ساخت تا به بریتانیا را تغذیه مقدماتی جام دور به اسلواکی بود محور در دو چیز است: یوهانا Konta عدم وجود و مزاحمت از اینکه مجبور به بازی در رس در ماه فوریه است. جدا از هریت دارت صرفه جویی در پنج امتیاز بازی را در هیبت الهام بخش, نبرد, نتیجه بازی از آنجا که پیش بینی شده بود با استرالیایی ها رو به یک راه طولانی پس از از دست دادن هر دو لاستیک برای رفتن 2-0 پایین.

فقط در اولین تک آهنگ کراوات در تغذیه جام دارت تحت فشار قرار دادند اسلواکی شماره 1 ویکتوریا Kuzmova به سه مجموعه و تقریبا سه ساعت از تنیس فقط به سقوط فقط در تلاش خود را برای حفظ تیم در کشاکش پس از هدر واتسون نمایش ناامید کننده پیش از آن در روز. به این معنی بریتانیا بعید به پیشرفت Fed Cup مراسم تحلیف نهایی هفته در ماه آوریل به عنوان یک واحد ریزش در روز شنبه به این معنی که آنها باید به جای دوباره واجد شرایط برای وضعیت فعلی خود در جهان بالا 20.

“من به وضوح نا امید به L” پیکان گفت: پس از آن. “اما من واقعا افتخار تلاش من در خارج وجود دارد. من به آن همه چیز و من تاسف به پیروزی در پایان.”

روز آغاز شد با یک تخت عملکرد از واتسون هر چند فاقد اعتماد به نفس در یک سطح انگلیسی تیم شمارش به عنوان بدترین حالت آن. او حریف اسلواکی هیچ 2 آنا کارولینا Schmiedlova, glided زحمت بر روی لغزنده رس او بازی در حالی که واتسون scurried بین tramlines او جای پای نامشخص به عنوان او بلافاصله رفت استراحت به اسلواکی.

Schmiedlova را 199th رتبه بندی است مسلما فریبنده با توجه به آسیب دیدگی که نگه داشته است او را از عمل پس از ویمبلدون سال گذشته است. اما خوشبختانه او نازل شده در روز پنج شنبه آن را به او زمان بیشتری برای آماده سازی بر روی خاک رس. در مقابل واتسون تا به حال فقط یک زن و شوهر از هفته برای تنظیم از سخت دادگاههای استرالیا و ثبت تنها دو بازی در رس در فصل گذشته.

آن را نشان داد. واتسون ناراحت کننده بود و Schmiedlova ساخته شده چند اشتباه در مجموعه های مستقیم برنده شوید. بریت, بازی, او اولین Fed Cup tie پس از سال 2018 و به عنوان تیم شماره 1 در Konta غیاب حیف و میل هشت نفر از نه نقطه شکست شانس و ثبت 43 هیچکدام از اشتباهات در, تخت, 6-2, 6-3 از دست دادن. در بیش از یک ساعت و نیم استرالیایی بودند و بدون هر اونس از حرکت و پایین 1-0 با, بر روی کاغذ سخت تر از بازی کردن هنوز هم آمده است.
هدر واتسون در عمل در برابر اسلواکی آنا کارولینا Schmiedlova


اعتبار: گتی ایماژ

اما پس از آن آمد دارت را تلاش. که او هرگز یک تور در سطح خاک رس کراوات قابل توجه بود به عنوان او برگزار شد یک یورش بزرگ ضربه از Kuzmova در حال حرکت با دور سهولت بیشتری نسبت واتسون بود.

او با موفقیت در دفاع از سه مجموعه نقاط به زور tie-breaker در اولین Kuzmova فوق العاده توپ را به زمین در انزجار خود را تسلیم. دارت برگزار شد عصبی در کراوات شکن درخشان پشت دست ضربه زدن پایین خط تامین امنیت این مجموعه و در نهایت به تیم او و یک زن و شوهر از صد سفر طرفداران چیزی برای تشویق کردن در مورد.

Kuzmova رو تهاجمی تر هر چند اسلواکی در نهایت درآمد اول فرار از مسابقه و مجموعه دوم پس از Dart از دست برخی از پپ در مرحله. اسلواکی و سپس cruised به یک 3-0 سرب در decider قبل از پیکان متوقف شد برای رسیدگی پزشکی زمان به ظاهر برای یک شانه موضوع است.

پس از آن بریت بود revitalised شکستن پشت در دو نوبت جداگانه. استخدام هرگز-می گویند-die نگرش او را نجات داد پنج جداگانه امتیاز مسابقه – مبارزه با عقب از 0-40, 4-5 پایین. Kuzmova جیغ در خودش در ناامیدی نمی تواند آن را ببینید و دارت غرش او به عنوان گره خورده است همه چیز در 5-5. با وجود اینکه مشخصه لرزاند, Kuzmova در نهایت دوباره هر چند کیسه پیروزی در ششمین مسابقه مرحله 6-7, 6-3, 7-5.

از دست دادن برگ واتسون و دارت با بسیار به انجام در روز شنبه در تک روابط اگر آنها به فشار بازی به یک تصمیم گیری دونفره لاستیک به امید راهیابی مارس نهایی. با تنها هفت تیم تا کنون با موفقیت از بازگشت از یک 2-0 کسری از بهترین پنج معرفی شد و در سال 1995 شانس هستند نه به نفع خود.

“این ایده آل نیست به 2-0 پایین به وضوح وجود دارد رفتن به یک تیم بزرگ بحث” Keothavong گفت. “این را به تلاش بزرگ از هدر به ما برای شروع ما نیاز به ماندن در این. او را برای رفتن به بازی بهتر از او امروز است. من فکر می کنم هریت انجام داده است یک کار خوب از خسته کننده Kuzmova را به عنوان او را برای اولین بار فردا. آن را بازگشت به تخته نقاشی برای هدر سعی کنید برای قرار دادن همه چیز درست فردا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de