Guns
در حال حاضر, مارس علائم سومین ماه برای چک های پس زمینه از سیستم در سال 1998 تاسیس شد. دوم بالاترین ماه رخ داده است در ماه دسامبر.
اسکات اولسون/گتی

فروش تفنگ سر به فلک کشید در هفته های اخیر به عنوان وحشت بیش از این گسترش COVID-19 گسترش می یابد.

علامت الیوا, مدیر امور عمومی ملی تیراندازی ورزش پایه (NSSF) با سلاح گرم در صنعت تجارت گفت FBI ملی جرم و جنایت مرکز اطلاعات (NCIC) مطلع خود سازمان است که تعداد چک های پس زمینه فرآوری شده در مارس 16 افزایش یافت و با 300 درصد بیش از همان روز در سال 2019.

فدرال چک های پس زمینه—که در حال انجام توسط FBI و مورد نیاز در زمانی که معاملات رخ می دهد از طریق مجوز نمایندگی—دیده می شود به عنوان یک به طور کلی پروکسی برای فروش تفنگ.

الیوا اضافه شده که از فوریه 23, NSSF گفته شد که ملی فوری بررسی زمینه های جنایی سیستم (NICS) اجرا شده است تقریبا دو برابر تعداد چک های آن را بیش از مدت مشابه در سال 2019.

در حال حاضر, مارس علائم سومین ماه برای چک های پس زمینه پس NICS در سال 1998 تاسیس شد. دوم بالاترین ماه رخ داده است در ماه دسامبر.

در سال بیش از سال, مارس نشان دهنده 36 درصد افزایش فدرال چک های پس زمینه.

“اف بی آی است, اقدامات مناسب برای اطمینان از ایمنی کارکنان خود را در حالی که باقی مانده متعهد به تضمین امنیت ملی و پیگیری موارد نقض قانون فدرال” اف بی آی گفت, عصر ایران , در بیانیه ای. “در این زمان FBI ملی فوری بررسی زمینه های جنایی سیستم (NICS) بخش باقی می ماند به طور کامل عملیاتی خواهد شد و در ادامه به روند درخواست. این NICS بخش قدردانی از صبر در این دوره از ملی اضطراری است.”

FBI است که انتظار می رود به انتشار آن آمار رسمی در ماه مارس—هنگامی که فرمانداران سراسر کشور شروع به پیاده سازی مستند دستور رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در اوایل ماه آوریل.

اجرا بر روی فروشگاه اسلحه در زمان بحران است نه یک پدیده جدید—the National Rifle Association گفته است که “سربازان ارتش در اسلحه گرم و مهمات فروش هر گاه مردم احساس خطر می کنند”—اما نمایندگی گفت نیوزویک است که وجود دارد چیزی منحصر به فرد در مورد زمان دوزخ.

“من شده است در کسب و کار برای 10 سال و من آن را ندیده مثل این” علامت Healy صاحب یک خود با عنوان نمایندگی در تمپه, آریزونا گفت. “حتی پس از تیراندازی در دبستان سندی هوک در زمانی که آنها صحبت کردن در مورد گرفتن اسلحه به دور است.”

به انجمن ملی تفنگ آمریکا خواست اعضای خود را به باقی می ماند لیزر متمرکز در تلاش برای محدود کردن دسترسی به اسلحه گرم در طول دوره اضطراری زمانی که قدرت دولت به طور کلی در گسترده ترین.

پس از شهردار Champaign, Illinois unsuspectingly ارسال یک کپی از شهرداری کد که شکل پایه ای برای اورژانس قدرت تفنگ-حقوق حامیان تصرف در بخشی از کد اشاره به محدودیت اسلحه گرم و هولناک او با نافرمانی پیام.

Guns
مرد پیاده روی با یک پرسه زن به عنوان مردم ایستاده در خط در خارج از Martin B. Retting, Inc. اسلحه فروشگاه در 15 مارس سال 2020 در کالور سیتی, کالیفرنیا. گسترش Coronavirus (COVID-19) باعث شده است تا برخی از آمریکایی ها به خط برای منابع در انواع فروشگاه ها.
ماریو تاما/گتی

این شهر مجبور شد به موضوع روشن آن در Facebook صفحه اطلاع رسانی به ساکنان که “در حال حاضر وجود ندارد اسلحه گرم بان کی مون و بدون قصد به دست گرفتن اموال و یا کسب و کار است.”

Latoya Cantrell شهردار نیواورلئان اعلام وضعیت اضطراری در شهر در مارس 11. در بیانیه او اشاره شده بخشی از لوئیزیانا, Revised Statutes که مشورت بر او توانایی محدود کردن فروش “مشروبات الکلی و سلاح گرم و مواد منفجره و مواد قابل احتراق.”

یک بار دیگر تفنگ-حقوق گرفتند و بی قراری. در بعدی اضطراری سفارش Cantrell اشاره به همان اساسنامه اما قطع این حکم با بیضی پس از عبارت “نوشیدنی های الکلی.”

New Orleans هیچ غریبه ای به بحران و نمایندگی مجاز و فروش اسلحه به گزارش شاهد نشانه هایی از unease.

“من اعتقاد دارم که در روز دوشنبه ما به فروش می رسد در حدود 108 اسلحه هنگامی که ما احتمالا به طور متوسط حدود پنج تا ده اسلحه در هر روز” رایان Staehle مدیر در ساقه حکیم واقع در سراسر رودخانه می سی سی پی از نیواورلئان گفت: عصر ایران. “من می گویند حدود 70 درصد از این مشتریان برای اولین بار صاحبان اسلحه که این اتفاق افتاد هرگز قبل از. این است که یک حیوان متفاوت است.”

برخی فدرال مجوز نمایندگی مجاز و فروش را متوقف کرده اند در پاسخ به این گوشی به طور کامل قادر به رسیدگی به این حجم از نمایش داده شد. Staehle گفت: این وب سایت برای فروشگاه تامین کنندگان “شده اند توفنده.”

اثری بود که اولین گزارش در مورد تاثیر این رمان coronavirus در سراسر صنعت اسلحه. نمایندگی مجاز و فروش اسلحه به صراحت در ارتباط با افزایش در فروش به دو ویروس خود و یا وحشت ناشی از دیدن قفسه های خالی در یک سرعت سریع.

Healy گفت که رونق اول آغاز شده و در حدود چهار یا پنج روز پیش و پس از آن “لگد کردن مثل یک رعد و برق پیچ و مهره.”

“آنها در آمده و ذکر coronavirus,” او گفت:. “من تا به حال مردم در آمده و آنها فقط پاچه و آنها می خواهند برای به دست آوردن چیزی.”

Healy بگرداند و به اصطلاح “preppers” و افراد او معتقد است که به اندازه کافی آموزش دیده در حمل و استفاده از سلاح گرم است. او گفت که او “کردن به معنای واقعی کلمه صدها نفر از کارت” برای مردم برای سلاح گرم آموزش.

الیوا تجارت-گروه: سخنگوی تکرار که مشاهده.

“من فکر می کنم مردم نگران هستند که سازمان های اجرای قانون در حال ساخت اطلاعیه که آنها در حال رفتن به تلاش برای بی خشونت, جنایت,” او گفت:. “من فکر می کنم وجود دارد بسیار واقعی نگرانی در مورد عدم قطعیت و باعث می شود که مردم می خواهند را به سهام از توانایی خود را برای محافظت از خود و خانواده خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de