گرتا Thunberg خود جدا با کروناویروس علائم

تلگراف | No comments

گرتا Thunberg نوجوان تغییر آب و هوا فعال شده نشان داد او از خود جدا و پس از او نشان داد علائم کروناویروس.

که در آن یک عضو از یک خانواده است نمایش داده می شود علائم (نگاه کنید به تفکیک در زیر) نخست وزیر بوریس جانسون گفت: همه شهروندان باید خود جدا برای 14 روز.

در جای دیگر دولت های خارجی را صادر مشابه راهنمایی.

و داشتن سفر در سراسر اروپای مرکزی Ms Thunberg تصمیم او باید در خانه بماند.

در یک Instagram پست او گفت: “دو هفته گذشته من در داخل.

“زمانی که من در بازگشت از سفر من در اطراف مرکزی اروپا من جدا شده خودم (در قرض آپارتمان دور از مادر و خواهر) از آنجا که تعداد موارد Covid-19 (در آلمان به عنوان مثال) که مشابه با ایتالیا در آغاز راه است.

“حدود ده روز پیش احساس کردم که برخی از علائم و دقیقا همان زمان به عنوان پدر که سفر با من از بروکسل.

“من احساس خسته بود لرزد با گلو درد و سرفه.

“پدر من با تجربه علائم مشابه اما بسیار شدید تر و با تب. در سوئد شما می توانید آزمون خود را برای Covid-19 مگر در مواردی که شما نیاز به اورژانس درمان های پزشکی.

مشاهده این پست در Instagram

دو هفته گذشته من در داخل. زمانی که من در بازگشت از سفر من در اطراف مرکزی اروپا من جدا شده خودم (در قرض آپارتمان دور از مادر و خواهر) از آنجا که تعداد موارد COVID-19 (در آلمان به عنوان مثال) که مشابه با ایتالیا در آغاز راه است. حدود ده روز پیش احساس کردم که برخی از علائم و دقیقا همان زمان به عنوان پدر که سفر با من از بروکسل. من احساس خسته بود لرزد با گلو درد و سرفه. پدر من با تجربه علائم مشابه اما بسیار شدید تر و با تب. در سوئد شما می توانید آزمون خود را برای COVID-19 مگر در مواردی که شما نیاز به اورژانس درمان های پزشکی. همه احساس بد هستند گفت: برای ماندن در خانه و منزوی کردن خود است. بنابراین من نه تست شده برای COVID-19 اما آن را بسیار به احتمال زیاد است که من تا به حال آن را با توجه به ترکیب نشانه ها و شرایط. در حال حاضر من اساسا بهبود, اما – و این خط پایین: من تقریبا احساس نمی کند بیمار است. آخرین سرد بود خیلی بدتر از این! آن را به حال شده است برای شخص دیگری داشتن ویروس simultainously من ممکن است حتی به چیزی مشکوک نشده. پس از آن من فقط می توانست تصور می کردند من احساس غیر منتظره ای خسته با یک بیت از یک سرفه. و این آن چیزی است که باعث می شود آن را بسیار خطرناک تر است. بسیاری (به خصوص در افراد جوان) ممکن است متوجه هر علائم در همه و یا بسیار خفیف علائم. سپس آنها نمی دانند که آنها به ویروس و می توانید آن را به تصویب مردم در گروه های در معرض خطر. ما که اصلا متعلق به یک گروه در معرض خطر باید مسئولیت عظیم اقدامات ما می تواند تفاوت بین مرگ و زندگی برای بسیاری از دیگران است. لطفا نگه دارید که در ذهن به دنبال مشاوره از کارشناسان و مقامات محلی خود و #StayAtHome به سرعت گسترش ویروس. و به یاد داشته باشید که همیشه به مراقبت از یکدیگر و کمک به کسانی که نیاز دارند. #COVID #flattenthecurve

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط گرتا Thunberg (@gretathunberg) on

“هر کس احساس بد هستند گفت: برای ماندن در خانه و منزوی کردن خود است. بنابراین من نه تست شده برای COVID-19 اما آن را بسیار به احتمال زیاد است که من تا به حال آن را با توجه به ترکیب نشانه ها و شرایط.

“در حال حاضر من اساسا بهبود, اما – و این خط پایین – من تقریبا احساس نمی کند بیمار است.

“من آخرین سرد بود خیلی بدتر از این! آن را به حال شده است برای شخص دیگری داشتن ویروس simultainously من ممکن است حتی به چیزی مشکوک نشده.

“من فقط فکر می کردم احساس غیر منتظره ای خسته با یک بیت از یک سرفه. و این آن چیزی است که باعث می شود آن را بسیار خطرناک تر است.

“بسیاری (به خصوص در افراد جوان) ممکن است متوجه هر علائم در همه و یا بسیار خفیف علائم. سپس آنها نمی دانند که آنها به ویروس و می توانید آن را به تصویب مردم در گروه های در معرض خطر.

“ما که نمی متعلق به یک گروه در معرض خطر باید مسئولیت عظیم اقدامات ما می تواند تفاوت بین مرگ و زندگی برای بسیاری از دیگران است.

“لطفا نگه دارید که در ذهن به دنبال مشاوره از کارشناسان و مقامات محلی خود و ماندن در خانه به سرعت گسترش ویروس. و به یاد داشته باشید که همیشه به مراقبت از یکدیگر و کمک به کسانی که نیاز دارند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>