در اینجا چیزی در مورد جلسه هریسون فورد به عنوان خبرنگار لی کوان پیدا کردن: خود را کوچک بحث می شود خیلی احساساتی …

کوان: “شما تا به حال اسب برای مدت زمان طولانی هر چند شما نیست؟”
فورد: “آره.”
کوان: “و هنوز هم انجام دهید؟”
فورد: “آره …”

… از آنجا که زندگی خود را چشمک زن قبل از اینکه چشم خود را یکی از به یاد ماندنی فیلم لحظه ای پس از دیگری. این درست نیست که فورد مندرج برخی از ماندگار ترین شخصیت تا به حال قرار دادن بر روی فیلم, هان سولو, ایندیانا جونز, ریک Deckard – و نه فقط یک بار بلکه چند بار. این است که پس از بیش از 40 سال از انجام آن فورد باقی می ماند غیر قابل توقف.

او فقط می خواهد به نگه داشتن ساخت فیلم, آیا او می شود صدور صورت حساب های بالا یا نه. “نگاه من لذت بردم هر شغل من تا به حال چون من عاشق کار” فورد گفت. “اما من نمی باید به یک پیشرو مرد دیگر!”

کوان پرسید: “وقتی به شما بازگشت به نقش این که آیا آن را هان سولو یا ایندیانا جونز چه چالش برای شما در آینده به همان نقش سال بعد؟”

“Tryin’ به نگاه احمقانه شما می دانید در حال اجرا در اطراف در شلوار تنگ, شلوار تنگ و کفش, چکمه,” فورد پاسخ داد. “من به شما مناسب تر پاسخ با توجه به اینکه من میخوام شروع به انجام ایندیانا جونز در حدود دو ماه. شما می دانید [دلیل] ما باید این فرصت را به دیگری است چرا که مردم باید آنها را لذت می برد. من احساس می کنم موظف به مطمئن شوید که تلاش ما به عنوان بلند پروازانه به عنوان آنها زمانی که ما آغاز شده است.”

“شما می توانید به ما بگویید که در مورد چیزی جدید ایندیانا جونز؟”

“آه, نه,” او خندید.

آنچه که ما می توانید به ما بگویید که در مورد آخرین نقش در یکی از بهترین داستان در مورد بهترین دوست انسان تا کنون نوشته شده: جک لندن “تماس از وحشی.

تماس از وحشی | تریلر رسمی | 20th Century استودیوتوسط قرن 20 Studiosدر
YouTube

چالش برای فورد بود که خود شرکت ستاره باک بود که واقعی نیست; او کامپیوتر تولید شده است. سابق Cirque de Soleil مجری تری دفتر اسناد رسمی واقع سگ انسان ایستاده است. “او به من داد کسی که برای ایجاد یک رابطه عاطفی با” گفت: فورد.

“چون شما باید به آن درست است ؟ نمی تواند فقط خیره در هیچ چیز پرسید:” کوان.

“شما باید چیزی برای کار کردن. منظورم این است که این یک کمی عجیب و غریب من rollin’ در اطراف بر روی زمین با این مرد و خاراندن شکم خود را و مالش او را پشت گوش!”

“شما جسمی انجام شد که با او ؟ چون شما تا به حال به من حدس می زنم درست است؟”

“وجود دارد پول درگیر!” فورد گفت.

درست مثل بسیاری از ما “تماس از وحشی” بود خواندن مورد نیاز برای فورد در مدرسه بالا است. جک لندن اولین بار منتشر شده طبیعت کار در سال 1903 و از همه این درس را ارائه می دهد یکی در خصوص آمار بسیار نزدیک به خانه. “ما در معرض خطر از دست دادن حمایت از طبیعت برای زندگی ما برای ما اقتصاد برای جوامع ما” گفت: فورد. “از آنجا که طبیعت نمی نیاز مردم [اما] مردم نیاز طبیعت است.”

در حالی که او بی سر و صدا مبارزه برای هزاران باعث از اوایل 1990s هنگامی که ایالات متحده از جیبش در پاریس آب و هوا پیمان آورده است که او را به خط مقدم.

کوان گفت: “شما صرف یک lotta زمان کار با کسب و کار در تلاش برای به دست آوردن تمرکز خود را.”

