رمان coronavirus است که انتظار می رود برای قرار دادن اقتصاد ایالات متحده به deep freezeاما آن را تا حرارت یک صنعت است که تلاش شد فقط چند ماه پیش: اسلحه.

Kurt سبز, مدیر Staudt فروشگاه تفنگ در هریسبورگ پنسیلوانیا گفت: خود فروشگاه انجام 30.000 دلار فروش در روز دوشنبه به تنهایی. “آن را به راحتی شلوغ ترین روز ما تا کنون به حال” سبز که اضافه شده است که فروش در نه سال-فروشگاه بودند تا حداقل 50 درصد از یک روز معمولی است. مهمات خرید نیز شروع به پریدن کرد بیش از 20٪.

“زمانی که اقتصاد بد می رود, فروش تفنگ رفتن خوب” سبز گفت.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

نمایندگی مجاز و فروش اسلحه در سراسر کشور گفت: آنها شاهد تعداد بی سابقه ای از مشتریان در روزهای اخیر. فروشگاه آنلاین مشکل داشتن. یک پیام در 1-800 تعداد سفارش برای Ammo.com گفت: “غیر منتظره ای با حجم بالا” به معنای “زمان انتظار خواهد بود طولانی تر از حد معمول است.”

و خریداران اسلحه به نظر می رسد برخلاف توصیه های مقامات بهداشت عمومی برای جلوگیری از غیر ضروری سفر و جمعیت. در روز سه شنبه ماجراجویی, خارج از منزل تا به حال حدود 300 مشتریان در فروشگاه خود را با توجه به مالک و مدیر اریک والاس. فروشگاه واقع در سمیرنا گرجستان است 80,000 متر مربع و تبلیغ خود را به عنوان کشور بزرگترین فروشگاه تفنگ.

والاس گفت: ماجراجویی در خارج از منزل به فروش می رسد 500 اسلحه در روز دوشنبه. بزرگترین فروشندگان که در آن تفنگ AR-15 تفنگ نیمه اتوماتیک و 9mm handguns. فروشگاه نیز به تازگی به فروش می رسد از یخ خشک مواد غذایی در حالی که پنج گالن آب کوزه نیز فروش به سرعت. به طور کلی فروش حدود 400% تا کنون این سال است.

مرور اوضاع مالی میان coronavirus بحران

والاس گفت: فروشگاه فروش بود تعداد نسبتا کمی از شکار تفنگ. دلیل اصلی مشتریان به او گفت که آنها خرید سلاح گرم — حفاظت. “اگر حکومت نظامی اعلام شد, آنها می خواهند به آماده شود برای محافظت از خانه های خود را,” او گفت:. “با این coronavirus وجود دارد ترس از ناشناخته است.”

برخی از ویروسی پیام های متنی در گردش در روز دوشنبه به دروغ ادعا کرد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک بود به سفارش کل مستند ایالات متحده آمریکا و تعلیق قوانین عادی. کسانی که پیام ها شده اند به طور گسترده ای افشا و خنثی. روز دوشنبه مارکو روبیو از فلوریدا التماس آمریکایی ها به “توقف پخش كردن, احمق شایعات در مورد مارشال [sic] قانون” تویت شایعات “کاملا نادرست است.”

این بیماری همه گیر است که جلوگیری از برخی از فروشگاه اسلحه از سرمایه گذاری در افزایش تقاضا برای سلاح گرم است. یک پیام در وب سایت Poppie تفنگ & Pawn در سولزبری کارولینای شمالی گفت: این فروشگاه تصمیم گرفته بود به روز دوشنبه به رعایت بهداشت عمومی توصیه ها به سرعت گسترش coronavirus. دیگر تفنگ مغازه ها در سراسر کشور شد و نه پاسخ دادن به تلفن های خود را.

تا همین اواخر اسلحه گرم فروش سقوط کرده بود در چند سال گذشته در بخشی به دلیل کاهش نگرانی ها در مورد سلاح مقررات تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. راش از تیرباران های دسته جمعی در سراسر کشور و همچنین هدایت می شود برخی از شرکت های بزرگ و خرده فروشان برای جلوگیری از انجام کسب و کار با اسلحه میباشد. خارج شده و در ماه سپتامبر گفت: آن را به پایان تقریبا تمام مهمات فروش پس از تیراندازی و کشتار در آن, El Paso, تگزاس, فروشگاه چپ 22 مرده است.

سهام آمریکا, هوای آزاد, برندهای سازنده Smith & Wesson اسلحه افتاده بود از بالا از 30 دلار در سال 2016 به کمتر از 6 دلار در اواخر سال گذشته. روز دوشنبه در وال استریت به حال خود دومین رها در تاریخسقوط 12%. اما سهام این شرکت افزایش یافت دربندی پنج روز پرش به بیش از 50 ٪ به $8.50.

یکی دیگر از عموم معامله اسلحه تولید کننده استورم, Ruger & Co., دیدم آن قیمت سهام سقوط نزدیک به 12 درصد در سال گذشته سهام هستند تا با نزدیک به همین مقدار در این هفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im