“ما نمی شکست اما تحت-تحت-underdogs. می دانید منظورم چیست؟” خوزه ‘Chema’ Buceta اسپانیایی مربی بریتانیا را زنان تیم بسکتبال می گوید: با خندیدن. “در اسپانیا آنها گاهی اوقات به من می گویند, ‘تیم GB? اما آیا آنها بازی بسکتبال وجود دارد؟” آنها شگفت زده کرد. ما اصلا بسکتبال سنت کشورهای دیگر داشته باشد. اما آنچه مهم است این است آنچه که ما معتقدم که ما می تواند انجام دهد و ما در حال اثبات گام به گام ما می تواند رسیدن به این سطح است.”

سطح Buceta صحبت می کند از بالای پله از ورزش است. در سال 2018 او به رهبری انگلستان به کشورهای مشترک المنافع و نقره در سال گذشته گیگ رسیده به نیمه نهایی مسابقات قهرمانی اروپا (EuroBasket) – مسابقات آنها حتی نمی واجد شرایط در سال 2017. خود را در جایگاه چهارم به پایان است همیشه بهترین نتیجه از هرگونه تیم و آن را به دست آورده و آنها را در یک محل در توکیو 2020 مقدماتی این هفته است. آنها در حال حاضر فقط سه بازی دور از مسابقات مقدماتی المپیک آشکار دوباره برای اولین بار در بسکتبال ،

بد نیست برای یک کشور رتبه 18 در دنیا (11th در اروپا) و با هیچ سنت’ – نه به ذکر است بودجه. فقط دو سال پیش کل برنامه رو انقراض به علت کمبود بودجه. با وجود این برنامه شامل در المپیک 2012 لندن به عنوان کشور میزبان زنان بریتانیا, ورزش, کاهش, ورزش, بودجه به زودی پس از آن و این تیم تلاش کرده اند پس از چند بار با تکیه بر کمک های اضطراری از ورزش انگلستان آنها را شناور نگه دارید.

گارد گرجستان جونز, 29, 69 کلاه برای بریتانیا و می گوید این خلیج فارس سرمایه گذاری شده است هرگز بیشتر آشکار نسبت به زمانی که آنها با تیم های دیگر به عنوان آنها را در روز پنج شنبه در مقدماتی المپیک در بلگراد صربستان (مهاجرت از فوشان چین به علت شیوع کروناویروس).
این تیم در دوره های آموزشی پیش از مسابقات مقدماتی المپیک در صربستان


اعتبار: جان لارنس

“آن را احساس کمی شبیه ما بودن چپ در این کشور” جونز می گوید. “شما در حال سفر در کنار اسپانیا و آنها رو کارکنان مانند 100 نفر و ما را به استدلال می کنند برای بیشتر physios. ما با پوشیدن همان کیت چند سال پس از آن ما قادر به آماده سازی اردوگاه به عنوان اوایل به عنوان تیم های دیگر به دلیل بودجه است.

“تمام کسانی که چیزهای مختلف اضافه کردن اما ما عادت به آن. من نمی دانم که چگونه ما باید نتایج ما رو به صداقت, من فکر می کنم آن را احساس حتی بیشتر خاص است.”

خود را با بودجه گلایه تا حدودی گیج کننده هنگامی که شما در نظر بگیرید بیش از 280,000 بزرگسالان بازی این ورزش در انگلستان به تنهایی در سال گذشته است. این تعداد به آرامی رو به کاهش بوده است در پنج سال گذشته بدون شک به دلیل از چند مسیر در دسترس برای بازیکنان. بریتانیا بهترین بازیکنان زن بیشتر بازی در خارج از کشور که در آن وجود دارد پرداخت می شود فرصت به عنوان زنان انگلیسی, بسکتبال لیگ به طور کامل و حرفه ای.

سه تیم برای این هفته مقدماتی بازی خود را در باشگاه بسکتبال در جهان بهترین لیگ – به WNBA – در حالی که یکی دیگر از سه بازی در انگلستان در طول سال با هیچ پرداخت. جونز یکی از آنها معنی او با این نسخهها کار تمام وقت بیش از حد در بازاریابی, برای, بسکتبال, انگلستان است. او می گوید: هیچ کدام از بازیکنان پرداخت می شود برای بازی با انگلیس یا خود بازیکن دیم کمک هزینه در یک زمان در حال سقوط فقط £15.

Buceta می داند وضعیت ناعادلانه است اما اصرار دارد به تیم نمی ساکن در مسائل مالی. او به آنها یک فرصت – سه ساعت جلسه قبل از EuroBasket مسابقات در سال گذشته به بحث در مورد آنها را به عنوان یک تیم است. “من گفت:” پس از این جلسه این موضوع است که بیش از. ما گفت: شاید ما اصلا بودجه, اما زمانی که ما در دادگاه, اتوبوس, سفر, پس از آن ما می توانید انجام دهید کار ما است. یکی از کلیدهای این تیم است که ما قادر به منزوی کردن خودمان از همه این مشکلات است.”

بسیاری از بازیکنان اعتباری Buceta – لب گنده “شخصیت” – با ایجاد مثبت ترین تیم محیط زیست ممکن است در شرایط وخیم پس از پیوستن به در سال 2015 چند بازیکن گفتن تلگراف ورزش مورد ثابت جوک های او ترک صحبت کرد. “او باعث می شود شما می خواهید به درگیر” جونز می گوید.
خوزه ‘Chema’ Buceta بوده است در ایجاد یک محیط زیست مثبت


اعتبار: جان لارنس

به عنوان یک روانشناس ورزشی است که مشغول به کار با تیم های مختلف در چندین بازی های المپیک, Buceta می داند که چقدر مهم طرز فکر می تواند نه به ذکر است او تجربه مربیگری ملی اسپانیا تیم زنان در بازی های المپیک بارسلونا در سال 1992 که در آن آنها قرار می گیرد پنجم. برای کسب دومین المپیک مربیگری فرفره تیم فعلی خود باید پایان سوم از چهار تیم در مسابقات انتخابی این هفته هیچ شاهکار آسان هنگامی که در مقابل سومین تیم برتر در جهان, اسپانیا, چین (هشتم) و کره جنوبی که رتبه یک محل در زیر Great Britain.

که استرالیایی ها از دست داده و به احتمالی EuroBasket قهرمانان اسپانیا تنها با هشت امتیاز در سال گذشته امیدوار کننده است هر چند. اما Buceta سرگرم خواهد شد هر گونه ایده در این تیم باید واجد شرایط برای توکیو برای ایجاد یک میراث – در چشمان آنها به مراتب پیشی گرفته است.

“مردم می گویند که آن را بسیار مهم به [برای واجد شرایط] بازی های المپیک به دلیل پس از آن [می آید] بودجه و آینده بریتانیا بسکتبال – هیچ” او می گوید: deadpan. “این بازیکن می تواند بر روی شانه های خود را به آینده از بسکتبال.

“استدلال [برای برش بودجه] بود ‘ما می توانیم یک برنامه ریزی برای 2028 بازی’. چرا 2028? ما به 2020 در صورت امکان و در حال حاضر ما در حال نشان دادن آن است. حتی اگر ما نمی واجد شرایط ما در حال حاضر نشان داده شده است اگر ما بزرگ فکر می کنم ما می توانیم انجام کارهای بزرگ و با ارزش است, حمایت از بسکتبال – نه تنها برای نتایج.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im