هنوز به آمده است.

پس از قرعه کشی به شرکت تا توکیو 2020 خط به بالا ساخته شده بود و GB بودند تن به تن به یک گروه مقدماتی با چین و اسپانیا و کره جنوبی – از آن بالا سه پیشرفت – سر مربی Chema Buceta و بازیکنان می دانستند که در آن تمرکز خود را مورد نیاز برای کارگردانی شود – به دست آوردن یک پیروزی در روز شنبه برابر کره جنوبی.

چین به عنوان بالاترین-رتبه تیم را در حضور, بودند, سخت ترین تست بر روی کاغذ و اسپانیا حاکم قهرمانان اروپا و نایب در بازی های المپیک 2016 در ریو دو ژانیرو در حال حاضر به هیچ وجه کمتر چشم انداز دلهره آور در روز یکشنبه.

اما در کره جنوبی, یک تیم رتبه 19 در یک محل در زیر GB وجود دارد به نظر می رسد یک فرصت واقعی برای امن که همه مهم مقام سوم.

“این بازی ما در حال رفتن به دریافت” گفت: تجربه راشل mr. hughes. “رفتن به کره بازی, آن را باید یک پیروزی برای ما است. آنها یکی واقعا قد بلند, بازیکن, اما ما باید سه یا چهار قد بلند بازیکنان است که من فکر می کنم ما در حال رفتن به استفاده از به نفع ما است.”

با افتتاح دور از مسابقات در گروه رفتن به فرم کتاب – چین ضرب و شتم GB 86-76 و اسپانیا اعزام کره 83-46 – شنبه مسابقه خواهد بود به عنوان قابل توجه به عنوان هر کس می رود.

دو گیگابایت و کره جنوبی در حال قفل شده است و در یک نقطه (پیروزی به ارمغان می آورد دو شکست با اضافه کاری های انجام شده در این نمونه از یک قرعه کشی) به معنی یک گیگ پیروزی خواهد حرکت آنها را یک گام عظیم به سوی یک احتمال بالا-پایان سه روز پس از آخرین دور از بازی. قوانین دولت و تیم های طبقه بندی شده برای اولین بار با توجه به نقاط سر به سر پرونده و در نهایت نقطه تفاوت. از دست دادن به کره و همه را نمی خواهد از دست داد اما آنها خواهد بود با تکیه بر نتایج بسیار مطلوب در جاهای دیگر.

آنچه که بدون شک در این است که GB برخورد خواهد شد و بازی روز شنبه با اعتماد به نفس برای هدف دیگری سریع شروع به یک بازی است که می تواند تعیین کند که آیا یک تیم بسکتبال واجد شرایط برای بازی های المپیک آشکار برای اولین بار.

  • بریتانیا v کره 1.30 ساعت, FIBA کانال یوتیوب

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im