Eبسیار سال یک جامعه کوچک در ایالات متحده جمع آوری به تماشای حیوانات کوچک از ظهور آن خانه یک عمل معروف ساخته شده توسط 1993 فیلم Groundhog Day با بازی بیل موری. اما چگونه این کنجکاو رویداد آمد ؟

آن تاریخ قرن قدیمی تساوی در سنت های کریسمس در آمریکای شمالی marmot و مرموز صدایی ‘Inner Circle’. در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد روز – و در مورد آن ستاره Punxsutawney فیل.

چه موش خرمای کوهی امریکا روز ؟

آن است که یک تعطیلات سنتی جشن در ایالات متحده و کانادا است. با توجه به فرهنگ عامه اگر هوا ابری است هنگامی که یک موش خرمای کوهی امریکا از نقب زدن خود را در فوریه 2 – Candlemas – سپس بهار خواهد آمد زود است.

آن است که اگر رو به آفتاب, این موش خرما (آمریکای شمالی marmot با یک کت قهوه ای مایل به خاکستری با وزن تا 9 پوند – در صورتی که شما مطمئن نبودند) را ببینید سایه آن و عقب نشینی به داخل و زمستان ادامه خواهد داد برای یکی دیگر از شش هفته. در سال گذشته فیل از موش خرمای کوهی امریکا نمی بینم سایه آن و پیش بینی اوایل بهار به جمعیت در lookers.

بر اساس آلمانی فرهنگ که badgers یک پیش بینی حیوان سنت آغاز شد به عنوان یک سفارشی در میان جامعه آلمانی در ایالت پنسیلوانیا در سال 1887.

آلمانی فرهنگ ظاهرا dictacted ‘Sonnt sich der Dachs در آن Lichtmeßwoche بنابراین geht er auf vier Wochen wieder zu Loche’, (‘اگر دوره گرد sunbathes در طول Candlemas-هفته به مدت چهار هفته بیشتر او خواهد شد در سوراخ خود’).

February 2 بود که به طور سنتی مشخص شده توسط آلمانی ها به عنوان Candlemas یک مسیحی روز مقدس که می افتد 40 روز پس از روز کریسمس. در حالی که برای برخی از مسیحیان آن مرسوم بود که برای خراب کردن دکوراسیون کریسمس در ژانویه 6, برای دیگران این طبیعی بود به آنها را حذف کنید در Candlemas.

گروهی از مردم شهر ساخته شده یک سفر به پرخوری را شستی پاکسازی یک زن و شوهر از مایل دورتر از Punxsutawney. آنها ظاهرا مشورت موش خرمای کوهی امریکا در آمدن آب و هوا – و مردم در آنجا جمع شده بودند به انجام همان, هر سال پس از.

موش خرمای کوهی امریکا روز جشن در سال 2003

اعتبار:
مورچه نجار /گتی ایماژ

ثانیهowever این مراسم بود که در روزنامه های محلی این Punxsutawney روح سال قبل: “تا زمان رفتن به مطبوعات وحش دیده است و نه سایه آن”. از آنجا که این, بسیاری از اعتباری انتشار سردبیر در زمان Clymer Freas با روز مفهوم.

در پنسیلوانیا, آلمانی, روز است که به نام Grund’sau dåk, Grundsaudaag, Grundsow Dawg و Murmeltierta.

آن است که هنوز جشن امروز با بسیاری از شهرهای آمریکا و کانادا لگد زدن به جشن و قبل از طلوع آفتاب زمستان در زمان به تماشای یک موش خرمای کوهی امریکا پله از موقت نقب زدن.

جهان معروف موش خرمای کوهی امریکا فیل است انتخاب نماینده شهر Punxsutawney که در آن بزرگترین جشن برگزار می شود. تا 40,000 مردم جمع آوری Punxsutawney هر سال که تقریبا هشت برابر جمعیت این شهر است.

Punxsutawney فیل, آب و هوا prognosticating موش خرمای کوهی امریکا

تیوی دولت را تماشا هواشناس همیشه می دهد سالانه خود را “پیش بینی” در بالای شهر پرخوری دستگیره, یک تپه کوچک در نزدیکی این شهر است که در مورد 104km شمال شرق پیتسبورگ.

کسانی که در برگزاری این رویداد وانمود کند که همان موش خرمای کوهی امریکا باعث می شود پیش بینی هر سال ساخت فیل حداقل یک قرار 133 سال به این سال است.

Phil است برای مراقبت در طول سال با یک لباس رسمی پوشیدن گروهی به نام حلقه داخلی. گروهی از مقامات محلی که مسئول برنامه ریزی موش خرمای کوهی امریکا روز پیش بینی رویداد تغذیه و مراقبت از فیل.

تا چه حد دقیق است Phil?

افسوس که با توجه به Stormfax سالنامه داده Phil است دقیق فقط 39 درصد از زمان. اعداد متفاوت است: در سال 2001 کشاورز سالنامه و تقویم Phil 50 درصد دقت در حالی که در سال 2001 مجله Punxsutawney فوق العاده Phorecaster ادعا کرد که پیش بینی می شد 70 درصد دقیق است.

سوابق قصد بازگشت به سال 1887 نشان می دهد فیل در حال حاضر پیش بینی زمستان 104 بار در حالی که پیش بینی اوایل بهار فقط 19 بار. در سال 2019 فیل پیش بینی کرد که شهر را اوایل بهار.

متاسفانه برای فیل تیم روشه یک هواشناس در آب زیرزمینی گفت: زندگی علم است که “شما بهتر است کوه در می رم یک سکه از رفتن توسط موش خرمای کوهی امریکا را پیش بینی”.

پس از آن یک روز جشن تکرار یا déjà vu?

یکثانیه شما به فکر موش خرمای کوهی امریکا روز 1993 فیلم با بازی بیل موری و اندی MacDowell. هیچ.

داستان شرح زیر است Phil اوکانر (با بازی بیل موری) یک متکبر تلویزیون هواشناس که می یابد خود را در یک بی وقفه تکرار بعد در حالی که پوشش موش خرمای کوهی امریکا روز جشن در Punxsutawney پنسیلوانیا.

Whatever Phil می کند – می شود آن را لذت بردن یک شب ایستاده و یا پرتاب خود از یک ساختمان – او از خواب بیدار در اتاق هتل خود را در شش ساعت در صبح روز 2 فوریه با “I Got You Babe” توسط سانی & Cher بازی در رادیو.

به عنوان او می پذیرد و خود را از مخمصه او با تمرکز بر بهبود زندگی خود و اولویت های, با استفاده از تجارب خود را به صرفه جویی در زندگی و یادگیری مهارت های جدید و در نهایت… بیایید نه از بین بردن آن در مورد وجود دارد خارج وجود دارد در عین حال به تجربه منحصر به فرد و تکراری فریبندگی.

“روز موش خرمای کوهی امریکا” در حال حاضر تبدیل به یک مرجع به یک وضعیت ناخوشایند به نظر می رسد که به طور مستمر تکرار می شود.

این فیلم نیز به طور مداوم رای داده میان روحانی و بهترین بودایی – فیلم.

فیلمنامه دنی روبین تکذیب می کند که روحانی قصد اصرار او نوشت: این فیلم به سادگی برای گفتن فیل با داستان اما از شروع طرفداران جشن عمیق تر آن پیام است.

منn سال 2006 این فیلم اعطا شد فرقه کلاسیک وضعیت های اضافه شده به ایالات متحده آمریکا National Film Registry به عنوان “فرهنگی تاریخی یا زیبایی قابل توجهی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su