ژیمناستیک, سوء استفاده, رسوایی همچنان به گسترش به عنوان آیات ظهور در سراسر جهان

از دو هفته گذشته شاهد, ژیمناستیک, سوء استفاده, رسوایی رفتن واقعا جهانی است.

“من می ترسم برای به اشتراک گذاشتن داستان من اما در برخی از نقطه, کسی تا به ایستادن برای ورزشکاران” کشورهای مشترک المنافع به مدال نقره و سابق استرالیا قهرمان ملی مری-آن Monckton نوشت: در روز پنج شنبه. او دقیق یک “normalised” فرهنگ سوء استفاده عاطفی از جمله اینکه بدن خجالت و “فریاد زد و تا زمانی که من گریه کردم”.

“ژیمناستیک” او گفت: “بدون شک یکی از سخت ترین ورزش ها در جهان و آن را حتی سخت تر با سخت مربیان و در زمان نادان ورزشی ملی حمایت می کنیم.”

Monckton داستان می خواند آشنا پس از دو هفته از ترسناک شبیه آیات در حال ظهور از ورزش در این کشور است. این هفته المپیک مدال برنز امی Tinkler نشان داد او بازنشسته به دلیل تجارب منفی در انگلیسی نخبگان برنامه. فقط بیش از یک هفته پیش, Team GB, ژیمناستیک بکی و Ellie Downie موافقت که آنها نیز رنج می برد در سوء استفاده مربیگری محیط.

آنها تنها نیستند و فقط به عنوان به انگلیسی, ژیمناستیک را فرا گرفته شده است با اتهامات از “فرهنگ ترس” بنابراین بیش از حد شده است وجود دارد یک قطره پایین اثر به سایر نقاط جهان است. Monckton شد و برای اولین بار از استرالیا نخبگان مشروط به صحبت کردن و در هفته گذشته در سوئیس, ژیمناستیک, فدراسیون به حالت تعلیق در آن سر از نخبگان ورزش در میان تحقیقات مستقل به سوء ادعا می کند پس از دو از برترین مربیان از کار اخراج شدند در ماه ژوئن.

آن را همه آغاز شد هر چند با Netflix بکشد ورزشکار یک ماه گذشته منتشر شد. این مستند جزئیات منفی مربیگری تجارب ژیمناست ها در ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک’ اتهام نقش در یک پوشش ساخته شده است که دختران در معرض درنده جنسی و دکتر تیم لری Nassar سوء استفاده. علامت Alesia یک روزنامه نگار در ایندیاناپولیس ستاره در ایالات متحده آمریکا که بخشی از این تیم که اولین شکست این داستان در سال 2016 می گوید یک ورزشکار داده ژیمناست ها در سراسر جهان یک صدا.

“این فقط نشان می دهد که قدرت فیلم و قدرت یک مستند” Alesia می گوید. “از آنجا که ما گزارش شده است در خارج وجود دارد برای چهار سال تقریبا اما این مستند که به نظر می رسد به لمس کردن و برای من که هستم افتخار می کنم.”

در روز پنج شنبه UK, ورزش, ورزش و انگلستان در زمان مسئولیت مستقل بررسی خواهد شد که بررسی ادعاهای ساخته شده در برابر انگلیسی, ژیمناستیک مربیان و ارزیابی بدن حاکم مسئولیت. یک خط تلفن نیز در حال راه اندازی توسط انگلیسی ورزشکار کمیسیون و NSPCC برای کمک به ارائه یک فضای امن برای ژیمناستیک به گزارش تاریخی یا زمان ،

اما از آنجا که این داستان steamrolled به رسمی رسیدگی و تحقیقات در بیش از یک هفته این خواهد شد که بدون تعمیر سریع است. به دنبال stateside هر چند Nassar محکوم شد به 40 تا 175 سال زندان برای جنایات خود در سال 2018 وجود دارد و حل نشده باقی می ماند مسائل فراتر از شنیع سوء استفاده جنسی. این بررسی مستقل به ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک,’ وظیفه مراقبت از شکست در زمان 18 ماه و هنوز ملی حاکم بر بدن است و باعث خشم جبران پولی به آنها پیشنهاد بازماندگان در اوایل این سال به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار گرفت.

