سخت مبارزه با تروریسم در اروپا به احتمال زیاد به دلیل coronavirus و عدم پیشرفت در مذاکرات می گوید وزیر امور خارجه آلمان

تلگراف | No comments

سخت Brexit تر است به احتمال زیاد با توجه به coronavirus بحران از آنجا که بریتانیا و اتحادیه اروپا ساخته شده پس از کمی پیشرفت در مذاکرات, آلمان, وزیر امور خارجه گفته است.

Heiko Maas گفت که مذاکرات بین بریتانیا و اتحادیه اروپا تا کنون در آینده روابط تجاری تا به حال به همراه داشت چند سود با انگلستان بی توجهی به بیانیه سیاسی است که به او گفته بود “به سادگی بر روی”.

بریتانیا چپ اتحادیه اروپا در ماه ژانویه و مذاکرات با بلوک در حال حاضر متمرکز بر تعیین شرایط تجارت از 2021 زمانی که در لندن وضعیت موجود دوره گذار به پایان می رسد. اما این مذاکرات به سرعت آمار بن بست زمانی که مذاکرات از سر گرفته و در ماه گذشته با توجه به دیپلمات ها و مقامات.

“این نگرانی که بریتانیا در حال حرکت بیشتر از ما به طور مشترک توافق کردند بیانیه سیاسی در مورد مسائل کلیدی در مذاکرات” آقای Maas گفت: Augsburger Allgemeine روزنامه.

“آن را به سادگی نه به این دلیل که مذاکرات یک بسته کامل را به عنوان آن را گذاشته در بیانیه سیاسی.”

آقای Maas وجود دارد گفت: در حال حاضر نه مشترک چگونه به شکل جامع تجارت و معامله و یا اینکه آیا برای تمدید دوره مذاکره فراتر از پایان سال است.

“دولت بریتانیا هنوز حاضر به تمدید مهلت” آقای Maas گفت. “اگر آن باقی می ماند که راه ما را برای مقابله با Brexit در علاوه بر این به کروناویروس در نوبه خود از سال است.”

سیمون Coveney, ایرلند, وزیر امور خارجه گفت: در روز جمعه که coronavirus همه گیر ساخته شده بود در حال حاضر دشوار است جدول زمانی برای بریتانیا-اتحادیه اروپا قرارداد تجارت “تقریبا غیر ممکن” است و آن را حس را به دنبال زمان بیشتری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>