Punxsutawney Phil
کنترل AJ Dereume دارای Punxsutawney فیل پس از او دیدن سایه خود را پیش بینی اوایل بهار طول 133rd سالانه موش خرمای کوهی امریکا روز جشن در 2 فوریه 2019 در Punxsutawney پنسیلوانیا. موش خرمای کوهی امریکا روز 2020 خواهد بود در فوریه 2.
جف Swensen/گتی

فوریه 2 نشانه 134هفتم سالانه موش خرمای کوهی امریکا روز در آمریکا یک سنت معنابخش یا طولانی زمستان و یا اوایل بهار.

یاد موش خرمای کوهی امریکا, Punxsutawney فیل خواهد آمد از نقب زدن خود و با توجه به افسانه های روز, اگر او می بیند خود را در سایه وجود خواهد داشت شش هفته بیشتر از زمستان است اما اگر او را نمی بینم سایه او به این معنی است که فصل بهار در حال آمدن است در اوایل. آب و هوا از روز نقش حیاتی در مورد اینکه آیا یا نه فیل می بیند و خود را در سایه توجه به این که ابرها را مسدود و سایه.

موش خرمای کوهی امریکا روز 2020 برگزار خواهد شد در پرخور دستگیره در Punxsutawney پنسیلوانیا در پنج شنبه, مه 2. Punxsutawney فیل است که انتظار می رود به بیرون آمدن از زمین در حدود 7:25 p. m. ET.

چگونه به سازمان دیده بان

طرفداران قادر خواهد بود به livestream این رویداد در VisitPA وب سایت https://visitpa.com/live-stream-phils-prediction

برای طرفداران که می خواهم برای حضور در این رویداد واقعی به جای تماشای یک جریان Punxsutawney موش خرمای کوهی امریکا باشگاه فراهم می کند حمل و نقل به فیل محل. وجود دارد خواهد بود اتوبوس از سه مکان مختلف به پرخوری است دکمه شروع در 3 p. m. و در روز شنبه تا آخر اتوبوس در 6:30 p. m. و یکشنبه. آن را رایگان به تماشای فیل prognostication اما اتوبوس به پرخوری دستگیره هزینه 5 دلار در هر فرد.

در علاوه بر این به فیل بیرون آمدن از زمین نیز وجود خواهد داشت تعدادی از رویدادهای دیگر در جریان است. با توجه به Punxsutawney موش خرمای کوهی امریکا, باشگاه, حوادث روز جمعه آغاز ژانویه 31 در 12 p. m. ET و گسترش تا چهار شنبه, مه 2 در 3 p. m. ET. برخی از این حوادث عبارتند از تورهای شکار لاشخور هنر نشان می دهد و مقدار زیادی از گزینه های ناهار خوری.

با توجه به History.com اولین موش خرمای کوهی امریکا روز جشن رخ داده در فوریه 2 سال 1887 در Punxsutawney پنسیلوانیا. روز ناشی از این ایده از یک روزنامه محلی ویرایشگر Clymer Freas. او قادر به فروش ایده خود را به تعدادی از تجار و بازرگانان و شکارچیان موش خرمای کوهی امریکا که معروف شد به عنوان Punxsutawney موش خرمای کوهی امریکا ،

امروز جشن انجام شده توسط یک گروه از مردان که خود را از “دایره درونی.” آنها شناخته شده برای پوشیدن سیاه و سفید خود را بالا کلاه و انجام جشن در حالی که صحبت کردن در پنسیلوانیا هلندی گویش.

با توجه به مرکز ملی اطلاعات زیست محیطی فیل پیش بینی کرده است 104 پیش بینی های طولانی زمستان و 18 پیش بینی ها از اوایل بهار بوده و حق 40 درصد از زمان بیش از 10 سال گذشته است.

نیز وجود دارد برخی از دیگر groundhogs که بیرون آمدن از سوراخ خود را در فوریه 2, پیش بینی طولانی زمستان و یا اوایل بهار. در Staten Island, New York, یکی دیگر از موش خرمای کوهی امریکا به نام جزیره استاتن چاک خواهد آمد در روز یکشنبه و همچنین به عنوان گیاهی شبیه شاهبلوط هندی چاک از اوهایو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de