گویان انتخابات: ما نگران بیش از ‘تقلب در انتخابات’

بی بی سی جهان | No comments

آمریکا و دیگر کشورها می گویند که آنها نگران هستند با “معتبر اتهام” تقلب در گویان انتخابات است.

ما در نیمکره غربی در امور رسمی مایکل کوزاک گفت: هیچ یک از کاندیداها باید اعلام پیروزی و یا سوگند “در حالی که سوال جدی باقی می ماند”.

رئیس جمهور David گرنجر شد دفاع باریک اکثریت مجلس در برابر Irfaan علی اپوزیسیون PPP ،

آقای گرنجر اعلام پیروزی اما ناظران گفت: نتایج رسمی برای یک کلید منطقه بودند و معتبر نیست.

در بیانیه مشترک روز جمعه, آمریکا, انگلیسی, کانادا و مقامات اتحادیه اروپا گفت: آنها نگران بودند در مورد اتهام تقلب در انتخابات موثر بر نتایج حاصل از 2 مارس رای دادن.

“ما از رئیس جمهور گرنجر برای جلوگیری از انتقال دولت است که اعتقاد ما بر این خواهد بود خلاف قانون اساسی به عنوان آن خواهد بود بر اساس رای نامزدها روند که فاقد اعتبار و شفافیت” در بیانیه ای گفت:.

ناظران بین المللی در اوایل ابراز نگرانی کرد و گفت رای شمارش منطقه چهار – پرجمعیت ترین منطقه انتخاباتی – بود “قطع و ناقص باقی می ماند”.

رهبران اپوزیسیون می گویند که کمیسیون انتخابات تغییر این منطقه نتایج به آقای گرنجر مشارکت برای وحدت ملی و اتحاد برای تغییر (ANPU-AFC) ائتلاف پیروزی بر مخالفان PPP.

آنها را محکوم نتایج و می گویند حزب مردم برنده انتخابات است.

کمیسیون انتخابات هنوز اعلام رسمی برنده است.

چه شد احزاب در مبارزات انتخاباتی ،

انتخابات تحت سلطه بود که چگونه به استفاده از ثروت باد آورده از نفت می یابد که می تواند قرار داده گویان در میان بالا 10 تولید کنندگان نفت در جهان است.

تولید نفت فلات قاره در زمینه های – برآورد حداقل شامل 8bn بشکه – آغاز سال گذشته است.

تحلیلگران سوال که آیا این کشور قادر خواهد بود به استفاده از ثروت به جرقه بسیار مورد نیاز توسعه و اجتناب از به اصطلاح “نفرین نفت” از سوء مدیریت اقتصادی و فساد دیده می شود در دیگر نفت کشورهای غنی با ضعف نهاد.

دولت گفت که انتظار می رود تا $300m (£230m) در درآمدهای نفتی در این سال رقم بزرگی برای آن 780,000 ساکنان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>