هفته گذشته شایعاتی که Elon Musk و Grimes تا به حال نام نوزاد خود را آنفلوانزا swirled در اینترنت, اما آنها بوده است رسما افشا و خنثی. روز دوشنبه مشک نشان داد این نوزاد نام در توییتر, و آن را حتی عجیب و غریبتر از ما انتظار می رود.

مشک گفته توییتر عامیانه نوزاد خود شده است به نام X Æ یک-12 مشک به گفته مدیر عامل شرکت تسلا.

در این زمان آن معلوم نیست چگونه به تلفظ نام. آن را کاملا تکان دهنده است که گرایمز و مشک رفت و آوانگارد مسیر. خواننده و نوازنده Grimes نشان داد او برنامه ریزی شده بود در غیر سنتی نام و نام خانوادگی. او حتی به برخی از تشویق به شهروندان ساخته شده است که یک الگوی رفتاری تمسخر او محتمل نامگذاری معمول است.

جوک پیشنهاد کرد که Grimes خواهد نام نوزاد خود را چیزی است که منعکس شده یک کد HTML و یا برخی از unpronounceable کلمه ساخته شده از شخصیت های. در یک مصاحبه با چهرهاو گفت: آنها اشتباه نیست. “آزاردهنده برخی از الگوهای رفتاری مورد نامگذاری ایده ها در نقطه” او اشاره کرد. در آن زمان هر چند Grimes نمی فاش کردن هر گونه انتخاب نام.

Grimes and Elon
Elon Musk و Grimes حضور اجرام آسمانی: مد و کاتولیک لباس تصورات موسسه جشن و سرور در نیویورک Metropolitan Museum of Art در 7 مه سال 2018 است.
Jason Kempin/گتی

این songstress هنوز نشده اظهار نظر در تولد نوزاد پسر. تمام اطلاعات تا کنون از مشک بود که به ظاهر هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن اخبار در توییتر. همراه با یک عکس از پدر و مادر او نوشته شده یک شوخی عکس که در آن X Æ A-12 در حال حاضر یک سری از چهره خالکوبی.

در علاوه بر این به اشتراک گذاری نام و عکس, مشک گفت: هر دو گرایمز و نوزاد سالم هستند. با توجه به زمان قاب مشک را توییت Grimes تولد مدتی در روز دوشنبه بعد از ظهر.

این اولین بار است که کودک برای Grimes هر چند مشک دارای پنج فرزند دیگر از یک رابطه قبلی.

در ماه فوریه Grimes ادعا کرد که او به احتمال زیاد نمی خواهد سهم خود را فرزند جنسیتی ، “من فکر نمی کنم آنها می تواند رضایت به معروف بودن یا بودن در مکان عمومی,,” او گفت: در حال حاضر حذف صدای جیر جیر با توجه به سی ان ان. “و من نمی خواهم به جنسيت آنها در مورد این که چگونه آنها احساس می کنید در زندگی خود را. من نمی دانم—من فقط آن را دوست دارم احساس نمی کند و نیاز به شناخته می شود.”

او افزود: “آنها ممکن است تصمیم سرنوشت خود و هویت” او به عنوان پدر و مادر.

به نظر می رسد عادلانه به نام انتخاب غیر متعارف و کاربران توییتر نیست برگزاری در جوک های خود را و ناباوری. X Æ یک-12 روند در توییتر روز سه شنبه همراه با تعداد انگشت شماری از نوزاد memes. بیشتر به نظر می رسید به ارتباط کودک با برخی از آخرتی فناوری مبتنی بر وجود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im