Harlequins زنان شروع جستجوی جدید را به عنوان سر مربی گری در خیابان حرکت می کند به آکادمی نقش

تلگراف | No comments

Harlequins شروع جستجوی خود را برای زنان جدید سر مربی این باشگاه اعلام کرد Gary خیابان و کارن فیندلای دیگر نمی خواهد منجر برتر 15s ساز و برگ.

خیابانی که توسط یکی از معتبرترین مربیان در زنان راگبی داشتن هدایت انگلستان به شکوه جام جهانی در سال 2014 طول خواهد کشید تا یک نقش در Harlequins’ آکادمی. او صرف چهار سال گذشته در راس Harlequins’ زنان برنامه به عنوان یک شرکت سر مربی در کنار فیندلای که همچنان به حمایت از این باشگاه در رابطه با این مجموعه به عنوان یک هدایت مربی.

تحت جفت پاسداشت Harlequins رسیده اند گذشته دو فینال در لیگ برتر 15s انگلستان را بالا پرواز زنان اتحادیه راگبی, رقابت, که در آن باشگاه دو بار کاهش یافته است به قهرمان عربها.

این دو همچنین نظارت Harlequins’ جام حذفی و لیگ دو در طول فصل 2016-17 در زنان نخست وزیری قبل از آغاز لیگ برتر 15s در سال 2017.

“این یک امتیاز درخشان زمان واقعا” گفت: خیابان. “من فکر می کنم که Quins’ رویای باید در خط مقدم از زنان راگبی زنان و ورزشی بود چیزی که من را به این باشگاه است. این فوق العاده است چگونه رانده مدیران کل هیئت مدیره و هر کس در این باشگاه بود که بخشی از جدید Tyrells نخست وزیری و راه زنان راگبی که قرار بود در آن زمان.
خیابان بود و بسیار موفق به عنوان زنان انگلستان سر مربی


اعتبار: گتی ایماژ, ورزش,

“من واقعا افتخار می کنم که در آن باشگاه به واز لحاظ بین المللی ترکیبی از بازیکنان ما در زمینه ساختار مقدار انگلستان بازیکنان و قادر به کار با راشل Burford دوباره تنها شده است ، من مشغول به کار با Burf [Burford] برای 20 سال در حال حاضر.”

در زیر خیابان و فیندلای تصدی Harlequins تاسیس خود را به عنوان یکی از پیشرو چراغ برابری در زنان باشگاه راگبی داشتن تراز آن زنان را تنظیم کنید تا از نزدیک به آن مردان و برنامه.

باشگاه سالانه ‘تعویض بازی’ جشنواره دو بار شکسته رکورد برتر 15s, جمعیت, حضور, در حالی که آن طرف زنان بودند در این باشگاه بزرگ بازی’ رویداد در Twickenham در ماه دسامبر گذشته برای اولین بار زمانی که پیروزی خود را بیش ایرلندی داخلی قهرمانان Leinster بود تماشا 7,500-قوی جمعیت.

خیابان اضافه شده: “من نمی خواهد ترک به طور کامل و احتمالا هنوز هم در همان صندلی های مورد علاقه در محل کار. من مطمئن هستم که من هنوز هم می شود به انجام یک کمی از کار برخی از تعاملات با زنان سمت و سر مربی جدید.

“من واقعا افتخار می کنم که در حال حرکت در زمانی که این باشگاه در یک واقعا قوی محل. من به دنبال به جلو به تماشای آنها را از غرفه با کمی فشار کمتر بر روی شانه های من در سال آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>