هری و مگان فاصله خود را از ارسال به تمام سلطنتی کتاب ‘پیدا کردن آزادی’

دوک و دوشس ساسکس باید فاصله خود را از یک بگو همه کتاب در مورد وقت خود را در خانواده سلطنتی که وعده های داخل داستان در مورد چگونه آنها “شکست شرکت”.

این کتاب به نام پیدا کردن آزادی است که در ماه اوت و تنظیم شده است به فاش کردن جزئیات ناکامی های خود را با کاخ و مطبوعات و اعتقاد راسخ خود را که این موسسه تا به حال موفق به حمایت از آنها به درستی.

طرفداران شده اند مشتاقانه در انتظار Sussexes “طرف داستان” گفت: از طریق دوستان و سلطنتی خودی اما به طور گسترده ای اعتقاد بر این برای نشان دادن افکار خود را در زندگی در داخل کاخ دیوار و به اصطلاح “Megxit”.

آنها امیدوارند آن را به اضافه کردن جزئیات به یک رشته از گزارش داستان در مورد دوک و دوشس از اتهامات در مورد “دشوار” رفتار به عروسی سلطنتی و نهایی Sandringham اجلاس که دیدم آنها مذاکره خروج خود را از انگلستان با ملکه خودش.

کتاب بازاریابی وعده داده است آن را برطرف کردن “بسیاری از شایعات و تصورات غلط که طاعون زن و شوهر” با یک روزنامه تبلیغات این هفته خواستار آن “هری و مگان جدید کتاب” در مورد چگونه آنها را “شکست شرکت”.
شاهزاده هری و Meghan Markle روی خود تفرج در تورنتو


اعتبار: PA

یک سخنگوی دوک و دوشس گفت: “دوک و دوشس ساسکس بودند نه مصاحبه و نه کمک به پیدا کردن آزادی”.

“این کتاب بر اساس نویسندگان تجربیات خود به عنوان اعضای سلطنتی سپاه مطبوعات و مستقل خود را گزارش کنند.”

این بیوگرافی توسط کارولین دیورند و امید Scobie انتظار می رود برای به تصویر کشیدن Sussexes به عنوان پیشگام نیروهای با توانایی نوسازی به سلطنت خنثی “خاکستری ” suits” در کاخ که آنها احساس می کنید شکست خورده برای حمایت از آنها را به عنوان به خوبی به عنوان یک دشمن مطبوعات تلخیص.
عروسی سلطنتی در مارس 2018


اعتبار: گتی

وفادار سلطنتی خودی ترس آن می تواند سازش طولانی-برگزار کنوانسیون هرگز تکرار “مقدس” خصوصی مکالمات درون خانواده سلطنتی و همچنین آشکار کردن اطلاعات شخصی از روابط خود را به هر کسی که خارج از اعتماد دایره.

“این امر می تواند ناامید کننده” است.

آن را پوشش Meghan Markle ورود به عنوان شاهزاده هری و وقایع دراماتیک همیشه پس از Sussexes’ خانواده تقسیم از Cambridges به تصمیم خود را برای ایجاد یک زندگی جدید در آمریکا.

سلطنتی-مراقب خواهد بود به خصوص مشتاق به دیدن حدی که دوک و دوشس دوستان کارکنان و confidantes را همکاری با این کتاب پیش از دوشس را با مشخصات بالا حریم خصوصی در دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im