تعداد فزاینده ای از مواد غذایی عمده فروشندگان شروع به محدود کردن چقدر گوشت تازه و گوشت خوک مشتریان ممکن است خرید در بحبوحه افزایش نگرانی ها در مورد گوشت لوازم در ایالات متحده

Kroger, ملت, بزرگترین سوپرمارکت زنجیره ای روز جمعه گفت این است که محدود کردن خرید گوشت در برخی از فروشگاه ها با استناد به بثورات از تعطیلی در گیاهان پردازش با توجه به شیوع COVID-19 در میان کارگران در تاسیسات.

اولین گزارش سی ان ان Kroger آشکار نیست که چگونه بسیاری از مکان های خود را می تواند مهار خرید مشتری از گوشت گاو و گوشت خوک. کروگر در عمل بیش از 2,700 فروشگاه تحت چند بنر نام از جمله Fred Meyer و Harris Teeter.

“در Kroger ما احساس خوبی در مورد توانایی ما برای حفظ یک طبقه بندی گسترده ای از گوشت و غذاهای دریایی برای مشتریان ما چون ما خرید پروتئین از متنوع شبکه ای از تامین کنندگان” یک سخنگو گفت در ایمیل. “وجود دارد مقدار زیادی از پروتئین در زنجیره تامین; با این حال برخی از پردازنده های در حال تجربه چالش است.”

گوشت پردازش کارگران کارخانه ترس برای ایمنی خود را

Kroger نیست به تنهایی محدود کردن چه مقدار پروتئین مصرف کنندگان می توانید شمع را در چرخ دستی های خرید. انبار و زنجیره ای Costco نیز به طور موقت محدود کردن خرید و گوشت گاو و گوشت خوک و طیور محصولات محدود کردن اعضا به سه مورد است.

“Costco اجرا کرده است محدودیت در موارد خاص برای کمک به اطمینان بیشتر از کاربران قادر به خرید کالا می خواهند و نیاز. ما خریداران و تامین کنندگان در حال کار سخت به ارائه ضروری است تقاضای بالا کالا و همچنین هر روز مورد علاقه های شما” این شرکت اعلام کرد در وب سایت خود را.

و عقاب غول اظهار داشت: در آن سایت: “برای اطمینان از در دسترس بودن آیتم های محبوب از جمله گوشت و فروش گوشت آیتم های ما به طور موقت محدود کردن مقدار خرید از این موارد به دو هر در هر معامله.”

بیش از 20 بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در سراسر ایالات متحده بسته اند در برخی از نقطه در دو ماه گذشته کاهش تولید گوشت خوک در حدود یک چهارم و برش گوشت گاو خروجی در حدود 10 درصد با توجه به ایالات مواد غذایی و تجاری کارگران اتحادیه های کارگری.

حدود 4,200 کارگران در 115 بسته بندی گوشت می آمد گیاهان آلوده شده اند coronavirus و 20 از این کارگران جان باخته اند با توجه به گزارش منتشر شده در جمعه توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

CDC یافته و به احتمال زیاد دست کم گرفتن دامنه از مشکل این است که تمام دولت های با عفونت در گیاهان گوشت را گزارش کرده اند آنها را به آژانس فدرال.

— CBS اخبار’ حداکثر بایر کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de