Donald Trump
رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump راه رفتن در امتداد جنوب چمن به دریایی یکی از آنها به عنوان ترک از کاخ سفید برای یک سفر آخر هفته به Mar-a-لاگو در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 در واشنگتن, DC.
سارا Silbiger/گتی

نیمی از رأی دهندگان ثبت نام شده می خواهند آمریکا برای حذف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر با وجود نزدیک به یقین از بالا اتاق را قریب الوقوع تبرئه اوایل هفته آینده.

یک نظرسنجی جدید از صبح مشورت و سیاست انجام ژانویه 29-30 یافت که در حالی که بخش قابل توجهی از ملت پشتیبانی از اعتقاد و حذف فقط 43 درصد از رای دهندگان می خواهند سنا را بزدايد. هشت درصد از پاسخ دهندگان تا به حال هیچ نظر.

پس از روز جمعه دراماتیک نتیجه رای-کشمکش بر محاکمه شاهدان به همراه داشت بدون بازگشت برای دموکرات سنا آماده است برای ارائه یک حزب-خط تبرئه روز چهارشنبه به طور بالقوه یک زن و شوهر تقاطع.

پشتیبانی از حذف از رئیس جمهور بود که در بالاترین سطح خود در ماه های نوامبر و دسامبر در استیضاح تحقیق انجام شده توسط مجلس نمایندگان و بالا مشخصات شهادت از مقامات دولتی ادعا ناشایستگی.

پس حداقل اکتبر بیشتر رای دهندگان ترجیح داده اند که سنا حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر از تبرئه او با توجه به صبح مشورت ردیابی نظرسنجی.

رای دهندگان نیز ناراضی با راه جمهوری خواهان در کنگره انجام داده اند خود را در طول روند استیضاح. چهل و پنج درصد از پاسخ دهندگان نشان داد مخالفت بیش از چگونه جمهوری خواهان دست زدن به استیضاح در مقایسه با 38 درصد که به تصویب.

از سوی دیگر رای دهندگان بیشتر به طور مساوی تقسیم بر چگونه آنها را ارزیابی دموکراتها دست زدن به روند استیضاح, 42 درصد تصویب و 43 درصد مخالف.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ایران بسته شدن استیضاح محاکمه پنج شنبه شب در تظاهراتی در Des Moines, Iowa.

“ما با داشتن احتمالا بهترین سال است که ما تا کنون در کشور ما و من فقط استیضاح! باور می کنید این مردم ؟ من استیضاح. آنها استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت:” به هواداران است. “آنها می خواهند برای خنثی کردن برگه های رای خود را سم, ما دموکراسی و سرنگونی کل سیستم از دولت است.”

صبح مشورت یافته است از حمایت زیادی برای از بین بردن رئیس جمهور از دفتر یکسان هستند به جایی که آنها یک ماه پیش زمانی که نیمی از کشور نشان داد پشتیبانی برای محکومیت.

قبلی نظرسنجی انجام شده توسط کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه روز سه شنبه منتشر شد نشان داد که 75 درصد از رای دهندگان می خواهند سنا به تماس شاهدان به عنوان بخشی از خود را در دادگاه از جمله 49 درصد از جمهوری خواهان.

با این وجود مجلس سنا تصمیم گرفت شب جمعه به چشم پوشیدن از شاهدان در مجموع امیدوار کننده سریع نتیجه گیری به دادگاه بدون اضافی شهادت از سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که به بیرون درز کتاب گزیده قسمت اضافه شده به این اتهام که تهمت بود به طور مستقیم درگیر در اوکراین کمک در عوض.

تنها سناتور سوزان کالینز و میت رامنی طرفه با دموکراتیک حزبی برای رای دادن برای شهادت شهود در حالی که اکثریت جمهوریخواه بود قادر به جلوگیری از آن.

رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز افسر قاضی از استیضاح دادگاه همچنین اعلام کرد که او نمی خواهد مداخله برای شکستن یک کراوات رای برای هر رویه مسائل ساخت دموکراتیک به رهبری حرکات حتی کمتر به احتمال زیاد به موفقیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de