Alesia می گوید: به این دلیل او مظنون بسته است راه را برای سوء استفاده عاطفی و جسمی بازماندگان اینجا اما آنچه تغییر خواهد کرد بلافاصله این است که “آگاهی”.

“نگاهی به آنچه که ما شده ایم در آن شده است و تقریبا چهار سال و سنای آمریکا در حال تلاش برای رسیدن به پایین چرا اف بی آی موفق بدی [هنگامی که آنها در اصل هشدار به Nassar مورد] و بیش از آخر هفته گذشته ما تا به حال گزارش دیگری از [فحشاء با جزئی] اتهامات عنوان شده علیه ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, مربی است. به بازماندگان اعتبار آنها نگه داشتن فشار و هل دادن برای رسیدن به پایین از آن [اما] آن را هنوز هم احساس می کند مانند آن را به حال بیش از. به همین دلیل من فکر می کنم آنچه اتفاق می افتد در انگلستان است که احتمالا یک راه طولانی از بیش از.”

“با این که من فکر می کنم که از حدود شش ماه به ما گزارش پدر و مادر شروع به درک آنچه می تواند در رفتن و ورزشگاه بودند درک. این ایده از ورزشگاه نگه داشتن پدر و مادر و دور از تماشای تمرینات نه, که چگونه شما آن را انجام دهد. وجود دارد خیلی بیشتر آگاهی اما چرخ عدالت به نوبه خود به آرامی.”

Dr Misia Gervis سابق انگلیسی, ریتمیک, ژیمناستیک, مربی ورزشی تبدیل روانشناس می گوید: هفته گذشته در معرض یک حقیقت او شناخته شده برای دهه: که تعمیرات اساسی ژیمناستیک’ مربیگری از کودکان نیاز به اتفاق می افتد وجود دارد به تغییر واقعی.

“من تا به حال یک دانشجوی کارشناسی که انجام تحقیقات خود را به کار با یک مربی ژیمناستیک بیش از یک دوره از چند ماه تلاش برای آموزش مجدد و reeducate او” Gervis می گوید. “در اواسط راه از طریق این برنامه چه بود خیلی غم انگیز بود این مربی گفت:” من در حال حاضر درک آنچه که من نباید بگویم اما من نمی دانم آنچه که من باید می گویند”.

“آنچه که به من نشان می دهد این است که وقتی رفتار normalised زمانی که شما آن را زندگی کرده اند و آن را به طور مداوم تقویت شده است که به شما آموزش راه های مختلف به آن را انجام دهد ؟ مربیان باید برای درک تاثیر عاطفی و روانی آسیب پذیری آنها ایجاد دائما تحقیر مردم و یا نادیده گرفتن آنها است.”

Gervis می گوید برای این انتقال فرهنگ به اتفاق مربیان در سطح بالا باید برای اولین بار به دریافت “re-آموزش و پرورش” از جمله چگونه به توسعه مثبت ژیمناست-مربی روابط و درک خطرات چیزهایی مانند مجبور به اعمال فیزیکی که در آن ژیمناست ها از طریق فعالیت فیزیکی است.

“اگر من مسئول من دستور تمام کسانی که نخبگان مربیان اول از همه در یک مثبت مربیگری و سدوف زمانی جهت یادگیری ، من می خواهم شروع وجود دارد چرا که آنها اغلب مربیان مربیگری نسل بعدی از مربیان است. شما به اطراف نگاه افرادی که ارکان ورزش, کارشناسان, آنها نمی توانند آموزش دهند چرا که آنها آن را نمی دانم. افرادی که در آن آنها تکرار [رفتار] و هیچ کس چالش برانگیز است که چرا آنها می خواهند مدال. و در چه قیمت ؟ قیمت ما در حال پرداخت است که این کودکان و نوجوانان آسیب دیده و برای برخی از آنها که طولانی مدت خواهد بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im