‘Grey’s Anatomy” پزشکان نژاد برای نجات ریچارد وبر در دراماتیک فصل 16 آخر دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن

این grey’s Anatomy فصل 16 آخر مطمئن شوید که برای ترک بینندگان در پین و سوزن به عنوان قسمت 21 “قرار دادن بر روی چهره شاد” است که انتظار می رود عبارتند از یک پیچ و تاب و به نوبه خود پس از دیگری.

اگر دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن تریلر هر گونه نشانه ممکن است سری مهیج ترین قسمت و در عین حال به عنوان پزشکان در خاکستری اسلون بیمارستان یادبود را پیدا خواهد کرد خود را تحت افتضاح که فشار زیادی به صرفه جویی مورد علاقه خود را همکار و مشهور جراح دکتر ریچارد وبر (James Pickens Jr.). تنها تشدید استرس خود را, آنها هنوز نمیفهمد نشده است که دقیقا چه چیزی باعث شده او رو به پایین پزشکی مارپیچی.

دختر دکتر مگی پیرس (کلی McCreary) می گوید: در این کلیپ که او فکر می کند آن بیماری آلزایمر است اما Dr. Meredith Grey (Ellen Pompeo) به شدت مخالف است. ریچارد جدا همسر دکتر کاترین فاکس (دبی آلن) نمی مراقبت در مورد آنها مجادله بیش از یک تشخیص پزشکی, او فقط می خواهد به او شوهر ثابت است.

'Grey's Anatomy' Doctors Race to Save Richard Webber on Season 16 Finale
Ellen Pompeo به نظر می رسد به عنوان Dr. Meredith Grey در “grey’s Anatomy.” فصل 16 آخر را هوایی در 9 آوریل.
ABC/ریموند لیو

“شما تا به حال هفته پیدا کرده اند و هیچ چیز!” او فریاد در تریلر.

ممکن است تمام کاترین گناه که باعث عدم صبر و شکیبایی با کارکنان خود را. پس از همه, او تا به حال شده است بیشتر علاقه مند به حل و فصل او مسائل زناشویی با ریچارد به جای ترک او ممکن است متوجه شده هر چه زودتر که چیزی اشتباه بود .

کاترین نمی خواهد تنها یک مبارزه با گناه از بخت تصمیم گیری. دکتر عروسکی آلتمن (Kim Raver) که باید با خوشحالی آماده به راه رفتن پایین راهرو نیز خواهد آمد چهره به چهره با او مانند زمانی که او سابق دکتر تام Koracick (Greg Germann) پرتاب یک میمون آچار در سعادت عروسی با اعتراف عشق خود را برای او.

“پرتاب نیست زندگی خود را دور عروسکی” او پنجه نرم می کند و پس از او بصورتی پایدار و محکم اعلام کرد که او در حال رفتن را از طریق با او تصمیم به ازدواج با دکتر اوون شکار (Kevin McKidd).

عروسی در حال حاضر ممکن است در معرض خطر است ، فصل آخر خلاصه داستان طعنه تدی به زودی به شوهر را “کشف تکان دهنده.” بالا بردن دست خود را اگر شما فکر می کنم آن را تدی کثیف امر با تام که اوون را به طور ناگهانی پیدا کردن در مورد.

وجود خواهد داشت یک چند در لحظه های روشن در طول نشان می دهد. دکتر امیلیا Sheherd (Caterina Scorsone) و دکتر Atticus لینک (Chris Carmack) ممکن است در نهایت خوش آمدید جدید خود را بسته نرم افزاری از شادی. چوپان در فکر او می گذرد به کار در هفته گذشته قسمت اما معلوم شد که دکتر فقط مبتلا به انقباضات براکستون هیکس. در آخر دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن چوپان را آب می شکند که به معنی آن را رسما زمان که نوزاد است.

چیز دیگری به سازمان دیده بان برای: دکتر کورمک هایس (ریچارد سیل) است که انتظار می رود به درخواست مردیت یک “تعجب آور سوال است.” جفت شده اند و نزدیک شدن از او برای اولین بار وارد بیمارستان در اوایل قسمت. شاید مردیت خواهد پایان فصل با یک فرد جدید به عشق بعد از همه.

این grey’s Anatomy فصل 16 آخر پخش در ABC در روز پنج شنبه در 9 p. m. ET.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im