مسلح در اجرا پس از افسر پلیس کشته و دیگری مجروح در نیوزیلند

پلیس نیوزیلند می گویند یک افسر بوده است کشته و یک دوم ضرب گلوله کشته و مجروح در اوکلند و که متهم است در اجرا.

پلیس گفت که آنها انجام یک روال توقف ترافیک صبح روز جمعه هنگامی که یک فرد شروع به شلیک در آنها را قبل از رانندگی دور. آنها گفتند مشکوک و خودرو آمار اطرافیان که او نیز مجروح شدند.

کمیسر پلیس اندرو Coster گفت: هیچ چیز برای نشان دادن هر چیزی خارج از عادی زمانی که ماشین کشیده شد بیش از.

او گفت: ماموران نبودند حمل اسلحه. New Zealand police نیست به طور معمول حمل اسلحه اما به طور معمول آنها را در دسترس در تنه وسایل نقلیه خود را.

“این یک وضعیت تکان دهنده این است که بدترین اخبار پلیس و خانواده خود را می توانید دریافت” آقای Coster گفت: رسانه های خبری.

او گفت: افسر دوم بوده است, بستری شدن آسیب های جدی و در حالی که اطرافیان است که در یک بیمارستان با جراحات جزئی.
پلیس مسلح جمع آوری در صحنه یک حادثه تیراندازی زیر روال توقف ترافیک


اعتبار: نیوزیلند هرالد

هشت مدرسه در این منطقه قرار داده شده است به مستند آقای Coster گفت: پلیس و راه اندازی جاده cordons. آنها توصیه کرده اند که مردم به دور ماندن.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: اخبار ویرانگر بود.

“به دست یک افسر پلیس است به از دست دادن کسی که کار برای همه ما, اما همچنین یک عضو خانواده کسی را دوست داشت و دوست” او در بیانیه ای گفت.

شاهد ایلین Taniela گفت نیوزیلند هرالد او در خانه بود زمانی که او شنیده ام صدای شلیک گلوله. او گفت: یکی از دوستان که در راه خود را به خانه او در آن زمان توضیح داده شده دیدن یک افسر در زمین تکان دادن.

نیوزیلند در سال گذشته تصویب شده جدید, قوانین کنترل اسلحه ممنوع مرگبارترین انواع سلاح های نیمه اتوماتیک پس از تیراندازی و کشتار است که در آن یک فرد مسلح کشته و 51 نفر در دو Christchurch مساجد در هنگام نماز جمعه.

اوکلند نیوزیلند بزرگترین شهرستان با حدود 1.7 میلیون نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de