هانا به روز رسانی به طوفان آن را به عنوان بشکه نسبت به تگزاس

هانا به روز رسانی شد از یک طوفان گرمسیری به طوفان روز شنبه به عنوان آن را همچنان به بشکه نسبت به تگزاس تبدیل شدن به اولین طوفان 2020 کومودو با توجه به National Hurricane Center.

طوفان محور درست کردن تگزاس ساحل اوایل روز شنبه در حدود 85 کیلومتری جنوب شرقی کورپس کریستی. آن را به عنوان غرب در 7 مایل در ساعت.

این سیستم است که انتظار می رود به ریزش زمین بعد از ظهر شنبه با پتانسیل برای آسیب رساندن به بادهای شدید و جاری شدن سیل.

2020 اطلس فصل است که به احتمال زیاد به یکی از فعال ترین در تاریخ ثبت شده به دلیل غیر طبیعی آب گرم و دیگر شرایط آب و هوایی. هانا در حال حاضر هشتم نام سیستم از جوانان 2020 فصل در اقیانوس اطلس تا کنون قرار دادن آن از یک سرعت ضبط مجموعه در سال 2005 توسط 10 روز است.

نزدیک به دریای تاریخی دمای سطح در حال ارائه سوخت جت مانند انرژی برای سیستم های گرمسیری. مقدار اصلی گرمسیری توسعه منطقه – کشش از کارائیب به آفریقا – شاهد رکورد درجه حرارت آب بالا نشان داده شده با رنگ قرمز زیر:

red.jpg
اریک وب webberweather.com

با هانا, طوفان شکارچیان در هر دو نیروی باد و فشار که حذف شد به سرعت در صبح روز شنبه – نشانه ای از تشدید طوفان. طوفان هشدارها و طوفان افزایش هشدارها در اثر جنوب تگزاس ساحل.

هانا را ریزش زمین شنبه بعد از ظهر و شب در نزدیکی کورپس کریستی که در آن موج طوفان شد دیده می شود صبح روز شنبه در Whitecap ساحل. موج طوفان سیل است که انتظار می رود حداکثر در 3 تا 5 فوت است.

Gusts باد بیش از 90 مایل در ساعت در حال ممکن است در نزدیکی ساحل. که به اندازه کافی قوی برای درختان و خطوط انتقال نیرو با قطع برق انتظار می رود.

بارندگی خواهد بود که بزرگترین تهدید. گسترده 6 تا 12 اینچ است که به احتمال زیاد با برخی از جیب دیدن تا 18 اینچ است. سنگین ترین گروه خواهد رسید از کورپس کریستی به براونزویل و نقاط غرب است. جاری شدن سیل خواهد شد گسترده است.

در جای دیگر در شرق تگزاس شمالی از طوفان باند گرمسیری بارندگی را موضعی جاری شدن سیل و جدا شده به سرعت در حال حرکت گردباد.

طوفان تضعیف خواهد شد یک شبه اما باران معطل خواهد شد از طریق پنج شنبه.

هانا یکی از سه معنی داری سیستم تان شدیدا صبح روز شنبه.

storms.png
ایسنا

طوفان داگلاس

در اقیانوس آرام طوفان Douglas دسته 2 طوفان با باد بیش از 100 مایل در ساعت. طوفان واقع شده بود 900 مایلی شرق جزیره بزرگ هاوایی در حال حرکت غرب-شمال غرب در 20 مایل در ساعت. آن است که هوا به سمت شمال جزیره های زنجیره ای در روز یکشنبه.

به دلیل طوفان هوا برای تضعیف و دیوار چشم ممکن است تنها دامن مناطق ساحلی این سیستم انتظار می رود برای تولید فاجعه بار باد. هنوز gusts باد بیش از 75 مایل در ساعت امکان پذیر است.

بزرگترین تهدید است که امواج بزرگ دریایی هل دادن بسیار خطرناک گشت و گذار به سمت ساحل. نیز بارش مورد انتظار است به تعداد 3 تا 6 اینچ, که ممکن است باعث رانش زمین در مناطق کوهستانی. طوفان را تضعیف خواهد کرد و حرکت در روز دوشنبه.

گرمسیری طوفان گونزالو

در ضمن گرمسیری طوفان گونزالو بسیار ضعیف به سختی به برگزاری طوفان گرمسیری وضعیت با بادهای نزدیک به 40 مایل در ساعت. سیستم را تحت تاثیر ترینیداد و توباگو در این آخر هفته با توفانی squalls. طوفان خواهد شد و سپس حرکت غرب از طریق جنوب کارائیب و هوا به اسراف در اوایل هفته.

پشت که یکی دیگر از اختلال های در حال ظهور کردن آفریقا یک فرصت خوب تبدیل شدن به بعدی نام سیستم اقیانوس اطلس فصل در عرض چند روز. این سیستم نیاز به نزدیک تماشا به عنوان کامپیوتر هوا مدل آن را نشان می دهد ممکن است تبدیل به یک سیستم قوی و به سمت کارائیب و شاید سرزمین اصلی ایالات متحده در نهایت.

اصلی این دوره از فصل طوفان ورود حدود دو تا سه هفته زودتر از کارشناسان می گویند که ایالات متحده باید آماده برای تلاش و فعال چند ماه جلوتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de