“بله — کسب و کار سازمان های غیر دولتی, شهرداری, دولت, دولت باید تمام پا به شکاف” گفت: فورد. “من در حال حاضر شاهد است که من فکر می کنم ما در حال آمدن به نزدیک بودن قادر به واقعا مرتکب منابع و انرژی برای مقابله با این مسئله به دلیل آن را گرفته تا در بالاترین سطح از سیاست است. آن را گرفته و در خیابان ها توسط افراد جوان است.”

“این یک خط پایین مسئله پرسید:” کوان.

“آره این از آن است. این از آن است.”

او اغلب به ارمغان می آورد احساسات خود را به فیلم های خود را. در حالی که او ممکن است یک باستان شناس فورد اول نجار در زندگی واقعی و یا حداقل او استفاده می شود. وقتی پرسید که آیا او هنوز هم می شود به کار بسیار به عنوان یک نجار دیگر او پاسخ داد: “هر یک بار در در حالی که من من تیز ابزار! من فقط نمی پیدا کردن به اندازه کافی از یک بلوک از زمان به عقب بر گردیم لغو احکام صادره ی من.”

“پدر شما نیز تا به حال یک فروشگاه مناسب است؟”

“پدرم یک مغازه اما من وجود دارد زمانی که او قطع انتهای انگشت خود را خاموش برش یک قطعه تخته سه لا در یک جدول دیدم” فورد گفت. “شاید دیده می شود که نگاه هی نگاه” نشان دادن تمام ده انگشت. “به لطف پدر!”

harrison-ford-with-lee-cowan.jpg
بله همه وجود دارد: هریسون فورد با خبرنگار لی کوان.

او را دوست دارد روند که آیا آن ساختمان کابینه و یا پرواز هواپیما. این یک سرگرمی است که توجه بسیاری از پنج سال پیش پس از یک مشکل مکانیکی در فهرست Ryan PT-22 فورد مجبور به فرود اضطراری در یک زمین گلفبسیار مخربی خود لگن و پشت او اما مجروح شدن هیچ کس بر روی زمین است.

او هنوز هم پرواز ؟ “اوه آره. کاملا” او گفت:. “من عشق را به پرواز. من عاشق بودن در هوا. من عاشق تجربه از بعد سوم. ما در حال زندگی در دو بعد را در اینجا. شما وجود دارد و شما آن را ببینید دیدنی و جذاب است.”

آن را آسان تر به دور از چشمان کنجکاو در آسمان بیش از حد. فورد است که به هیچ وجه دور اما او یک مرد خصوصی – عملی به هسته.

کوان گفت: “شما از طرفداران بزرگ از فرش قرمز و مصاحبه بود.”

“من درک می کنم این ابزار از آن” او پاسخ داد: “و من فکر می کنم این مهم است که قادر به آوردن مردم و توجه به زمانی که شما یک محصول جدید است. پس از آن بخشی از کسب و کار. این بخشی از کسب و کار. من فکر می کنم از مردم که به من فیلم بیشتر به مشتریان از من به طرفداران. ‘طرفداران احساس سلام عجیب و غریب به من اما همیشه است.”

او همچنین می داند مشهور خود را محدودتر در مقایسه با این حجم از مشکلات جهان است. اما در 77 این تا حدودی تمایلی سوپراستار امیدوار است که او می تواند حداقل مردم با یکدیگر صحبت دوباره.

کوان پرسید: “شما خوب Midwesterner; شما واقعا بحث سیاست و یا دین بسیار اما این تغییر کوچولو بیت است؟”

“من فکر می کنم آن را به نقطه که در آن ما باید شروع به صحبت کردن سیاست” فورد گفت. “اما ما باید بحث در مورد آن را در راه مثبت. ما باید دوباره وسط زمین. ما در این ایدئولوژیک انکلاوها. اما حقیقت این است که در وسط. پیشرفت ساخته شده است در وسط است.”

“و شما فکر می کنم ما می توانیم به عقب وجود دارد به نحوی پرسید:” کوان.

“ما لعنت به خوبی بهتر” فورد پاسخ داد.

      
برای اطلاعات بیشتر:

       
داستان های تولید شده توسط آمل Mhatre.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im