دولت گواتمالا اعلام کرد صبح روز پنجشنبه آن را دوباره دریافت تبعید پرواز های از ایالات متحده آمریکا دو روز پس از آن به حالت تعلیق در آنها بیش از نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

روز سه شنبه مقامات در گواتمالا سیتی نقل مکان کرد و برای جلوگیری از پرواز گفت: “کافی” بهداشتی و پروتکل های مورد نیاز برای تاسیس شود با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. اوایل صبح پنجشنبه کشور وزارت امور خارجه گفت: کسانی که پروتکل را در جای خود و مهاجرت به ایالات متحده مقامات موافقت کرده بود به اخراج هر کسی به گواتمالا با علائم COVID-19.

گواتمالا دولت انتظار برای دریافت یک پرواز با 99 گواتمالا اخراجی شنبه وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت. پس از فرود همه آنها را دستور به خود قرنطینه در صفحه اصلی این وزارتخانه اضافه شده است.

مهاجرت ”

بیشتر در مهاجرت

روز شنبه اعلام خواهد شد به احتمال زیاد به عنوان یک تسکین برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان آن را همچنان در تلاش برای جلوگیری از مهاجران در مرز ایالات متحده و مکزیک. اگر چه مرز دغدغه کاهش یافته است از افزایش در بهار گذشته گواتمالا شده است بزرگترین منبع از مهاجران که در سفر شمال به ایالات متحده آمریکا در مرز جنوبی در چند سال گذشته است.

با وجود موافقت خود را برای دریافت خود را اخراج اتباع دولت گواتمالا گفت: حذف از السالوادور و هندوراس مهاجران به گواتمالا در زیر آن “پناهندگی تعاونی توافق” با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به حالت تعلیق باقی خواهد ماند. کسانی که اخراج خواهد شد وزارت امور خارجه گفت: پس از دولت گواتمالا به پایان می رسد آن coronavirus مرتبط “دولت بلا.”

تحت مقابله با گواتمالا یکی از موافقت نامه های جداگانه دولت جعلی با سه کشور در آمریکای مرکزی “شمالی مثلث” آمریکا فرستاده است بیش از 930 هندوراس و السالوادور پناهندگی پناهجویان از جمله 357 کودکان به گواتمالا.

مهاجران در معرض توافق شده است که در دادگاه به چالش کشیده محروم هستند از این فرصت برای درخواست هر گونه ایالات متحده حمایت انسان دوستانه در مرز ایالات متحده و مکزیک. یک بار در گواتمالا آنها باید انتخاب بین دو گزینه: سعی کنید به دنبال پناهندگی از طریق اسکلتی گواتمالا پناهندگی رژیم و یا بازگشت به خود بومی کشور است. اکثریت قریب به اتفاق انتخاب گزینه دوم و گواتمالا سیستم پناهندگی در حال حاضر در حال پردازش تنها 20 درخواست برای حفاظت از.

شنبه اعلام می آید ساعت پس از رئیس جمهور تهمت خود را تایید کرد دولت در حال برنامه ریزی برای پیاده سازی اقدامات بی سابقه برای جلوگیری از ورود برخی از مهاجران و پناه جویان در مرز ایالات متحده و مکزیک در پاسخ به این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im