هریت Dart کلاه را کاهش داده و با او هم تیمی شلوغ در اطراف او بود, پایدار, تصویر, از, بریتانیا, تغذیه, مقدماتی جام ملت های آسیا از دست دادن به اسلواکی, جایی که آنها سقوط کرد با وجود تلاش شجاع در باز گشت.

انگلیسی ها تا به حال به سمت چپ خود را بیش از حد بالا کوه به صعود پس از از دست دادن هر دو روابط در روز جمعه با یک دست دادن در روز شنبه به اندازه کافی به سیگنال خود را از حذف این سال مسابقات است.

با وجود شروع عملیات آغاز احیای پس از هدر واتسون ثبت بازخرید پیروزی در اولین لاستیک روز, این تیم از دست داد پس از Dart بود چیره رس متخصص آنا کارولینا Schmiedlova.

به جای سفر به بوداپست برای مراسم تحلیف تغذیه جام هفته در ماه آوریل به این معنی استرالیایی نیاز به مسابقه بازی کردن برای حفظ وضعیت خود را به عنوان یکی از 20 تیم در جهان است.

به عنوان بازدید از تیم بریتانیا بود خیلی شکست از لحظه ای که این قرعه کشی ساخته شده بود در ماه اوت گذشته به خصوص به عنوان آنها مجبور به بازی در ضعیف ترین سطح. زمانی که یوهانا Konta تصمیم گرفتند از انتخاب ماه گذشته شانس خود را حتی بدتر شد.

مثبت به دور از حداقل بود آنها کراوات رقابتی در روز دو با واتسون ارائه متشکل مستقیم-مجموعه پیروزی در باز برخورد در برابر ربکا Sramkova.

سکته مغزی شانس کمک واتسون برای آسان تر رسم از حال در ابتدا برنامه ریزی شده است پس از اسلواکی را بدون 1 ویکتوریا Kuzmova کشیده از مجرد بد است, اما نظارت آشکار توسط انگلیسی تیم به معنای آنها موفق به سرمایه گذاری در آن به طور کامل.
هدر واتسون برنده شده بود او در دیدار مقابل ربکا Sramkova


اعتبار: گتی ایماژ

Kuzmova جهان هیچ 64 شده بود تحت فشار قرار دادند به سه مجموعه و تقریبا سه ساعت از تنیس توسط شجاع عملکرد از دارت روز جمعه در یک مسابقه اسلواکی به نام “احساسی احتمالا سخت ترین کارم”. با وجود پیروزی Kuzmova تلقی خودش را بیش از حد فرسوده برای تک مسئولیت در روز شنبه.

با او از تصویر واتسون بود و بر روی کاغذ های مورد علاقه در حال حاضر هر کس او مواجه شده است. اما انگلیسی ها بازیکن نشان داد و پس از پیروزی او در حال احساس مانند یک مزیت در آن زمان به او داده شده بود فقط 55 دقیقه هشدار سوئیچ در مخالفت با.

این بود که با وجود انگلیسی, اردوگاه داشتن کلمه از حداقل 1 بعد از ظهر که Kuzmova برنامه ریزی شده بود در یک کنفرانس مطبوعاتی یک ساعت پیش از شروع بازی, سیگنالینگ قابل توجهی شانس او در حال رفتن به بیرون بکشید.

اگر آنها نمی تواند پیش بینی کرده اند که برای برخی که شروع می شود در محل خود آن را گیج کننده به نظر می رسید نه تنها یک عضو از تیم همراهان داده بود واتسون سر به در نظر گرفتن گزینه های دیگر.

بعد از مسابقه وقتی گفت از قبل از اطلاع رسانه ها از Kuzmova را احتمالی جایگزینی واتسون شوکه شده بود: “واقعا ؟ آه خدای من که خیلی بد است. متوجه شدم که من در بازی ربکا امروز به معنای واقعی کلمه در پنج گذشته سه تا آنجا که من به یاد داشته باشید به دنبال در زمان و رفتن مستقیم بر روی یوتیوب به تماشای ویدئوها از او.

“این کاملا استرس زا که در ذهن من [من] به بازی ویکتوریا. توقف در صبح در تمرین من پرسیدن سوال در مورد چگونه او بازی من در صحبت کردن به هریت در مورد جایی که او فکر می کند من باید خدمت چیزهایی مانند آن.

“من تا به حال هرگز [Sramkova] قبل یا بازی او را دیده و او کردم تا یک رتبه خوب, بنابراین من می دانستم که در شرایط آسان نیست, مهم نیست که شما بازی – هر چیزی می تواند اتفاق می افتد.”

به اعتبار کوتاه متوجه نمی مانع عملکرد خود را. او به ارمغان آورد قابل ملاحظه ای بهبود خدمت بازی به بازی – تقریبا 80 درصد اول خدمت در مجموعه ای که در آن او تا به حال فقط یکی دو روز جمعه و همچنین کشویی در سطح آسان تر از او تا به حال در گذشته ،

یک مشخصه عصبی Sramkova رتبه در خارج بالای 200 بود لرزان شروع و واتسون steamrollered به سرب در اولین مجموعه. او نمی دهد حریف خود را به یک نگاه در bagelling سرخوردگی اسلواکی. اما ضربه Sramkova شروع به پیدا کردن او را در محدوده مجموعه دوم و به عنوان او شروع به ضربه زدن به برندگان واتسون خود تمرکز تهدید به شیب.

با وجود رفتن یک استراحت در 3-2 واتسون اجازه Sramkova دزدکی حرکت کردن یک بازگشت بلافاصله پس از آن. جاده به انگلیسی, تیم بقا در حال تبدیل شدن کمتر و ساده به عنوان Sramkova رفت و پا به پا با واتسون.

که انگلیسها او را نگه داشته خونسردی و اسلواکی را به پرخاشگری منجر به نامنظم هدف قرار دادن. او با ارسال یک فورهند به هدیه واتسون شکستن اواخر در مجموعه دوم و از این فرصت برای خدمت کردن لاستیک است که او در اولین تلاش پایان دادن به 6-0, 7-5.

بریتانیا هنوز هم در آن سخت تر از آزمون باقی مانده است. پیکان درگیر شده بود در حماسه روز قبل مواجه شد و یک بازیکن در Schmiedlova که به صورت جامع مورد ضرب و شتم واتسون در روز جمعه. اگر پیکان خسته شده بود هر چند آن را نشان نمی دهد.

Schmiedlova در زمان درد به حرکت خود را در اطراف دادگاه اما Dart دفاع بود به عنوان موثر به عنوان آن را به حال شده است در برابر Kuzmova شب گذشته بود. او مبارزه را از شکستن حتی چیزهایی که در 5-5 در اولین مجموعه. اما Schmiedlova تا به حال لبه در لحظات مهم; racking تا فشار او را شکست پیکان برای جلوگیری از tiebreak و سرب.

هر چند Dart نگه داشته و فرم خود او خواهد بود لگد زدن خودش برای گرفتن شانس خود را در نقاط بزرگ. او تبدیل صفر از شش فرصت برای شکستن در مجموعه دوم در حالی که Schmiedlova بود, بیشتر, بالینی, شکستن نیزه در اولین فرصت برای رفتن 5-2 ، حتی در فینال بازی دارت بود پوشش کل دادگاه در تلاش برای دفاع از Schmiedlova حملات. او را نجات داد دو امتیاز مسابقه اما در نهایت آن را به اندازه کافی از دست دادن 7-5 و 6-3.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de