آرایشگری باز هستند – چه در حال دستورالعمل جدید?

کسانی که اقدام DIY کاهش و یا ریشه لمس یو پی اس در صفحه اصلی می توانید آه امداد تنفس به عنوان سالن مو شده اند مجاز به بازگشایی از 4 جولای. در اینجا ما تجربه انگلستان اولین ‘covid-secure’ کوتاه کردن مو. آرایشگری مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن کامل چهره پلاستیکی گیر برای کاهش خطر ابتلا به عفونت خواهد شد و همچنین باید به دنبال قوانین سختگیرانه بر ضد عفونی تجهیزات.

جلوتر از سالن بازگشایی ملی مو و زیبایی فدراسیون تا به حال توصیه می شود اعضای آن به “اجتناب از چهره به چهره و بحث و گفتگو با مشتریان. بحث در مورد قطع رنگ و درمان باید از طریق آینه در حالی که ایستاده در پشت مشتری و به حداقل نگه داشته شود.

“شما می توانید به کاهش خطر عفونت اگر شما ایستاده یا نشسته سمت به سمت به جای مواجهه با مردم است. نظر به ارائه مشاوره آنلاین برای کاهش زمان انتصاب.”

قبل از بازگشایی هر یک آرایشگر را مجبور به انجام مناسب COVID-19 ارزیابی ریسک. عدم تطابق می تواند “تشکیل یک جرم جنایی با جدی به جریمه و حتی حبس تا دو سال” دستورالعمل توجه داشته باشید.

ما داوطلب خدمت سربازی به کمک برخی از کارشناسان برجسته این صنعت به ما بگویید که چگونه سالن کار خواهد کرد در حال حاضر که آنها باز برای کسب و کار.

آنچه که من باید انجام دهید قبل از یک قرار ملاقات ؟

با توجه به کاترین Handcock, مدیر, انگلیسی, زیبایی, شورای, مصرف کنندگان, به احتمال زیاد خواهد پرسید: “برای تکمیل آنلاین سلامتی پرسشنامه به اطمینان حاصل شود که آنها سالم هستند – شده اند و در هفت روز قبل – قبل از هر ملاقات است.”

آیا من مجبور به صبر طولانی قبل از من می تواند امن یک وقت ؟

با سخت اجتماعی فاصله گرفتن اقدامات بیشتر سالن ها به احتمال زیاد به عمل در کاهش ظرفیت نسبت به قبل از مستند. این بدان معناست که شما هنوز هم قادر به دیدن خود را به طور منظم آرایشگاه اما نمی توانید یک قرار ملاقات به عنوان به زودی به عنوان شما به آن نیاز دارید. “من برنامه ریزی در تیم ما عامل یک شیفت اساس می گوید:” لوقا Hersheson که صاحب یک سالن آرایش در لندن است. “وجود خواهد داشت یک روتا به فاصله تماس بین کارکنان است.”

به کمک تقاضا سالن ممکن است پیشنهاد افزایش ساعات و بسیاری از آنها در حال حاضر در حال تنظیم قرار ملاقات لیست انتظار. تماس با آرایشگاه خود را به دیدن اگر شما می تواند اضافه شود به هر لیست اولویت است. هنگامی که شما تا به حال قرار ملاقات خود را به احتمال زیاد شما باید به قرار ملاقات بعدی خود را آنلاین و یا از طریق تلفن هنگامی که شما دریافت صفحه اصلی.

آیا من مجبور به پوشیدن یک ماسک و دستکش ؟

حداقل مورد نیاز پیشنهاد شده توسط دولت اعمال می شود فقط برای آرایشگری و سالن کارکنان که باید به پوشیدن غشاء و فرآیندهای غشایی. با این حال بسیاری از سالن ها درخواست مشتریان برای آمدن در پوشیدن پارچه صورت پوشش است که آنها می خواهند شما را می پوشند برای کل خود را ببینید. دستکش خواهد بود کمتر شایع اما شما باید برای پاکسازی دست شما در هنگام ورود.

در سالن خود را در لندن colourist جاش چوب در حال برنامه ریزی برای ارائه ماسک و دستکش به تمام مشتریان در هنگام ورود و همچنین راه اندازی یک راه مسیر در اطراف سالن به حد تماس شخصی.

ادامه مطلب: آیا من می توانم هنوز هم نکته من آرایشگر ؟

من هنوز هم تمام مواد باغچه خانهها از یک سالن تجربه ؟

در برخی از سالن شما ممکن است نیاز به ترک اموال خود را در یک قفسه و متاسفانه وجود دارد شانس کمی برای یک فنجان چای با یک مجله در حالی که شما صبر کنید برای قرار ملاقات خود را: مشتریان خواهد بود توصیه به آمده در زمان اختصاص داده شده و مستقیما از طریق به قرار ملاقات خود را با تعیین شده خود را به آرایشگاه.

آیا کوتاه کردن مو هزینه بیشتر ؟

“این امکان وجود دارد می گوید:” کیت Conniford ثبت از مو و آرایشگر شورای هر چند این خواهد بود تا به فرد سالن به تصمیم می گیرید. “اما آن را احتمالا تنها بود بین £2.50 به £5 [بیشتر] هر مو انتصاب. دلیل این است که تجهیزات حفاظت فردی مورد نیاز هزینه خواهد شد سالن مقدار زیادی از پول و حتی اگر سالن ها عامل 50 درصد ظرفیت هزینه های ثابت هستند و هنوز هم همان است.” هنگامی که شما را به پرداخت برای کوتاه کردن مو خود را به احتمال زیاد خواهد شد کارت پرداخت تنها.

جزئیات بیشتر: من موهای انتصاب هزینه بیشتر ؟

آیا من می توانم هنوز هم یک ضربه خشک ؟

بسیاری از آرایشگری که در حال حاضر باز در آمریکا و سراسر اروپا هستند عامل با کاهش درمان لیست. این شامل یک کاهش در تعداد ضربه خشک و یا هیچ در تمام. اگر چه آن پیشنهاد شده است که به عنوان سشوار انفجار ذرات هوا آزادانه در اطراف سالن می تواند سازش ایمنی فضای بریتانیا دستورالعمل نیست, پیشنهاد رابطه جنسی-خشک بود گرفته منو. Phew.

آیا چیزی هست که من باید به دنبال?

“مشتریان باید آگاه تر و نگران اگر آنها احساس می کنید چیزی درست نیست می گوید:” Millie کندال, مدیر اجرایی, انگلیسی, زیبایی, شورای. “اگر شما را به یک سالن و آنها را تست و یا مقابله است که شما باید راه راست را دوباره. مصرف کننده کمک خواهد کرد که به مناطق خاصی تنظیم شده است.”

هنگامی که همه چیز به حالت عادی بازگشت?

“ما فکر می کنم آن را 16-18 ماه همه چیز به آنچه که از نظر ما عادی است, اما آن را در راه سختی پیش رو می گوید:” Hersheson. “یک چیز برای مطمئن – سالن ها بر اساس ساخت مردم احساس می کنند به طوری که هنوز هم بسیار بزرگ در اولویت است. آن را فقط در مورد انجام آن با خیال راحت گلاب و مشتریان احساس می کنید به طور کامل اعتماد به نفس در آینده به یک سالن دوباره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im