ورزشگاه در حال زندگی در جریان تمرینات در طول شیوع کروناویروس

سی بی اس آمریکا | No comments

اکثر ورزشگاه های زنجیره ای در سراسر آمریکا درهای خود را بسته این هفته برای جلوگیری از گسترش coronavirus. در حال حاضر مراکز تناسب اندام از جمله Orangetheory طلا, بدنسازی, چشمک زدن, تناسب اندام, بحران, تناسب اندام, LA Fitness, زندگی, زمان, تناسب اندام, اعتدال, 24 Hour Fitness و دیگران بسته باقی خواهد ماند برای آینده قابل پیش بینی.

کار تا عرق و سالم ماندن در حالی که در خانه گیر کرده می تواند دشوار است اما غیر ممکن نیست. تناسب اندام استودیو باید آمد تا با یک راه حل خلاق به شما در حفظ و در حال حرکت: پخش زنده و ضبط شده دیجیتال در کلاس شما می توانید از هر نقطه.

چشمک زدن تناسب اندام

چشمک زدن تناسب اندام میزبانی Facebook Live جلسات روزهای هفته در 8 a. m. ET. تناسب اندام زنجیره ای میزبان مجازی تمرینات را راهنمایی به ماندن با انگیزه و پاسخ تناسب اندام سوالات از نظرات.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“فقط به خاطر اینکه ما را به ماندن در معنا نیست که ما نمی تواند فعال باقی بماند. اجازه دهید ما به شما” این شرکت اعلام کرد. “همراه ما تقریبا غیر قابل توقف!”

دریافت و چشمک زدن!

به ما بپیوندید زنده در 8 am M – F به عنوان میزبان ما مجازی تمرینات ظرف راهنمایی برای با انگیزه ماندن و پاسخ تناسب اندام خود سوال است. با هم, ما عملا غیر قابل توقف!

ارسال شده توسط: Blink تناسب اندام در سهشنبه, مارس 17 سال 2020

Orangetheory

Orangetheory است های جدید 30 دقیقه تمرین تصویری هر روز این برنامه شامل برخی از محبوب ترین مربیان از سراسر جهان است. با توجه به مرکز تناسب اندام, تمرینات نمی نیاز به هر گونه تجهیزات ویژه اما ممکن است ویژگی های روزمره آیتم های خانگی.

Orangetheory برای اولین بار در خانه تمرین طراحی شده برای کمک به کاهش استرس و بالا بردن روحیه خود را.

“فقط به این دلیل که ما نمی توانیم دیدار در استودیو معنا نیست که ما نمی متعهد به کمک به شما در رسیدن به زندگی بیشتر” شرکت نوشت در وب سایت خود را.

Peloton

بعد از 90 روز Peloton خود ارائه برنامه به کاربران جدید به صورت رایگان. حتی اگر شما لازم نیست که با دوچرخه, برنامه, یوگا, مدیتیشن, استحکام کشش بدن هوازی و تمرینات قدرتی تمرینات. با توجه به شرکت همه شما نیاز به یک تشک را شروع کنید.

305 تناسب اندام

305 تناسب اندام ارائه شده است قلبی dance live streams دو بار در روز بر روی یوتیوب. جلسات برگزار شده در 12 p. m. و 6 p. m. ET و توسط بنیانگذار استودیو, Sadie Kurzban.

“اجتماعی فاصله ندارد به خسته کننده” ورزشگاه گفت: در Facebook.

طلا بدنسازی

طلا بدنسازی ارائه انواع دیجیتال تمرینات به صورت رایگان از طریق پایان ماه مه. آن برنامه ارائه می دهد بیش از 600 صوتی و تصویری تمرینات.

سیاره تناسب اندام

سیاره تناسب اندام live streaming “کار-Ins” در 7 p. m. و هر روز در Facebook. این شرکت گفت: مربیان و گاهی اوقات تعجب مهمانان مشهور منجر خواهد شد 20 دقیقه تمرینات که برای همه رایگان.

کار در خانه-در روز 2

ما در حال آوردن این ورزشگاه به شما با ما کار خانه-Ins رایگان برای همه. به ما بپیوندید دوباره در Facebook Live روز سه شنبه در 7pm همکاران دیگر در خانه تمرین زیرا ما می دانیم که سالم ماندن به معنی فعال ماندن است. ایران ما حرکت می کند.

ارسال شده توسط سیاره تناسب اندام در سهشنبه, مارس 17 سال 2020

بحران تناسب اندام

همه بحران تناسب اندام و اعضای صرف نظر از عضویت در ردیف, در حال حاضر دسترسی رایگان به بحران زنده پلت فرم ارائه می دهد که ارائه 100 تمرینات است که می تواند جریان بر روی تلفن, قرص, و یا تلویزیون. این نرم افزار دارای انواع مختلفی از تمرینات از جمله رقص و یوگا و کیک بوکسینگ.

كلاسيك, تناسب اندام

كلاسيك, تناسب اندام, جمعه اعلام کرد که در حال حاضر ارائه رایگان روزانه جریان زندگی کلاس خود در Facebook صفحه در دسترس هستند که روزهای هفته در 6 p. m. ET و تدریس شده توسط این شرکت مربیان متخصص. موضوع اولین تمرین بود “بدن انفجار است.”

زمان زندگی

زمان زندگی پنج شنبه اعلام کرد “کلاس بر روی تقاضا” یک راه برای اعضا و غیر اعضا در سراسر کشور به جریان های قلبی, قدرت و کلاس های یوگا به صورت رایگان. کلاس های جدید اضافه می شوند هر روز و شامل کیک بوکسینگ, barre, تأملات هدایت و بیشتر.

YMCA

روز پنج شنبه در YMCA راه اندازی بر روی تقاضا آنلاین ورزش و جوانان برنامه های به نام YMCA 360 از جمله در باره بوت کمپ یوگا و بیشتر “برای حمایت از سلامت و رفاه همه ماندن در خانه است.” همه از ورزش دوره های آموزشی رایگان برای مدت زمان محدود بدون در نظر گرفتن Y عضویت.

بری Bootcamp

بری Bootcamp میزبانی 20 دقیقه تمرینات وزن بدن زنده در Instagram به صورت رایگان. در روز سه شنبه آن 9 a. m. PDT تمرین بود که توسط مدیر عامل جوی گونزالس و منl 12 p. m. PDT تمرین منجر شد توسط معاونت برنامه ریزی درسی, Chris هادسون.

CorePower Yoga

CorePower Yoga ارائه دسترسی رایگان به مدت محدود مجموعه ای از آنلاین یوگا و مدیتیشن کلاس در حالی که استودیو بسته هستند. “آنچه مهم است به یاد داشته باشید در حال حاضر این است که ما تمرین یوگا است که همیشه وجود دارد برای ما – هر کجا که هستیم” این شرکت اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>