هری و مگان سو عکاسان در لس آنجلس بیش از تصاویر ادعا شده از مورچه گرفته شده توسط هواپیماهای بدون سرنشین

دوک و دوشس ساسکس راه اندازی کرده اند اقدام قانونی در لس آنجلس پس از هواپیماهای بدون سرنشین گفته می شود استفاده می شود برای گرفتن عکس از خود 14-ماه-پیر پسر مورچه.

این زن و شوهر تحت پیگرد افراد ناشناس بر آزار و اذیت در خانه. شکایت ظ روز پنج شنبه در شهرستان لا برتر دادگاه ادعا می کند که هواپیماهای بدون سرنشین مورد استفاده قرار گرفت به عکس های خود را در حیاط خلوت خود را از خانه خود در بورلی هیلز.

طرح دعوی در دادگاه می برد کالیفرنیا قانون برای محدود کردن paparazzi. در حالت عکاسی یا فیلمبرداری هر کسی در خانه های خود با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین و یا لنزهای تله فتو لنز غیر قانونی است.

با توجه به لس آنجلس تایمز زن و شوهر نمی دانند که هویت ادعایی عکاسان بنابراین طرح دعوی در دادگاه اهداف unnamed متهمان اجازه Sussexes به درخواست احضاریه برای هر یک از افرادی که اقدام به فروش عکس ها.

در طرح دعوی در دادگاه های Sussexes توصیف یک زندگی احاطه شده توسط هواپیماهای بدون سرنشین و عکاسان ردیابی آنها را در سراسر جهان و در خود را به خانه جدید با هلیکوپتر پرواز بالاتر و عکاسان برش سوراخ در امنیت خود را از نرده ها.
هری و مگان در تصویر سیاه و اعتقاداتش بازدید Homeboy یک سازمان های جوانان در لا این هفته


اعتبار: PA

دوک و دوشس گفت: شکایت خود را که آنها به دنبال هر نوع درمان خاص و انتظار را منوط به توجه رسانه ها که در مکان های عمومی, اما نمی خواهد اجازه رسوخ به خانه خود زندگی است.

“خانواده سعی در نادیده گرفتن این فیزیکی و سازنده گناهان به عنوان بهترین آنها می توانند” به Sussexes دولت در طرح دعوی در دادگاه. “اما شاکیان به تازگی متوجه شدند که برخی از paparazzi و توانمندسازها را عبور از خط قرمز برای هر پدر و مادر.

“شاکیان را نمی خواهد اجازه می دهد شایعات به شکستن قانون به ویژه هنگامی که آن را شامل تهدید و ارعاب و آزار و علاوه بر این بسیار واقعی تهدید امنیتی در بالا از آنچه در حال حاضر وجود دارد.”

زن و شوهر, وکیل مایکل Kump گفت: “هر فرد و اعضای خانواده در کالیفرنیا است که تضمین شده توسط قانون حق حفظ حریم خصوصی در خانه خود را.

“هیچ هواپیماهای بدون سرنشین, هلیکوپتر و یا لنزهای تله می تواند به دور است که درست است.

“دوک و دوشس ساسکس در حال پر کردن این طرح دعوی در دادگاه برای محافظت از پسر جوان خود را حق به حریم خصوصی در خانه خود را بدون نفوذ توسط عکاسان و برای کشف و جلوگیری از کسانی که به دنبال سود حاصل از این اقدامات غیر قانونی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de